Autor Wątek: Oddam za darmo stare stroje  (Przeczytany 830 razy)

Offline Templar

• Użytkownicy
Oddam za darmo stare stroje
« dnia: Maja 27, 2007, 01:50:42 pm »
Jako że się powoli w larpy przestaje bawić, a i nawet jak bym gdzies jechał, to raczej bym się już w to nie wbił .Chętnie oddam komus za free (piwa nie pije, więc z góry dziekuje).
Mam na zbyciu: Niewygodną, źle skrojoną, niehistoryczną, i przeciętnie wykonaną przyszywanice, z doczepianymi rekawami i nogawicami. Generalnie sprzet leżał w szafie od zeszłego roku. Wymaga pożadnego prania. Bedzie pasować na szczupła osobę, około 180cm wzrosku.

Tunika, a raczej wór pokutny. Uszyty z grubej i ciepłej tkaniny w kolorze zgniło zielonym. Krawcowa oczywiście nie potrafiła zdjąć pożadnie wymiaru, więc żeby na mnie pasowała, musiałbym przytyć do około 120kg.

Zbroja (można to tak nazwać?). Czyli grat na którym eksperymentowałm chyba przez 4 lata. Ostatecznie jest w takim stanie, że wstyd się pokazywać.

Płaszcz z kaprurem w kolorze granatowym. Zapełnie nie historyczny, uszyty z jakiegoś plastikowego materiału. Szyła go kolejna krawcowa "z wizją". Zdjęcia nie chce mi się robić.

Zapraszam do odbioru osobistego na terenie Warszawy. Nie wiem czy w tym roku się na orkon wybiore, więc szanse że przywioze to na teren gry są nikłe. Ewentualnie możecie poprosić kogoś, jadacego z Wawy, żeby zabrał odemnie te graty.

A- i oficjalnie to nie ja byłem poprzednim właścicielem ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2007, 11:16:10 pm wysłana przez Templar »