Autor Wątek: MMORPG  (Przeczytany 39316 razy)

Offline nenar

• Użytkownicy
Odp: MMORPG
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 07, 2007, 08:47:08 pm »
Nie aż takie okradanie - zainstalowane mam na komputerze z orginała ;)
Po za tym jak dla takiego "lingwisty" jak ja to najlepsze są polskie prywatne serwery -.-

Offline assamite81

• Użytkownicy
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 11, 2007, 08:32:31 am »
ja zacząłem od MuOnline, potem Diablo 2 na Battle, ale nie za długo i nie za dużo, później era Lineage 2 na różnych prywatnych przez Chronicles od 1 do 4
potem przyszedł czas Guild Wars i moje życie się zmieniło, bo poznałem gildię Oak Leaves of Darkness. ekipa świetna, warunek wstąpienia do gildii 25 lat co zachęcało, bo unikaliśmy gry z dzieciakami, które nie rozumieją raczej, że gadanie o pracy i rodzinie może być rozrywką( się nudziło dwóch czy trzech wyjątków).
no i OLD po trech miesiącach namawiania przekonali mnie do WoW, który wbrew temu co tu czytałem wcale nie jest drogi. zdrapka to 110 za 60 dni, poliglotą nie trzeba być bo na większości serwerów niezależnie od formy rozgrywki są polskie gildie, oczywiście na serwerze Moonglade na którym gramy jest polska gildia OLD Alliance do której gdyby ktoś się zdecydował zapraszam. zawsze służymy radą, dobrym słowem pomocą w queście, sprzętem itp.
Nie mogę się bać. Strach jest mordercą umysłu. Strach jest małą śmiercią, która przynosi całkowite unicestwienie. Stanę naprzeciw strachu. Pozwolę mu przejść obok i przeze mnie. A kiedy mnie minie odwrócę wewnętrzne oko by zobaczyć jego ścieżkę.

Offline Kowal

• Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:52:47 pm »
Może gra online'owa innego typu, ale dopisze tu żeby nie zakładać nowego tematu.
www.wodmmorpg.pl - gra w Świecie Mroku, tekstówka, którą mam przyjemność adminować.
Aktualnie poszukujemy MG do prowadzenia questów, wiem że na orkonie jest wielu dobrych graczy i MG, może ktoś by się podjął.

Offline Triball

• Ulicznica
  • Użytkownicy
    • http://youtube.com/watch?v=TAVVBjrTu0w
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 25, 2007, 11:56:51 pm »
Polecam
"Dać Polsce Śląsk, to jak dać małpie zegarek" David Lloyd George 1919

Offline Majza

• Użytkownicy
  • Ten który chamem się zwie
    • http://www.lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2007, 04:00:01 pm »
Ja z mmorpg bawię się od dłuższego czasu:
najpierw Priston Tale, Mu, Ultima, Ragnarok.
Potem nastała moja złota era: Lineage 2. Będę teraz nieskromny, gdyż zapraszam do siebie na strone fanów tej gry: lineage2.com.pl
Pozatym jeszcze jest gra do której mam wielki sentyment: FLYFF.

Offline Luril Ellerion

• Zdziczały elf;)
  • Użytkownicy
  • Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 17, 2008, 06:24:53 pm »
Jeżeli chodzi o MMORPG to gram weń. Jest darmowe, no chyba, ze ktoś chce mieć konto premiowane.

www.amorion.pl <=== bardzo fajna gierka, pisane RPG, wszystko w formie tekstów i obrazków, ale naprawde daiała na wyobraznię;)
Сила Славных, кровь или война!<br />Вам во славу пьем чаши до дна!<br />Честь войнам дана, месть брата сильна!<br />\\\\\\\\\\\\\\\"Кровь за кровь!\\\\\\\\\\\\\\\" - бессмертным вновь вторит война!<br /><br />Власть нашей земли!<br />Смерть чуждой крови!<br />Снова в путь свобода нас призвала!

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 17, 2008, 11:31:19 pm »
jeśli chodzi o darmowy MMORPG to jak dla mnie rządzi Perfect World
i kilka osób z tego forum chyba podziela to zdanie

Offline miłka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 17, 2008, 11:43:43 pm »
ja place danine ncsoftowi za lineage 2... a niedlugo instaluje cus nowego - age of conan. zapowiada sie pieknie, choc na razie pelno bugow. no i tez platne.

Offline Adrian

• Użytkownicy
  • Cogito, ergo doleo.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 18, 2008, 01:22:13 am »
Testowałem Last Chaos, Archlord, Cabal, Silkroad, Dream Of Mirror, Shaiya, Deicide, Regnum, Martial Heroes, Hero Online i Perfect World. Zostałem przy Perfect World.

Archlord, Shaiya, Deicide, Regnum - żadna nie przetrwała na dysku dłużej, niż kilka dni. Z różnych
powodów, sprowadzających się do stwierdzenia: ssały.

Last Chaos - da się grać, sensowna społeczność, po pewnym czasie strasznie się nudzi. Niewątpliwą zaletą na dłuższą metę jest rozpieszczanie graczy przez AeriaGames (przynajmniej w porównaniu z innymi MMO, z którymi miałem do czynienia). Zachowałem sobie instalkę.

Cabal - może się naprawdę spodobać. Dobra grafika, świetna animacja, ciekawy (choć nieco mały) świat, porządna muzyka, interesująca fabuła... Podobno niedawno pojawił się Cabal2. Pewnie z ciekawości sobie ściągnę. Też zachowałem sobie instalkę.

Silkroad - azjatyckie fantasy. Mógłby być ciekawy, gdyby ktokolwiek o niego dbał... jednak kiedy go sprawdzałem serwery były zapchane, większość czasu gry schodziła na lagach, a 80% spotkanych postaci było botami. Z żalem, ale wywaliłem.

Dream Of Mirror - cukierkowe fantasy z ponadczasową, kreskówkową grafika 3D. Sympatyczna odmiana od ulubionego MMO, ale raczej nie zajmie jego miejsca.

Martial Heroes - multum Polaków. Przyzwoite, ale nie powalające. Znudziło mnie śmiertelnie po paru miesiącach.

Hero Online - kolejne azjatyckie "fantasy". Ładna grafika i przyzwoita animacja, ale od kolorów aż oczy bolą. Największą wadą jest wrażenie, że grasz w nieszczególnie porywającą grę offline. Niby naokoło biega masa innych postaci, ale "społeczność" jest martwa, a interakcje pomiędzy graczami przyzerowe.

Perfect World - jak dla mnie absolutny hit. Jak wszystkie powyższe, jest darmowy do ściągnięcia i grania (chociaż jeśli już się przełamiesz i zaczniesz korzystać z Item Malla, chłonie kasę jak gąbka). Grafika jak na darmową grę wymiata, tworzenie wizerunku postaci daje tyle możliwości, że pewnie niedługo pojawią się do niego poradniki, społeczność jest aktywna. Jedyną wadą jest słaba opieka nad grą ze strony Cubizone: brak okolicznościowych wydarzeń, konkursów, turniejów (ale tu mogę po prostu być rozpieszczony przez AeriaGames i ich Last Chaos). Pomimo tego gra wymiata. Wciągnęło się w nią już przynajmniej 6 orkonowiczów (przynajmniej o tylu wiem) i pewnie będzie więcej. Polecam.
Welcome to the Internet, where men are men, women are men, and 13 year old girls are FBI agents.

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 18, 2008, 05:39:54 am »
[mode=zombie]Peeerfeeeect Woooooorld...! Peeerfeeeect Woooooorld...! Peeerfeeeect Woooooorld...! Peeerfeeeect Woooooorld...![/mode=zombie]
Super gierka!
"Nie, nie jestem Ania."

Offline miłka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 18, 2008, 07:44:23 am »

Silkroad - ... większość czasu gry schodziła na lagach, a 80% spotkanych postaci było botami. Z żalem, ale wywaliłem.

Martial Heroes - multum Polaków...

z tymi botami to cos jak w L2. a polacy to zaden atut akurat, raczej na minus ;)
edit: faktycznie ladny ten perfect world. co tam sie robie?  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2008, 07:56:01 am wysłana przez miłka »

Offline Adrian

• Użytkownicy
  • Cogito, ergo doleo.
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 18, 2008, 09:31:57 am »
z tymi botami to cos jak w L2. a polacy to zaden atut akurat, raczej na minus ;)
edit: faktycznie ladny ten perfect world. co tam sie robie?  ;D

A czy ja gdzieś napisałem, że to atut? ;D

Co do Perfect World: głównie tłucze się moby i gada z NPC-ami. ;)
Tworząc postać masz do wyboru trzy rasy: Ludzie, Elfy, Bestie. Każda z nich zaczyna grę w innym mieście, w okolicach którego odbywają się wszystkie początkowe misje.
Każda z raz ma do wybory dwie profesje:
LUDZIE:
Wojownik - standard. Nie ma co się rozpisywać.
Mag - w sumie też standard ;)
ELFY (mogą latać od 1 poziomu - inne rasy zdobywają taką możliwość dopiero na 30 lvl):
Łucznik - wiadomo, wysoka zręczność, broń dystansowa... Podobno najlepsza klasa do PvP.
Kapłan - służba zdrowia. Chociaż wydaje mi się, że kapłan skupiony na ataku mógłby wymiatać.
BESTIE:
Werebeast - najbardziej wytrzymała postać w grze, ale ma mniejszą parę w łapie od wojownika. Zawsze 'on'. Do wyboru wilkołak, tygrysołak, lwołak albo pandołak (tak, tak ;D)
Werefox - może łapać i tresować potwory. Najwygodniejszy do samodzielnej gry, nie ma problemów z pieniędzmi... Zawsze 'ona'.

Każda z powyższych profesji ma do wyboru kilka 'ścieżek kariery', np. w przypadku wojownika masz dostęp do różnych umiejętności zależnie od tego, jaką bronią się posługujesz (miecze, topory, włócznie, kastety).

Nie chce mi się tu pisać całej recenzji gry... jeśli jesteś zainteresowana, wyślij PM do mnie, Radara, Shivy, Kovala, Iry lub Sułka - pogadamy, pomożemy, zabierzemy do gildii... ;)
Welcome to the Internet, where men are men, women are men, and 13 year old girls are FBI agents.

Offline miłka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2008, 11:52:14 am »

Co do Perfect World: głównie tłucze się moby i gada z NPC-ami. ;)

ble:P ja juz mam dosc PvE

Offline Adrian

• Użytkownicy
  • Cogito, ergo doleo.
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 18, 2008, 11:58:06 am »
PvP tez jest

Offline miłka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 18, 2008, 12:28:31 pm »
i jak wyglada?
i czy jest element dramy bo to dla mnie wazne:D (teraz nie moge grac to chociaz czytam sobie topic o kolorach modow:) )