Forum > Życie Forum

Modzi i modowanie

(1/18) > >>

Dźwiedź:

Podobno gdzieś są jakieś zasady modowania - ale nikt nie chce ich udostępnić publicznie. To jakaś straszna tajemnica?

I z drugiej strony czy nie uważacie że jeżeli ktoś kogoś atakuje personalnie to druga osoba nie powinna mieć możliwości odpowiedzi (albo kasujemy wszystkie posty)?

Bestia:
A ja uważam, że Emilia bardzo ładnie dobrze itp. zmodowała wątek o Magii. Powiedział bym że profesjonalnie opisała o co jej chodzi za co ostrzega itd. A ty Kłysie po prostu przesadzasz.

Dźwiedź:
Wykasowała oba posty - teraz jest ok. Chociaż nie lubie zarzutów pt. nie podoba mi się twój styl bo są niekonkretne dość...

Żeby było jasne - uważam że takie posty trzeba kasować od razu a nie bawić się w pisanie ostrzeżeń bo inaczej wychodzi na to że adresat personalnego posta nie ma szans na odpowiedź.

Bestia:

--- Cytuj ---Chociaż nie lubie zarzutów pt. nie podoba mi się twój styl bo są niekonkretne dość...
--- Koniec cytatu ---
Mi też ale usunięcie zastosowała w stosunku do wszystkich :) Regulaminu o ile pamiętam przynajmniej rok temu nie było, a reaczej było miejsce gdzie modowie dyskutowali o sposobie moderacji jak jest teraz... :) to już mnie nie powinno i nie interesuje :)

Dźwiedź:
Dlatego piszę że dobrze zrobiła. Szczerze mówiąc to bardzo nie lubię moderacji półśrodków - ostrzeżenia powodują to co napisałem i tyle. Jeżeli pierwszy post byłby skasowany - a powinien bo był tylko i wyłącznie personalnym pojazdem to nie byłoby odpowiedzi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej