Autor Wątek: Czy są jakieś (w miarę) regularne spotkania w Krakowie?  (Przeczytany 50285 razy)

Offline Irvin

• Użytkownicy
    • fantasy.net.pl - fantastyczne centrum informacyjne
Czy są jakieś (w miarę) regularne spotkania w Krakowie?
« dnia: Styczeń 16, 2007, 07:15:14 pm »
Na początek witam wszystkich i jako żem tu nowy mam masę pytań. Masa pytań będzie się na dniach znacząco zmniejszać, wraz z upływem intensywnej lektury forum i stron przyległych ;) ale zawsze jakieś zostaną.

Chciałem tutaj uzyskać informację czy jest jakaś grupka ludzi (tudzież elfów czy tam innych krasnoludów etc.) która spotyka się gdzieś w pięknym mieście Krakowie. A nawet jeśli się nie spotyka, to czy nie planuje się spotykać? Bo chciałbym się zjawić na tegorocznym Orkonie i chciałbym wiedzieć co musze wiedzieć żeby skutecznie stworzyć postać tudzież się przygotować odpowiednio :) A przy okazji można uskutecznić jakieś RPG/piwo itp.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2007, 07:18:21 pm wysłana przez Bestia »
Zastanawiając się nad ludzkim życiem, już sam fakt że żyjemy powinien nas najbardziej zastanawiać...

Offline Mały

• Użytkownicy
Odp: Czy są jakieś (w miarę) regularne spotkania w Krakowie?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2007, 11:54:50 am »
Dobra :> Pośmialiśmy się wszyscy ... ponad 24h zwijania się na podłodze (z angielska i dla tych co nie rozumieją o co chodzi ROTFLowania) można wyjawić prawdę :>

Otóż - specyfiką pewnej orkonowej grupy krakowskiej jest NIEspotykanie się na codzień, a co więcej pod żadnym pozorem regularnie a tym bardziej zgodnie z ustalonymi terminami. O ile istnieje NOWA_zoorganizowana_grupa_orkonowiczów_z_Krakowa to albo idzie w ślady starej albo boi się ujawnić i poddać ostrzu krytyki zatwardziałych konserwatystów (uderzenie kulami albo balkonikiem ortopedycznym na prawdę może boleć)

W pewnym stopniu niektóre spotkania utrudnia też dystans, jaki nieraz dzieli orkonowiczów z Krakowa (liczmy tysiącami kilometrów żeby było łatwiej)

Tak więc odpowiedź na Twoje pytanie (bo powinna się pojawić żeby nie było niegrzecznie) brzmi nie... nie ma takich spotkań, nie było, nikt nie organizował, nie były anonsowane na forum ani na stronie orkonowej. Jesteśmy dokładnie na drugim biegunie towarzyskiego życia w gronie orkonowym niż Stolyca. (Z tego co widzę to Katowice/Śląsk wpasowują się tak w środek :> dalsza dyskusja na ten temat - wątek o wymianie uprzejmości :> )

Pozdr

Mały (obecnie nawet w Krakowie)
...We just dinged them!...

Offline Irvin

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2007, 12:08:38 pm »
A to przepraszam, mea culpa. Ale że nie zauważyłem żeby to były ogólnodostępne informacje więc nie zaszkodziło zapytać :P

Domyślam się że jest w tym jakiś głębszy sens, ale ani specyfiki tej pewnej grupy nie znam, ani samych jej czlonków więc nie wiem jaki. Może z czasem się dowiem ;)
Zastanawiając się nad ludzkim życiem, już sam fakt że żyjemy powinien nas najbardziej zastanawiać...

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2007, 12:19:04 pm »
Musiałbyś tą swoistą grupę geriatryczną jakoś spotkać a z racji nie spotykania się może to być trudne :>

Ale powodzenia - i sugeruję uzbroić się w kasę na bilety lotnicze :>
No i cierpliwość :)

A na poważnie - to nie wiem ilu jest orkonowiczów na stałę w KRK, ani tych typu Native ani tych typu Assimilated :)

Jako że nikt nie próbował integracji to też się nie powiodła - albo próbował i się o niej nie wszyscy dowiedzieli i upadła :>

Offline Irvin

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2007, 12:21:20 pm »
To wiele wyjaśnia ;)

Zatem pytanie jest niejako na miejscu jednak :P A nóż się ktoś trafi w miarę zbliżania się Orkonu. Ot choćby po to żeby się samemu nie tłuc pociągami bo nudno trochę :)

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2007, 12:25:02 pm »
Pytanie w formie jakiej zostało zadane oczywiście jest na miejscu :>
Co nie zmienia to faktu wzbudzenia ogólnej wesołości w orkonowym kółku geriatrycznym

Niniejszym - ciekaw jestem kto się teraz odważy przyznać że jest z KRK (oprócz tych kilku co się odważa ale i tak nic to nie zmienia ;>)

Offline Irvin

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2007, 12:29:46 pm »
Cóż, dalej nie widzę w tym niczego zdrożnego że się jest z Krakowa. Chociaż... ja w zasadzie nie jestem, ale spędziłem tutaj lwią część ostatnich kilku miesięcy, więc się zaasymilowałem niejako ;)

Widać jakieś drugie dno w tym wszystkim musi być, ale myślę że się do niego kiedyś dokopię ;)

W każdym razie, jeśli trafi się tutaj ktoś nowy tak jak ja i się już (o zgrozo :P) nieopatrznie przyzna że bywa w okolicy to może się tutaj zameldować ;P

Offline katu

• Last King of Terrain
  • Użytkownicy
  • Kay-Dub
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2007, 02:32:44 pm »
Nie no, Maly przesadzasz. W ciagu ostatniego miesiaca widzielismy sie chyba wiecej razy niz przez ostatie 4 lata. Wniosek z tego jest taki, ze  grupie krakowskiej zdarza sie spotykac, glownie wtedy kiedy jej nie ma, czyli jest za granica. ;>
"We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true." - Robert Wilensky

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2007, 03:33:50 pm »
Mój wniosek jest również podobny - im dalej się znajdujemy od Krakowa tym łatwiej się spotykamy w tym mieście.

Offline Blepfuj

• Wskrzeszobiorca
  • Użytkownicy
  • 86121013...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2007, 05:12:10 pm »
Raz do roku grupa krakowska ma spotkanie. Odbywa się ono jeszcze nie wiadomo kiedy, wiadomo jednakże iż nie w samym krakowie lecz w łutowcu.
Najprawdopodobniej znajdziesz tam większość z nich, chociaż tych najbardziej nietowarzyskich nawet tam ciężko dorwać. Oczywiście, żeby nie było zbyt łatwo, rzadko oni spotykają się przy jednym wspólnym ognisku. Preferują spotkania rozsiane, czyli jeden tam a drugi tam.
gdzie?

Offline Duku

• Użytkownicy
  • Świniobicie...
    • http://www.bialabrama.prv.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 28, 2007, 05:14:47 pm »
 O0 Mały w sedno trafił :P chyba od dwóch lat spotkaliśmy się raz i to przez przypadek więc wykorzystaliśmy sytuację i poszliśmy na browara, a tak to umówić się to jedno, a spotkać drugie, chociaż i jedno i drugie nie mają miejsca za często... Swoją drogą odwiedzić Madzię i Ociepkę wybieramy się od wakacji  >:( ciągle nie udaje się jakoś

Pozdro tym razem akurat z Gliwic a nie z Kraka
Całowałeś się kiedyś z chopem ... ? Tak ale nie wiem czy z prawdziwym...

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 28, 2007, 06:52:14 pm »
Z przyjemnością muszę oświadczyć, że grupie warszawskiej udało się zagonić część grupy krakowskiej na impreze  ;D Co wiecej udało sie ich nawet zmusić do tańczenia i całkiem nieźle sobie radzili ;)

Offline Cin

• goblini rasorg
  • Użytkownicy
  • Queen of Hearts
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2007, 07:56:11 pm »
Ja też widziałam grupę krakowską na imprezie, ruszyli się nawet z ciepłej plaży na parkiet.
A tak to wyglądają na mało towarzyskich, może boją sie chodzić stadami, chociaz na gatunek wymierający nei wyglądają.
NIGDY!!

Nie wiadomo kto, nie wiadomo po co...

Kto dzisiaj zrobi mi dzień?

Offline Fulko

• Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2007, 08:10:28 pm »
z ciepłej plaży

W imieniu grupy sopockiej protestuję przeciwko nazywaniu czegokolwiek, co mogą mieć w Krakowie, plażą! ;-p
They crossed the border an hour before dawn
Moving in lines through the day...

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2007, 08:21:38 pm »
@Fulko niestety nie wiesz o czym mówisz :> jeśli będzie publikacja zdjęć to zrozumiesz :> ale na to potrzeba będzie zgody uczestników :>

@Duku - ty mieszkasz w Krakowie??????????????????????? co prawda raz Cie odwoziłem na imprezę pamiętam... ale myślałem że byłeś chwilowo :>>>>>>>>>>>>>>>..

(i tak to właśnie wygląda)

Podr 4 all

Mały (obecnie na "stałe" z Kraka... z małymi przerwami)

PS. współplażowiczkom THX za udane beach-party :> (niech będzie ... współplażowiczom też...) Jak ktoś chce zdjęcia to dawać info na PW :) (złe oko turysty aus Deutschland działało i cośtam napstrykało - muszelki jakieś czy coś ;>>>> )

A tak to wyglądają na mało towarzyskich...
(Patrz Katu.... )
tyle starań o opinię i się udało :) jesteśmy źli nietowarzyscy i w ogóle bez kija nie podchodź a najlepiej omijaj z daleka :>>>>>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2007, 08:24:37 pm wysłana przez Mały »