Autor Wątek: Pytanie co do tworzenia postaci.  (Przeczytany 18262 razy)

Offline Darthemis

• Użytkownicy
Odp: Pytanie co do tworzenia postaci.
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 28, 2008, 07:58:50 am »
No cóż bywa... więc będę musiał trochę PP nadrobić Historią i Strojem  ^-^... A właśnie nie na temat za co przepraszam ale jak wolno pomóc w tworzeniu konwentu??
`Nie ma ślepych uliczek, są tylko ludzie myślący schematami`

Offline AnKa

• Użytkownicy
  • Komisarz Zębowej Policji
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 28, 2008, 09:25:28 am »
Będzie można budować lokacje, nosić drewno itp. Punkty dostaje się jeśli w znaczący sposób pomaga się przy tworzeniu konwentu.
"You cannot imagine, what we have seen with our eyes..."

Offline Rafałsz

• Szyderca
  • Użytkownicy
  • Czołem!
    • Kompania Czarnej Dłoni
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 28, 2008, 02:32:31 pm »
Darthemis - pomoc będzie wybitnie potrzebna przy budowaniu lokacji! Główny trzon klasy robotniczej wyruszy do Łutowca jeszcze przed rozpoczęciem Orkonu i zacznie budować. Jeśli chcesz pomóc, to również przyjedź wcześniej.

Należy jednak bezwzględnie pamiętać o jednej rzeczy: te parę dni przed Orkonem w Łutowcu należy do kolonii, a to znaczy, że warunki pobytowe będą utrudnione. Pytaj mnie o szczegóły na PW, jeśli ciągle jesteś zainteresowany.

Salut!
R.
Graliśmy uczciwie, ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
Graliśmy uczciwie... 71:5

Offline katu

• Last King of Terrain
  • Użytkownicy
  • Kay-Dub
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 30, 2008, 10:22:34 am »
/Mod Katu
wydzielony wątek o bonusach dla Twórców larpow:
http://forum.orkon.org/index.php?topic=1597.0
/Mod Katu off
"We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true." - Robert Wilensky

Offline varimatras

• Champion
  • Logistyka
  • Użytkownicy
  • Szyję buty,zabijam smoki !!!
    • Steam&Sword
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 10, 2008, 11:39:07 pm »
witam witam i o zdrowie waćpanów pytam=p

Erm co do postaci to czy grupa roznych ras jest mile widzana jako ekipa na orkonie???Bo z 2 osob (ja i kumpel)zerobilo nas sie okolo 16 czyli na 98% 10 pojedzie na bank =p

do kiedy mozna wysylac ankiety i historie postaci???Bo mamy zbiorowa historie...

pozdarwiam
Zapraszam na nowy Konwent http://steamandsword.pl

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 10, 2008, 11:44:16 pm »
jeśli obecność różnych ras w grupie jest uzasadnioną historią to nie ma najmniejszego problemu.
zresztą i bez tego większość ras jako tako się dogaduje między sobą- choć zdarzają sie wyjątki.

historie i ankiety należy wysyłać do Jak-Najszybciej

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 10, 2008, 11:49:41 pm »
emi ustalcie jakiś termin... Historia to nie przelewki, jak ma być porządna, to trzeba to przemyśleć... ja już słyszałem termin o pierwszym tygodniu lipca, potem przynajmniej do poczatku lipca, potem kretyńskie 15 kwietnia, teraz do jak najszybciej...
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2008, 12:01:36 am wysłana przez apollyon »
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline varimatras

• Champion
  • Logistyka
  • Użytkownicy
    • Steam&Sword
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 10, 2008, 11:56:49 pm »
ok do 24.05 mam nadizeje ze wyslemy wszystko.Tak uzasadnione.

Jak najszybciej to jak najszybciej xD apollyon jezeli moze sie orientujesz albo ktos inny jak zrobic semitar albo rapier z pcv czy to wogole jest wykonalne?

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 11, 2008, 12:03:06 am »
Wygiąć rurkę nad kuchenką gazową... rzecz jasna działającą... było na starej stronie orkonowej...
http://orkon.fm.interia.pl/bron02.html
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline AREK

• Użytkownicy
    • Klub Twierdza
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 11, 2008, 12:16:15 am »
\"I\'m a leaf on the wind. Watch how I soar...\"<br /><br />http://klubtwierdza.prv.pl

Offline varimatras

• Champion
  • Logistyka
  • Użytkownicy
    • Steam&Sword
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 11, 2008, 02:08:06 pm »
dziekowac dziekowac dobrodziejom.

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 11, 2008, 04:38:14 pm »
emi ustalcie jakiś termin...
no przecież jest. jak najszybciej. to już interes graczy czy chcą mieć coś wspólnego ze scenariuszem i samą grą czy im to wisi. my nie będziemy nad nikim stać i go zmuszać

Historia to nie przelewki, jak ma być porządna, to trzeba to przemyśleć...
słusznie

ja już słyszałem termin o pierwszym tygodniu lipca, potem przynajmniej do poczatku lipca, potem kretyńskie 15 kwietnia, teraz do jak najszybciej...

i jaki z tego wniosek?
czołgiem buta nie zawiążesz...

ja już wypowiadałam się na ten temat. jak komuś zależy to do nas napisze jak najszybciej,żeby zdążyć z ustaleniami co do postaci.

Offline Morf

• Król Niechcemisięlandii
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 13, 2008, 09:47:50 am »
Ja mam takie pytanie:

czy w tym roku dowiemy się, kto ile dostał punktów za historię? Bo dobrze by było wiedzieć wcześniej, czy trzeba robić prezentację, czy nie.
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 13, 2008, 02:40:26 pm »
termin nadsyłania historii będzie ustalony, będzie ustalony na ostatni możliwy termin który da nam jeszcze szanse rzetelnego sprawdzenia danej historii - po to żeby dać jak najwięcej czasu graczom na pisanie. Ten termin zawsze jest przypominajką i zawsze ustalany jest w miesiącach przed orkonem, wtedy kiedy wiemy juz jak stoimy z robotą i na ile możemy jeszcze graczom zwłoki pozwolić. bo po tym terminie nadesłanych historii po prostu nie będziemy już czytać.

co do wczesniejszej oceny - staramy sie oceniac historie dopiero po zamknięciu ich przysyłania, czyli bardzo krótko przed orkonem. Z powodu tego, żeby móc oceniać je wszystkie razem, jednego dnia, mogąc je porównywać przy ocenie - innymi słowy tak, żeby stworzyć możliwie najbardziej obiektywne warunki oceny. Jeśli komuś z bardzo uzasadnionych powodów zalezy na wczesniejszej ocenie, myślę, że mógłbym zrobic wyjątek, ale wtedy będe prewencyjnie uważał, żeby "komisja" nie była nazbyt łagodna
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 13, 2008, 02:51:03 pm »
A czy "bardzo krótko przed orkonem" wyniki będą ogłoszone/wysłane do ludzi/można się po nie zgłosić, czy nie przewidujecie takiej możliwości?
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.