Forum orkonowe

Orkon - sprawy ogólne => Archive Sprawy Ogólne => A Kwestie organizacyjne => Wątek zaczęty przez: zukuDANIEL w Lutego 10, 2005, 02:56:54 pm

Tytuł: Paski ycia - zawsze na wierzchu
Wiadomość wysłana przez: zukuDANIEL w Lutego 10, 2005, 02:56:54 pm
W pewnym momencie GG zaleao mi zeby ludzie którzy widzieli mnie w miecie nie rozpoznawali mnie na trakcie - wiec zarzuciem na siebie paszcz, przewizaem twarz czarn husta i zayem kaptur i... spotkaem DO i dostao mi sie za to ze nie wida pasków a te musza by na wierzchu. Rozumiem ze to by mój bd... tylko teraz mam pytanie czy moliwe jest dostanie pasków na zapas zeby moznabyo przyklei/przyszyc sobie je zarówno do stroju podstawowego jak i do paszcza itp
Tytuł: Paski ycia - zawsze na wierzchu
Wiadomość wysłana przez: Zsa-Zsa w Lutego 10, 2005, 03:07:07 pm
Zazwyczaj jest tak, e dostaje sie 1-2 paski wicej ni wynika z postaci. Wanie do takich celów, a poza tym, eby nie lata do orgów codziennie rano przy zminaie stroju.
Ale zawsze paski maj DO - i to wiele, w rónych kolorach. Trzeba zapa DO, jak si nie ma zapasowych pasków i dosta od niego.
Tytuł: Paski ycia - zawsze na wierzchu
Wiadomość wysłana przez: KozioU! w Lutego 10, 2005, 03:56:15 pm
Cytat: "Zsa-Zsa"
Ale zawsze paski maj DO - i to wiele, w rónych kolorach.


Taaaak, jaaaasneee... No przynajmniej do poudnia drugiego dnia GG. Bo potem nie maja wcale, albo maj n.p. same zielone! I std potem dowcipy: "Nie mówie mi szlachetny panie, e Twa babka ze strony matki bya elfem!" (prawda Drache)
Tytuł: Paski ycia - zawsze na wierzchu
Wiadomość wysłana przez: Zsa-Zsa w Lutego 10, 2005, 04:00:21 pm
Czepiaj, si czepiaj :D
A z paskami fakt, zazwyczaj jest tak, e czci (tzn. czarnych ludzkich) brakuje bardzo szybko. 3 dnia rano ju nie mielimy jak ludziom dawa tych pasków - bo ich nie byo. W zwizku z tym, w tym roku szykujemy wiksz ilo. I mam nadziej, e wystarczy :)
Wiecie, z paskami to jest tak - s paski na larpy i paski na GG. Paski na GG sa przez nas bronione zbami i pazurami, bo na larpach moe nie by konkretnych kolorów, a na GG - musz i ju.
Tytuł: Paski ycia - zawsze na wierzchu
Wiadomość wysłana przez: DeadMan w Lutego 10, 2005, 04:07:21 pm
Jednym ze sposobów eby paski byy jest zagranie postaci, której z jaki wzgldów nikt nie rusza i bycie osob która tych pasków nie niszczy sama z siebie :D

Na zeszorocznym orkonie dostaem tyle pasków ile potrzebowaem(bez zapasowych) i starczyy do koca gry :D

Co mi si jednak zdaje e w tym roku bdzie gorzej, wic szykujcie zapas - mog dopaci z wasnej kieszeni(serio) :grin:
Tytuł: Paski ycia - zawsze na wierzchu
Wiadomość wysłana przez: Asder w Marca 26, 2005, 04:58:02 am
Glowne problemy z paskami - ludziska zbyt czesto je gubia (bo sie odklejaja) oraz co juz zostalo wspomniane - problem nachodzi w przypadku zmiany szaty - klej paskow nie trzyma jesli sie je nakleja i odkleja kilka razy! Oraz iz niektore elementy garderoby/ekwipunku moga zmienic swoje polozenie - niezaleznie od woli gracza ktory ma je na sobie!
Moze by wprowadzic dla kazdego gracza wspolny element garderoby (dla kazdej z ras - inny) ktory istanialby w widocznym miejscu i do niego paski bylyby mocowane - zaslanianie tej czesci ciala (pominmy erotyke - bo zapewne niektorym pewne mysli przez glowe przechodza) byloby w jakis sposob karane przez DO np przez 5 minutowy czar bojowy sraczka! :lol: