Autor Wątek: Sylwester 2007  (Przeczytany 1621 razy)

Offline aileen

• Użytkownicy
Sylwester 2007
« dnia: Listopada 06, 2006, 01:11:59 pm »
Mam propozycję spędzenia tegorocznych imienin Sylwestra w jakimś ustronnym miejscu w górach. Pisząc "ustronne" mam na mysli Ustroń w Beskidach - mieścina niewielka, niedalego Wisły, są tam trasy narciarskie (dla chętnych), wyciągi krzesełkowe, góry Czantoria i Równica, gdzie można się przespacerować, oraz niedrogie knajpki i miejsca noclegowe. W ogóle miejsce jest urocze. Można tam dojechac samochodem, bądĽ jednym pociągiem bez przesiadek. Mam nadzieję że kogoś to skusi i wątek zyska zainteresowanie.

Offline Ira

• Użytkownicy
  • Come with me if you want to live.
    • moja mała galeryjka :)
Sylwester 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 06, 2006, 08:42:32 pm »
trzeba tylko jedno wziąć pod uwagę: 1 wypada w poniedziałek. w związku z tym wiele osób będzie zaczynało pracę/studia we wtorek. i o ile sekwencja wytrzeĽwienie-dojście do siebie-dojście do domu-wyspanie się-wyjście do pracy jest możliwa, to na to samo z dołożonym z przodu "wrócić do swojego miasta" może nie starczyć punktów akcji...

ale ja patrzę ze swojego studenckiego punktu widzenia. bo poza tym pomysł mi się jak najbardziej podoba :).
Who stopped payment on my reality check?

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
Sylwester 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 06, 2006, 10:34:02 pm »
Ja już zaklepałem sobie sylwester w Szczyrku. życzę jednak dobrej zabawy.
"Red drops stain satin so white..
..the way I sign my name"

Offline aileen

• Użytkownicy
Sylwester 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 07, 2006, 10:20:42 am »
Cytat: "Ira"
trzeba tylko jedno wziąć pod uwagę: 1 wypada w poniedziałek. w związku z tym wiele osób będzie zaczynało pracę/studia we wtorek. i o ile sekwencja wytrzeĽwienie-dojście do siebie-dojście do domu-wyspanie się-wyjście do pracy jest możliwa, to na to samo z dołożonym z przodu "wrócić do swojego miasta" może nie starczyć punktów akcji...

ale ja patrzę ze swojego studenckiego punktu widzenia. bo poza tym pomysł mi się jak najbardziej podoba :).

Ira, no wstydĽ się ... podejrzewałam że ktoś może malkontencić w kwestii powrotu ... ale ty?? Nieładnie ... ;)
Co do pracy - sama do niej idę, więc mnie ta sytuacja tez dotyczy ( chyba że wezmę dzień urlopu, to też jest rozwiązanie. Co do studentów ... no jakbym nie wiedziała to może bym i uwierzyła... naprawdę wierzysz w te tłumy studentów z entuzjazmem stawiających się na zajęciach 2 stycznia? Możecie uznać, że nie doceniam ładunku emocjonalnego którego udziałem jest aktywność na pierwszych zajęciach w nowym roku ... ale faktycznie - nie doceniam ;)

Jak pomysł Ci się podoba to pomóż namawiać innych:) Ja mogę wziąć na siebie znalezienie kwatery, tylko musze wiedzieć na ile osób. Chciałabym uprzejmie zaznaczyć, że sprawa wyjazdu nie dotyczy li tylko osób z Warszawy! Mam nadzieję że znajdą się chętni również z innych stron Polski, (np. Kraków, Katowice, Gliwice - over! over!)

@Uelfik - hańba ci, Moryc! ;)

Offline Fin

• Użytkownicy
  • ptyśfin
Sylwester 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 19, 2006, 03:58:41 pm »
ja bym sie pisal, tj narazie wstepnie bo chce gory z moja pania a opcja eksploatowana od kilku lat niestety padla:/ wiec jak cos Ai masz pma na gg, daj znac jak bd online:D
iektórzyNIEpowinni miec dostępu do Internetu!!!