Autor Wątek: Buty  (Przeczytany 18905 razy)

Offline aileen

• Użytkownicy
Buty
« dnia: Lutego 08, 2005, 12:21:28 pm »
Kochani, strój strojem.... Moe by najbardziej skromny jak i najbardziej wypasiony, ale bez butów wyglda... hm, aonie. Pó biedy, jak jeszcze gra si kim z plebsu i glany mona sobie obwiza szmatami.... pó biedy jak gra si druidem i mona gania w sandaach (chocia nie polecam ze wzgldu na mije).... pó biedy jak gra si wojem i opinacze ujd... chocia w toku.... Macie jakie namiary na miejsca, gdzie mona kupi jakie fajne butki po przystepnej cenie, które mona wzi na Orkon i biega w nich trzy dni Mog by materiaowe, jakiekolwiek, byle byy "fantasy" i nie kosztoway zawrotnych sum pienidzy... I jak w ogóle zapatrujecie si na kwesti obuwia jako czci stroju

Offline KOVAL

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2005, 12:47:44 pm »
buty rzecz wana i zgadzam si ze trampki wystajce spod wypasionego stroju psuj cay efekt

ale jak zdoby: damskie to jeszcze pó biedy, zalezy gownie od nakladów pieninych - np. bazarowe stoiska z butami pod koniec wiosny czyli wyprzedarze tzw. kozaczków,
ale IMO najlepiej poszukac w szafach u rodzinki (ew. lumpeksy) bo w latach 80-tych modne byy tzw. "muszkietery" (czy jakos tak to si nazywao) takie zamszowe, mikkie, za kolana, na prawie plaskiej podeszwie - kilka dziewczyn na Orkonie w czyms takim widziaem: efekt wietny

z mskimi jest duuuuo gorzej - IMO dobry efekt daj sztylpy skórzane, zamszowe lub skóropodobne, jest kilka osób które to same robiy ew. mona poszuka starych sztylpów do konnej jazdy (bo te nowej generacji s ju zbyt przekombinowane i nowoczesne) ale niestety zbyt tanie to to nie jest np. na Allegro ok. 70PLN

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 08, 2005, 12:48:16 pm »
Ja tam od kilku lat mam po prostu wysokie buty bez ocieplenia z bardzo cienka ale bardzo przyczepn podeszw i praktycznie nie rzucaj si w oczy. do tego dugie spodnie albo skórzane nagolenniki i ju w ogóle nikt si nowoczesnoci w tych butach nie dojrzy ;-D
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline aileen

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2005, 12:56:33 pm »
ale jak zdoby: damskie to jeszcze pó biedy, zalezy gownie od nakladów pieninych - np. bazarowe stoiska z butami pod koniec wiosny czyli wyprzedarze tzw. kozaczków,

od dwóch lat poluj na co porzdnego... i si nie trafia... albo same czarne... gupio gania w czarnych butach do jasnego stroju

Offline Radar

• Producent Chichotu
  • Użytkownicy
  • Pan Gąsienica
buty...
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 08, 2005, 12:58:23 pm »
jeli kto ma jakie pomysy co do samodzielnego wykonania butów to niech si podzieli z maymi uczkami.
Kłamiesz! Widziałem Rogatego Króla! Jest przynajmniej metr wyższy!

Offline Blepfuj

• Wskrzeszobiorca
  • Użytkownicy
  • 86121013...
Buty
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 08, 2005, 12:58:46 pm »
Jeli bdziesz w Zakopanym to moesz kupi (ale nie wiem ile kosztuj) skórzane takie kierpce bodaje si tak to nazywa. Pasuje do stroju i jest jasne
gdzie?

Offline aileen

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 08, 2005, 01:02:56 pm »
wybacz blepfuju, ale wanie tego chciaam unikn  :) Zapomniaam napisa....

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 08, 2005, 01:13:15 pm »
no to nie wiem bo nie probowalem ale moze mieciutka skorka + jakis "elastyczny" klej i obkleic jakies buty

Ktos probowal juz takiego patentu
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline Blepfuj

• Wskrzeszobiorca
  • Użytkownicy
  • 86121013...
Buty
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 08, 2005, 01:16:41 pm »
Lepiej nie traci butów DeadManie. Z mikkiej skóry mona zrobi sobie ju buty tylko trzeba przyklei podeszw twardsz. A taki spory kawaek skóry nawet twardszej mona kupi za 10z.
gdzie?

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 08, 2005, 01:22:10 pm »
jak rany  :evil:

czy ja mowilem zeby okleic nowe pantofle za 400 PLN

okleic stare zniszczone buty. No chyba ze ktos nie niszczy butow chodzac :D

a twarda skora odpada dlatego ze jest sztywna i bedzie niewygodna i bedzie sie odklejala. Z miekka i cienka moze wyjdzie.

Z drugiej strony chodzi nam o to zeby noga byla zabezpieczona przed ewentualnymi obtarciami czy ugryzieniami :(

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 08, 2005, 01:33:49 pm »
Po przeczytaniu posta Aileen...
To w mirowie s we! Dla czego ja nic o tym nie wiem Nie spaabym na rodku pola w samej tunice..... A Buty... no coo. Jak si uprze to mona nawet skurzane kapcie przerobi na zajefajne buty do Gry terenowej. Wystarczy troch dobrych chci, samozaparcia, i oczywicie jakie materiay. Sproobojcie Przerobi materiaowe Kapcie (do kolan) Na skórzane buty z wiekami(Na przykad) Wystarczy jaki metr (kwadratowy)mikkiej skóry(oczywicie z marginesem) i kilkanacie/dziesit wieków. Gdzie na zdjciach z Orkonu'04 jest druidka w takich butach... A gdzie kupi Wystarczy pochodzi po Ciuchexach i poszuka jakich kurtek skurzanych, ewentualnie moe jakie palto si znajdzie...
"Nie, nie jestem Ania."

Offline Blepfuj

• Wskrzeszobiorca
  • Użytkownicy
  • 86121013...
Buty
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 08, 2005, 01:34:17 pm »
Z t tward skór chodzio mi o to e miksz moe udao by si kupi taniej... a co do butów to chodzi o to e w takich butach + skórze noga pociaby sie bardziej, lepiej wzi jakie weniane owijacze albo dobre skarpetki jeli boimy si obtar.
gdzie?

Offline aileen

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 08, 2005, 01:49:59 pm »
Cytat: "Shiva Hassireth"
Po przeczytaniu posta Aileen...
To w mirowie s we! Dla czego ja nic o tym nie wiem Nie spaabym na rodku pola w samej tunice.....

Nie we, Ag... Shiva :) lecz mije... i nie na polu namiotowym, bo na polu adna szanujca si mija by nie wytrzymaa towarzystwa pijanych orkonowiczów ...

A Buty... no coo. Jak si uprze to mona nawet skurzane kapcie przerobi na zajefajne buty do Gry terenowej. Wystarczy troch dobrych chci, samozaparcia, i oczywicie jakie materiay. Sproobojcie Przerobi materiaowe Kapcie (do kolan) Na skórzane buty z wiekami(Na przykad) Wystarczy jaki metr (kwadratowy)mikkiej skóry(oczywicie z marginesem) i kilkanacie/dziesit wieków.

hehe, spryciula... pytanie nie jest co, tylko jak  :wink:

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Buty
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 08, 2005, 01:51:14 pm »
Ja tam niewiem w Mirowie bywalem o kadej porze roku, zaziem mase miejsc obeznych tam, spaem lepiej nie mówi nawet gdzie i jako mij nie widziaem ani innych temu podobnych. Radze nie panikowa, jeeli jakie s to w jednym miejscu podejewam, chyba e mówimy o niktórych graczach, pci przeciwnej.

Buty, to ja te mam pytanie gdzie moge dosta klimatyczne buty, niemam pojcia jak maj wyglda wszystko mi jedno byle nie glano podobne opinacze i adidasy, problematyk jest tu duy rozmiar buta :) okoo 49.

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 08, 2005, 01:54:43 pm »
Aileen... nie "Jak" Tylko "Czym", " W co" i "Kiedy" Jak mówi przysowie. "Dla chccego nic trudnego" Ale trzeba na prawd chcie. na TTcon Sei zrobia sobie Strooj Druidki z Firanki. I to za pomoc Noyczek, firanki i Strychu (eby mama nie widziaa) a wyglda jakby go gdzie kupia... trzeba mie pomys i sprawne rce ... :)  :)  :)  :)
Ps. Do orgów... Sorry za OT
"Nie, nie jestem Ania."