Autor Wątek: bezpieczeństwo po raz n-ty...  (Przeczytany 20260 razy)

Offline Adrian

• Użytkownicy
  • Cogito, ergo doleo.
Odp: bezpieczeństwo po raz n-ty...
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 23, 2008, 12:42:12 am »
Adrian, a może byś tak rzucił kilka przykładów konkretnych zamiast biadolić o jakiejś generalnej atmosferze związanej z sensownością wątku?

Jasne, ale robie to tylko dla ciebie. Ot, pierwszy z brzegu przykład:

Temu wątkowi to nie grozi - stał się bezsensowny już parę stron temu.

Mam podać więcej przykładów, czy ten jeden wystarczy?

Czy dyskutanci oczekują jakiś konkretnych rzeczy?  :)

Chleba i igrzysk!

Jasno chodzi mi o to - ktoś podobno wprowadza jakiś klimatna forum i cały czas zaostrza zasady bezpieczeństwa. Ja bym sie chciał wreszcie dowiedzieć kto?

Układ.

chciałabym się z wami posprzeczać, ale nie chciało mi się czytać tej dyskusji... :(

Nikomu się nie chciało, ale jak widać nie przeszkadza to w sprzeczce. Dołącz do zabawy "skłoń moda do wydzielenia nowego wątku"  ;D
Welcome to the Internet, where men are men, women are men, and 13 year old girls are FBI agents.

Offline Kanadianka

• vel Karolcia
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 23, 2008, 03:26:52 pm »

"Odwiozę go do szpitala jak tylko przestanie bryzgać tą krwią na prawo i lewo..." ;)
[/quote]

Wtedy raczej już prosto do kostnicy, po co drogi nadrabiać ;)

Kurczę, ciężko przebrnąć przez wszystko i być na bierząco, jak się nie ma netu w domu :/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2008, 03:36:40 pm wysłana przez karo1a »
Stój Katarzyno!...

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 23, 2008, 05:33:45 pm »
na temat bezpieczeństwa wypowiedziała sie juz Ania - chłodno i rzeczowo i tak że lepiej nie trzeba, jeśli ktos wciąz ma wrażenie, że popadamy w paranoję bezpieczeństwa (np. dopuszczając nowy rodzaj broni - wcześniej nie stosowany) - to jest to tylko problem mentalny tego kogoś.

Jeśli świadectwem orgowskiej paranoi ma byc fakt, że nie tolerowali wnoszenia na gre nieatestowanej broni - to uprzejmie zapowiadam że ta linia paranoi będzie kontynuowana - z konsekwencjami dla wnoszącego.

jeśli ktoś ma pomysł na jakąs broń i chciałby mnie przekonac do jej wprowadzenia - mail z opisem i broń do testów jest dobrym pomysłem. Pompowanie forumowych trolli jest złym pomysłem.

kolory czerwony i zielony sa zastrzeżone dla modów - uprzejmie w regulaminie napisaliśmy o tym juz jakiś czas temu.

Mod on/I fioletowy;)/Mod off

mod koval
cześć postów usunięta
a temat kolorów modów wydzielony
mod koval off
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2008, 01:26:43 pm wysłana przez KOVAL »
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong