Autor Wątek: Buty  (Przeczytany 19078 razy)

Offline aileen

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 08, 2005, 02:03:54 pm »
Dobra, jestem leniwa, nie jestem szewcem i mam dwie lewe rce.... a pomysów mi nie brakuje, tylko czasu ... (i pienidzy do ich realizacji).... tak wic: fajne butki orkonowe, damskie, rozmiar 37.... z cholewkami ...(nie czarne, na paskiej podeszwie, i w rozsdnej cenie)... Gdyby kto sysza, to prosze o kontakt.

Offline miłka

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 08, 2005, 02:11:02 pm »
Aileen, a to maja byc buty do sukienki czy jak bo jesli nie, to ja mialam zwykle welury i nikt sie do nich nie doczepil.

Co do mij - mieszkam na Jurze od urodzenia i jeszcze nigdy mii nie spotkaam. Fakt, wystepuja, ale rzadko, juz predzej mozna trafic na zaskronca. No i zasadniczo boja sie bardziej ludzi, niz czlowiek ich, wiec raczej niemozliwe, zeby taka zmija zaatakowala spiacego.

Offline kamil'prozac'wegrzynowicz

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 08, 2005, 02:26:18 pm »
Cytat: "DeadMan"

okleic stare zniszczone buty. No chyba ze ktos nie niszczy butow chodzac :D

klej to zly pomysl. rosa, deszcz, kaluze spwowoduj, ze skora bedzie sie odklejac, klej wyplywac. przerabialem to w pseudcizmach domowej roboty.

ja-prozac

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 08, 2005, 02:28:35 pm »
Nie... Ja nie panikuj... Ja tylko auj e adnej gadziny nie spotkaam na trzewo^^
Buty najlepiej szy a nie klei. przecie po tych skakach to w klejonym obówiu si czapa nie da...
"Nie, nie jestem Ania."

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 08, 2005, 02:32:15 pm »
Cytat: "Shiva Hassireth"

Buty najlepiej szy a nie klei. przecie po tych skakach to w klejonym obuwiu si czapa nie da...

cizmy ogolnie sobie uszylem. mialy wewnatrz wklejona wkladke do usztywnienia/ulozenia stopy. to sie rozklejalo. teraz chyba jasne.

ja-prozac

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 08, 2005, 02:52:47 pm »
dlatego zaproponowalem nie sklejenie nowych butow tylko obklejenie starych.

wiem ze  moze sie odklejac ale po pierwsze szycie jest trudniejsze i bardziej czasochlonne a tak w ogle skore powinno sie szyc specjalnymi iglami, ktore trzeba miec :D

mozecie sie nie zgadzac do woli -ja buty mam :D  :P
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 08, 2005, 06:36:35 pm »
cizmy - cala sprawa, przygotowanie, szycie na upartego 1,5 dnia.

ja-prozac

Offline Edain

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 08, 2005, 10:35:16 pm »
Do fanów Wadcy piercieni....a takie buty jak mia Legolas albo Aragorn  hmm..czekam na propozycj...
Bo gdyby nie Wy, nic nie byłoby takie same...

veter

• Gość
Buty
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 09, 2005, 01:41:28 pm »
Cytat: "Edain"
Do fanów Wadcy piercieni....a takie buty jak mia Legolas albo Aragorn  hmm..czekam na propozycj...

A musisz koniecznie wyglda jak oni

Kaoss

• Gość
Buty
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 09, 2005, 04:49:37 pm »
Wedug mnie najlepsze s glany, oile masz dugie spodnie/sukni/tunik bo raczej w krótkich eczach wygldaj dobani a tak to jest spoko.
I to ma jeszcze wiele zalet bo s wygodnie, adna mija ci nie ugryzie :D
no i dobrze si w nich po górach chodzi. Tylko proponuj glany czarne bo takie czerwone raczej klimatu si nie trzymaj (moje zdanie) chocia jakby je fajnie z czym skponoa...

Offline JeRzy

• Highly flammable
  • Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 09, 2005, 04:55:45 pm »
Faktycznie lepiej pokombinowa z jakimi sensownymi butami ni owija jakie trampki otuli... tfu, owijaczami. Niektóre rodzaje obuwia jedzieckiego s bardzo fajne, ale problem z nimi jest taki, e czsto nie maj bienika na podeszwie, co na skakach moe by ryzykowne.
"The problem is some people gonna try to convince you
That they know the answer no matter the question
Be wary of those who believe in a neat little world
Cause it's just fucking crazy you know that it is
Eh hee yeah amanaya yeaha yeah eh eh amana"

Dave Matthews - "Eh Hee"

Offline aileen

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 09, 2005, 07:24:36 pm »
Przede wszystkim maj usztywnienie w cholewce, co eliminuje chodzenie ... tak na dusz met

Offline Axel_de_Boot

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 09, 2005, 11:25:05 pm »
Hello ewry bady....DeadMan pyta czy kto robi sam obuwie. No wic spldrowaem troch internetu na ten temat, zamówiem skór i jak tylko dostan przesyk to zabieram si do roboty i jak si uda to zamieszcze tutaj jakie kruczki na ten temat. Tymczasem trzymajcie kciuki za mnie i do zobaczenia...

Offline Edain

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 09, 2005, 11:34:35 pm »
Veter....a cos Ci przeszkadza  Bo nikomu prócz Ciebie nie...jak masz zalatwi takie obuwie to napisz..;]
Bo gdyby nie Wy, nic nie byłoby takie same...

Offline KOVAL

• Użytkownicy
Buty
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 10, 2005, 08:33:46 am »

Cytat: "veter"
A musisz koniecznie wyglda jak oni

Veter....a cos Ci przeszkadza  Bo nikomu prócz Ciebie nie...jak masz zalatwi takie obuwie to napisz..;]

sorki ale Veter ma racj, swiat orkonowy to nie ródziemie, pene odwzorowywanie postaci z ksiek i filmów nie bywa zbyt dobrze widziane - najczesciej bywa odbierane jako brak oryginalnoci, pomysowoci i wasnego charaktegu
ale jesli sie upierasz to poszukaj na stronach z gadetami z LOTR - przeciez pene stroje mona kupi (a jak sie jest bardzo zdeterminowanym na odwzorowanie idola to cena nie powinna gra roli, nieprawda)