Autor Wątek: Modzi i modowanie  (Przeczytany 17840 razy)

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
  • Niedźwiedź mający święty spokój...
Odp: Modzi i modowanie
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 19, 2009, 04:20:02 pm »
Dźwiedziu, czy miałeś jeszcze coś konstruktywnego do powiedzenia w tym temacie? Bo od kilku postów to tam były pyskówki wzajemne. Jeśli chciałeś coś konstrutywnego powiedzieć, to trzeba było dać znać.

Zaza - jak przejrzałem dwie ostatnie strony były głównie luźną rozmową i przerzucaniem się mniej lub bardziej "genialnymi" wypowiedziami ale żadnej pyskówki tam nie zauważyłe. Kawałka pyskówki. Raczej generalne rozluźnienie. Pyskówki to były kilka stron wcześniej.
A jakby były pyskówki to ciąć i bić - w końcu to kilka osób uniemożliwia reszcie pisanie. Krótko mówiąc walimy po osobach które z przewinieniem nie mają nic wspólnego.
A jak widzę takie komentarze moda to mi się odechciewa pisać - mam ci posta wcześniej przesłać żebyś mi go zaakcepowała?

Autobiografia Tytuł: Chichoczący niedźwiedź Podtytuł: Ja - Bydle.

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 19, 2009, 04:21:09 pm »
Masz rację, powinnam powiedzieć: Jeśli chciałeś kontynuować dyskusję - w porządku?
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 19, 2009, 04:24:06 pm »
po dogłębnym przemyśleniu postanowiłem że teraz raczej nie wypowiem się w tym wątku

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
  • Niedźwiedź mający święty spokój...
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 19, 2009, 04:27:51 pm »
Koval ja cię uprzejmie jako niemod upominam że to nie Offtopic  >:D

Wiesz Zaza - dla mnie ważniejsza jest wcześniejsza część mojej wypowiedzi - to o tej pyskówce
Autobiografia Tytuł: Chichoczący niedźwiedź Podtytuł: Ja - Bydle.

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 19, 2009, 05:34:15 pm »
Jak każdy mod, jestem subiektywna.
Ale ponieważ temat jest taki ważny, to go otwieram.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 19, 2009, 11:58:47 pm »
Jak się ktoś poczuł dotknięty wydzieleniem tematem z lekturami, że to zamordyzm i nazizm i kapitalizm i pieniądze wujka stalina, to powiem jedynie na swoją obronę, że taki temat, o książkach ogólnie jest zazwyczaj prężnym samoistnym tematem na każdym forum, nawet dla wędkujących na spinning, więc chciałem, aby był kontynuowany... Bo mod powinnien dbać nie tylko o to o czym nie rozmawiać, ale również tak moderować życiem forum, żeby coś się na nim działo... ja to tak przynajmniej pojmuje...

a ja osobiście za to dziękuję, bo książki to temat-rzeka dla mnie /i jak widzę, nie tylko/, więc zaśmieciłabym offtop niemożebnie. A przecież zasady BHP przede wszystkim....
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Hakken

• Użytkownicy
  • Maverick, inspektor śledczy
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 20, 2009, 12:32:02 pm »
Jak się ktoś poczuł dotknięty wydzieleniem tematem z lekturami, że to zamordyzm i nazizm i kapitalizm i pieniądze wujka stalina,

OK, ok nie ma co mówić "ktoś". Ja to powiedziałem i ja to odwołuję, temat okazał się nośny i miałeś nosa a ja nie miałem racji.
eot
Call me Maverick, DJ Maverick

Offline Luna

• Użytkownicy
Odp: Wyżywienie???
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:36:12 am »
Ape nie sądzisz, że już delikatnie przesadzasz? : P
"Pokonaj słabych wrogów, z silnych uczyń przyjaciół" ;)

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:40:35 am »
Nie, uważam że nie przesadzam. Pytania i odpowiedzi są na tyle istotną rzeczą, szczególnie przed orkonem, że należy tam ciąć mocniej niż gdzie indziej. Szczególnie że wasza rozmowa była już na zasadzie "ty też, a nie bo ty", jakie to rozmowy służą napewno waszej poprawie humoru, ale nie powinno ich być na forum (chociaż są, bo jak się to wytnie, to ludzie podnoszą krzyk)
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Marcin

• Elfi Ras-Org
  • Użytkownicy
  • LOK'TAR!!!
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:42:42 am »
I bardzo dobrze :)
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń - był off top i poszedł :)
"Did you think we hired you to fight in a tourney? Shall I bring you a nice iced milk and a bowl of raspberries? No? Then get on your fucking horse."

Offline Luna

• Użytkownicy
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:44:03 am »
Ok był offtop i nie twierdzę, że to nie był offtop :P Ale w tym temacie zdaje się, że już odpowiedziano na wszystkie pytania.. wiata, bar i szkoła. Po co więcej wiedzieć? :P

Offline Marcin

• Elfi Ras-Org
  • Użytkownicy
  • LOK'TAR!!!
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:48:28 am »
Luna... ::)
Mod jest od tego, żeby czyścić. To ze jakieś miejsce nie jest chwilowo używane, nie znaczy że ma nie być sprzątane. Czasem modi przesadzają, ale nie w tym wypadku ;)
"Did you think we hired you to fight in a tourney? Shall I bring you a nice iced milk and a bowl of raspberries? No? Then get on your fucking horse."

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:48:43 am »
Po to, żeby ludzie nie przebijali się przez pińćset offtopowych postów, żeby zadać np. kolejne pytanie.

Jak również po to, żeby nie offtopować we wszystkich tematach, w jakich coś się dzieje.

Tyle.

(co Ty masz dzisiaj, Marcin, z tym uprzedzaniem? :P)

Offline Luna

• Użytkownicy
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:57:23 am »
Ok, Ok zrozumiałam

Offline Marcin

• Elfi Ras-Org
  • Użytkownicy
  • LOK'TAR!!!
Jak być z Moderowanym?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 05, 2009, 02:10:50 pm »
To już dawno przestał być wątek o wierszach (własnych). Może moderator coś z tym zrobi...?
Z mojej strony duże brawa za odwagę dla autorki, bo wiadomo, że publikując własną twórczość na forum należy liczyć się z krytyką.