Autor Wątek: Paski ycia - zawsze na wierzchu  (Przeczytany 2029 razy)

Offline zukuDANIEL

• Użytkownicy
Paski ycia - zawsze na wierzchu
« dnia: Luty 10, 2005, 02:56:54 pm »
W pewnym momencie GG zaleao mi zeby ludzie którzy widzieli mnie w miecie nie rozpoznawali mnie na trakcie - wiec zarzuciem na siebie paszcz, przewizaem twarz czarn husta i zayem kaptur i... spotkaem DO i dostao mi sie za to ze nie wida pasków a te musza by na wierzchu. Rozumiem ze to by mój bd... tylko teraz mam pytanie czy moliwe jest dostanie pasków na zapas zeby moznabyo przyklei/przyszyc sobie je zarówno do stroju podstawowego jak i do paszcza itp
? cuantos dormitorios tienes ?
-tres. uno grande y los otros dos mas peque?os

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2005, 03:07:07 pm »
Zazwyczaj jest tak, e dostaje sie 1-2 paski wicej ni wynika z postaci. Wanie do takich celów, a poza tym, eby nie lata do orgów codziennie rano przy zminaie stroju.
Ale zawsze paski maj DO - i to wiele, w rónych kolorach. Trzeba zapa DO, jak si nie ma zapasowych pasków i dosta od niego.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2005, 03:56:15 pm »
Cytat: "Zsa-Zsa"
Ale zawsze paski maj DO - i to wiele, w rónych kolorach.

Taaaak, jaaaasneee... No przynajmniej do poudnia drugiego dnia GG. Bo potem nie maja wcale, albo maj n.p. same zielone! I std potem dowcipy: "Nie mówie mi szlachetny panie, e Twa babka ze strony matki bya elfem!" (prawda Drache)

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2005, 04:00:21 pm »
Czepiaj, si czepiaj :D
A z paskami fakt, zazwyczaj jest tak, e czci (tzn. czarnych ludzkich) brakuje bardzo szybko. 3 dnia rano ju nie mielimy jak ludziom dawa tych pasków - bo ich nie byo. W zwizku z tym, w tym roku szykujemy wiksz ilo. I mam nadziej, e wystarczy :)
Wiecie, z paskami to jest tak - s paski na larpy i paski na GG. Paski na GG sa przez nas bronione zbami i pazurami, bo na larpach moe nie by konkretnych kolorów, a na GG - musz i ju.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline DeadMan

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2005, 04:07:21 pm »
Jednym ze sposobów eby paski byy jest zagranie postaci, której z jaki wzgldów nikt nie rusza i bycie osob która tych pasków nie niszczy sama z siebie :D

Na zeszorocznym orkonie dostaem tyle pasków ile potrzebowaem(bez zapasowych) i starczyy do koca gry :D

Co mi si jednak zdaje e w tym roku bdzie gorzej, wic szykujcie zapas - mog dopaci z wasnej kieszeni(serio) :grin:
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Asder

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2005, 04:58:02 am »
Glowne problemy z paskami - ludziska zbyt czesto je gubia (bo sie odklejaja) oraz co juz zostalo wspomniane - problem nachodzi w przypadku zmiany szaty - klej paskow nie trzyma jesli sie je nakleja i odkleja kilka razy! Oraz iz niektore elementy garderoby/ekwipunku moga zmienic swoje polozenie - niezaleznie od woli gracza ktory ma je na sobie!
Moze by wprowadzic dla kazdego gracza wspolny element garderoby (dla kazdej z ras - inny) ktory istanialby w widocznym miejscu i do niego paski bylyby mocowane - zaslanianie tej czesci ciala (pominmy erotyke - bo zapewne niektorym pewne mysli przez glowe przechodza) byloby w jakis sposob karane przez DO np przez 5 minutowy czar bojowy sraczka! :lol: