Autor Wątek: orkon-wiki  (Przeczytany 14106 razy)

Offline mikosz

• Użytkownicy
Odp: orkon-wiki
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 02, 2007, 09:12:16 pm »
Minus jest niestety taki, że ktoś musiałby oceniać jakoś wpisów

No to dawać PPki tym, którzy oceniają wpisy też :]
Curse and swear Lord Kildare / Feach will do what Feach will dare
Now FitzWilliam, have a care / Fallen is your star, low.
Up with halberd out with sword / On we'll go for by the lord
Feach MacHugh has given the word / Follow me up to Carlow.

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 03, 2007, 12:19:30 am »
Nie no gupi pomysł- i to mówię ja, co mam mało PP... trzeba by jakąś stawkę wprowadzić- 100.000 znaków za 1 PP...

Wiki, nie Wiki, ale ogólnie w mapie świata jest wiele białych plam, o których wiadomo jedno zdanie, jak też i miejsc o których informacji nigdy nie zabraknie, jak Ostrogród czy Cesarstwo... I to czy na almanachu, czy na stronie, powinno się tym zająć kilka zorientowanych w temacie osób, przy czym absolutnie nie wskazuje tutaj na orgów tegorocznego orkonu, których rola powinna ograniczyć się do pozwolenia po czym do egzekwowania tychże sporych opisów...

i za to już by mogły być jakieś PPeki, ale tylko dla małej, aczkolwiek zdecydowanej grupy...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Aliena

• Elfy żyją wiecznie...
  • Użytkownicy
  • Port wielki jak świat...
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 03, 2007, 08:45:30 pm »
Ale to byłoby niesprawiedliwe, gdyby tylko wybrana grupa mogła dostawac dodatkowe punkty za to.
To bardzo poważna sprawa - nie mieć poczucia humoru.

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego,
czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś" MarkTwain

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 03, 2007, 09:59:04 pm »
nie do końca... kto będzie mocno zdecydowany żeby KOMPLEKSOWO opisać jakiś kraj, a nawet kilka może być nagrodzony(szczerze mówiąc jak poddawałem ten pomysł to mi zapłata w PP nie przyszła do głowy, ale taka "marchewka" może dodałaby kilku zdesperowanych swoją ilością punktów, autorów)... poza tym miejsc i rzeczy do opisania jest tyle że ta "grupa" raczej nie należałaby do małych i zamkniętych

Po prostu nie można płacić za każdą głupotę, którą ktoś tam spłodzi... do tego służą alimenty...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5