Autor Wątek: Termin Orkonu 08  (Przeczytany 2981 razy)

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
Termin Orkonu 08
« dnia: Styczeń 16, 2008, 02:33:10 pm »
Czy styczeń to za wcześnie żeby pytać o termin konwentu? Może macie już jakieś przymiarki?

Offline KOVAL

• Użytkownicy
Odp: Termin Orkonu 08
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2008, 02:51:05 pm »
ja obstawiałbym lipiec...

(to tak zeby rozruszać topik ;) )

Offline katu

• Last King of Terrain
  • Użytkownicy
  • Kay-Dub
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2008, 02:51:26 pm »
i lokalizacje? ;)
"We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true." - Robert Wilensky

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2008, 03:59:50 pm »
Negocjujemy cenę z Łutowcem. Mam nadzieję do końca miesiąca ogłosić termin orkonu.
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2008, 04:02:56 pm »
ooooj... Schamanie...
popsułeś nam tak fajnie sie rozwijającą abstrakcyjną dyskusję i takie pole do marudzenia w słotne zimowe dni

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2008, 04:54:30 pm »
Spoko Kovalu, postaramy się...

ja bym się opowiadał za pierwszą albo drugą połową lipca- ostatni termin najlepszy nie był bo nie wiadomo co z tymi kawałkami lipca zrobić....
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Edain

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2008, 04:59:07 pm »
Może do Czarnogóry jedź...

Czy gdzie ty tam byłeś - ponoć było ci fajnie, nie ?:)
Bo gdyby nie Wy, nic nie byłoby takie same...

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2008, 05:15:19 pm »
Nie wspominaj... te cztery dni, gdy gnała mnie klątwa orkonu, były czarnym koszmarem....

Ja już tego błędu nie popełnie, żeby z orkonu wyjeżdżać wcześniej- ale do organizatorów apeluje, żeby nie stwarzali ludziom nawet szansy na popełnienie błędu...

A do ludzi apeluje, by nie śmieli wyjeżdżać wcześniej z orkonu- bo potem będziecie musieli tłumaczyć węgierskiemu szamanowi że padła wam POMPA, ROZUMIESZ, POMPA!!
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Kamil Rauch

• Krauch
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2008, 01:45:04 pm »
Co kto lubi. Krewniaczka przez wakacje wałęsała się po całej byłej Jugosławii i jest zachwycona, a miłośników LARPów się po prostu boi.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2008, 03:52:57 pm »
To kiedy ten orkon bo muszę zaklepać sobie urlop, a szkoda mi i tą pracę dla orkonu rzucić.

Offline Szymon

• Wolny Strażnik
  • Promo
  • Użytkownicy
    • Moje robótki
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2008, 11:38:48 pm »
Doszły mnie plotki o przełomie lipca i sierpnia... ale głowy nie daje... ba nawet włosa... to tylko plotki nieoficjalne, wymuszone ciężkimi torturami, okraszone dużą ilością wody ognistej...
Poczekajmy na oficjalne ogłoszenie przez organizatorów.
Leśnikiem chciałbym być
Leśniczkę chciałbym mieć
Leśniczka mówiła mi że kocha mnie

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2008, 10:06:48 am »
Skoro to nic nie warte plotki to po co o nich pisac?

btw. jak można wydedukować skoro flamberg jest w sierpniu a orkon od 91 (poza 94) dzieje się około środka lipca to w tym roku też tak raczej będzie....

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2008, 11:01:10 am »
przełom lipca / sierpnia byłby strasznie słabym terminem no i zrywającym z "tradycją" więc to raczej plotki-płotki

- jakoś początek sierpnia ekipa z Hardkonu chyba robi swoją terenówkę, a w drugiej połowie sierpnia (16-24) jest Flamberg zawsze były próby żeby takie imprezy na siebie nie nachodziły bo ci co mogą (:/) jeżdżą na kilka konwentów albo próbują pojechać choćby na gry główne, a wiadomo że ciężko przekonać pracodawców na kilka (nawet krótkich) urlopów pod rząd w okresie wakacyjnym.

nie ma co spekulować ;> Schamann jak napisał do końca miesiąca ma ogłosić termin, a orgowie na pewno wzięli pod uwagę wszystkie powyższe kwestie - bo od tego zależy ilość uczestników (nie tylko Orkonem przecież polski LARP stoi w wakacje... )
...We just dinged them!...

Offline Fulko

• Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2008, 11:34:17 am »
Jest tak, jak pisze Mały. Nie możemy ogłosić terminu przed zakończeniem wszystkich negocjacji, które obecnie prowadzimy. Jak tylko je ukończymy, podamy termin. Trzymajcie kciuki. ;)
They crossed the border an hour before dawn
Moving in lines through the day...

Offline Szymon

• Wolny Strażnik
  • Promo
  • Użytkownicy
    • Moje robótki
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2008, 04:08:17 pm »

Orkon ma się odbyć w miejsce jakiegoś turnusu koloni najpewniej 3 lub 2. Turnus trwa dwa tygodnie i zaczyna się mniej więcej z początkiem wakacji szkolnych... Jeżeli ktoś wie, kiedy takowe się zaczynają może sobie policzyć...mniej więcej niestety...
18   Ferie letnie   21 czerwca - 31 sierpnia 2008 r.
(podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego ? Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.)

Co do pewnej, precyzyjnej daty pozostaje nam czekać zakończenia negocjacji no i życzyć by były jak najbardziej owocne.

Leśnikiem chciałbym być
Leśniczkę chciałbym mieć
Leśniczka mówiła mi że kocha mnie