Autor Wątek: Regulamin i netykieta czyli co wolno na forum  (Przeczytany 2609 razy)

Offline Mały

• Użytkownicy
Regulamin i netykieta czyli co wolno na forum
« dnia: Marzec 12, 2008, 11:50:43 am »
exmod Mały
jak ja wrócę do modowania - a na razie nie mam zamiaru :P
/exmod Mały

dżołki na bok z zupełnie innej bajki i praktycznie poważnie to przypadkiem przypomniałem sobie że istnieje regulamin forum na który każdy rejestrujący się zgadzał przy rejestracji a tam stoi:

REGULAMIN FORUM ORKONOWEGO

1. Na Forum Orkonu zakazuje się:
a)   Spamowania/Crossposting
b)   Floodowania(zamieszczanie wielu krótkich jednozdaniowych tekstów, dodawanie odpowiedzi w formie pojedynczych emot'ów)
c)   Pisanie KRZYKIEM, czyli wielkimi literami
d)   Podawanie do publicznej wiadomości treści prywatnych wiadomości,
e)   Używania słów uznanych za wulgarne i niekulturalne oraz obrażania innych użytkowników forum (także przez PW).
f)       Używania w postach koloru czerwonego i zielonego (zarezerwowany dla moderatorów)

2. Decyzje moderatorów są subiektywne i wiążące, w szczególnych przypadkach istnieje możliwość odwołania się do grupy Administratorów ich decyzja jest ostateczna.

tak że - myślę że warto go będzie odświeżyć nieco (spisany został rok temu albo i dawniej) i przykleić w dziale forumowym żeby każdy wiedział czy ma prawo do pretensji zanim je zgłosi
(ostatnimi czasy jakoś mi się wydaje że parę punktów jest notorycznie naruszanych....)
...We just dinged them!...

Offline Hakken

• Użytkownicy
  • Maverick, inspektor śledczy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2008, 11:59:11 am »
No nie mały to już lekkie przegiecie, ja rozumiem, ze to temat ważny i trzeba go poruszyć ale błagam nie w HydeParku!
Call me Maverick, DJ Maverick

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2008, 12:00:47 pm »
Jak ktoś mógł taki regulamin napisać... brak mi słów.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2008, 12:05:58 pm »
@Bestia: bla bla bla bla bla..... - ty wiesz kto go pisal, ja wiem kto go pisal i ja wiem kto sie do niego nie stosuje :P feel punished!!! :>>>>>

a na powaznie - podyskutujemy gdzie indziej ;> HP nie jest miejscem do tego bo nam sie wyraźnie struktura forum przewróciła - w tematach normalnych duskusje zmieniaja sie w papke a w HP zaczniemy poruszać kwestie istotne ;>
...We just dinged them!...

Offline Hakken

• Użytkownicy
  • Maverick, inspektor śledczy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2008, 12:07:25 pm »
Hej modowie wyrzućcie proszę posty o regulaminie z HydeParku bo czuję, że moja wolnosć wypowiedzi w tym miejscu jest zagrożona :P

(A tak poważnie to przydałby się o tym osobny topic po prostu)

mod KOVAL on
wydzieliłem jako osobny topik
zapraszam do dyskusji...
mod KOVAL off
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2008, 02:44:57 pm wysłana przez KOVAL »
Call me Maverick, DJ Maverick