Autor Wątek: Teksty na stronie orkonowej  (Przeczytany 1816 razy)

Offline Mały

  • Użytkownicy
  • Wiadomości: 1920
Teksty na stronie orkonowej
« dnia: Kwiecień 16, 2007, 09:01:43 am »
Mam prośbę do wszystkich którzy pisali teksty na stronę orkonową.
Jeżeli pojawia się na nowej stronie transferowany tekst ze starej, jest on waszego autorstwa i chcecie żeby był podpisany waszym imieniem/nazwiskiem/ksywą/wszystkim naraz to proszę mi dać znać przez PW.
Niestety duża część tekstów na starej stronie jest niepodpisanych (m.in. tych mających charakter informacji ogólnych), a moją/naszą intencją w żadnym razie nie jest przypisywanie sobie ich autorstwa.
...We just dinged them!...

Offline Mały

  • Użytkownicy
  • Wiadomości: 1920
Odp: Teksty na stronie orkonowej
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2007, 11:48:51 am »
Sprawa druga związana z tekstami na stronę.

Chciałbym was wszystkich zachęcić do pisania tekstów / artykułów które możnaby umieścić na stronie, przez co będzie ona bardziej żywa i będzie zawierała pewne kompendium wiedzy ogólnej odnośnie gier terenowych.
Każdego kto ma pomysł na artykuł, który można by zamieścić w sieci, a jest ten artykuł w temacie: orkonu, LARPów, terenówek i wszystkiego co jest z tym związane zapraszamy do współpracy.
Ponieważ nie istnieje w polskich zasobach sieciowych jakieś dobre źródło zunifikowanej informacji, można by zacząć takie zasoby wiedzy zacząć budować, wiedzy niekoniecznie związanej tylko z jednym konwentem i jego specyfiką (bo np. artykuł "Co zabrać na terenówkę?" jest zdecydowanie uniwersalny i może służyć uczestnikom innych konwentów).

Pierwszym krokiem w tym kierunku z naszej strony są teksty Kuli odnośnie LARPa i NPC

Wasz artykuł, oprócz strony orkonowej może trafić potem na strony innych konwentów (oczywiście za zgodą na publikację) i służyć szerszemu środowisku fandomowemu w Polsce.

Na pewno na stronie brakuje wielu przydatnych informacji, a ponieważ jest ona w naszym zamierzeniu nie tylko narzędziem do informowania uczestników o programie konwentu, ale chcielibyśmy aby była czymś więcej niż elektroniczną wersją informatora, to zwracamy się do was z prośbą - propozycją współpracy przy jej rozbudowie.

Istotną cechą nowej strony orkonowej jest działanie na systemie CMS (Content Management System) który umożliwia jej dynamiczny rozwój oraz dodawanie zawartości przez uprawnionych użytkowników (może z czasem dorobimy się dedykowanej grupy redakcyjnej która będzie rozwijała stronę o nowe przydatne informacje? trochę wybiegam w przód ale czemu nie...)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2007, 11:58:16 am wysłana przez Mały »
...We just dinged them!...