Autor Wątek: Kolory modów i zachowania na forum  (Przeczytany 41464 razy)

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
Kolory modów i zachowania na forum
« dnia: Kwiecień 24, 2008, 02:06:57 am »
kolory czerwony i zielony sa zastrzeżone dla modów - uprzejmie w regulaminie napisaliśmy o tym juz jakiś czas temu.
Mod on/I fioletowy;)/Mod off

W swoim poście nie użyłem standardowego "green", a "limegreen", który nie jest kolorem żadnego z modów.

PS: Tak, wiem .. nawiasy "mode on" są zastrzeżone.
"Red drops stain satin so white..
..the way I sign my name"

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2008, 08:56:09 am »
kolory czerwony i zielony sa zastrzeżone dla modów - uprzejmie w regulaminie napisaliśmy o tym juz jakiś czas temu.
Mod on/I fioletowy;)/Mod off
W swoim poście nie użyłem standardowego "green", a "limegreen", który nie jest kolorem żadnego z modów.

Uelfik, kpisz czy o drogę pytasz? Zielony, to zielony, jeśli nie mam dwóch zielonych do porównania, to skąd mam wiedzieć, czy "limegreen" którego użyłeś to właśnie "limegreen", a nie "green"?
W tym przypadku akurat nie miało to większego znaczenia, ale to nie jest jedyny przypadek na tym forum, kiedy ktoś sobie pisze jako mod. EOT.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:01:56 pm »
jako porównanie:

normalny "green"

Któryś z modów go używa. Nie pamiętam który.. (Katu?)

Oraz nie używany przez modów "limonkowy":

wersja "limegreen"

różnica mniej więcej taka jak między pomarańczowym, a czerwonym.

PS: Tak, trochę sobie kpię.

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:03:54 pm »
Zsa- Zsa, ty jako kobieta twierdzisz że zielony to zielony?? Przecież nawet ja dostrzegam róźnicę...

poza tym ja używam limegreen na forum kłody...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:04:48 pm »
poza tym ja używam limegreen na forum kłody...

Dzięki Bogu zatem, że nie pisałem tego na forum Kłody, bo byłoby ze mną krucho  ;D

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:11:47 pm »
Zsa- Zsa, ty jako kobieta twierdzisz że zielony to zielony?? Przecież nawet ja dostrzegam róźnicę...

Ja też dostrzegam różnicę. Ale zauważ, że jeśli czytasz stronę z postami i w jednym jest coś zielonego, a nie pamiętasz kompletnie, jaki wcześniej był odcień zielonego używany przez moda, to widzisz po prostu zielony, czyli kolor modów. Weźcie sobie znajdźcie jakiś temat, żeby móc pisać, bo obecnie wszyscy sobie offtopują we wszystkich wątkach, dziwię się, że jeszcze modów cholera ciężka nie wzięła.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:22:01 pm »
Mnie by wzięła ale już nie jestem modem ....

Swoją drogą podp@#*&$@lanie jakie robi Uelfik zasługuje na miano wałka i kombinatorstwa :> profilaktycznie bym go prasnął

KIEDYŚ modowie mieli jeden ustalony kolor - zielony (za podpierdolki pt limegreen i podszywanie się powinno być w łeb) tak ustaliliśmy kiedyś - wraz ze zmianami na forum to też się zmieniło bo "jeden mod chce się wyróżniać" itd...

dobrze czy źle - users shall say that ... aaah... I'm a user now... ŹLE :> wg mnie powinno być jasno powiedziane czerwony i zielony (zwykły i limegreen/jasnozielony) są dla modów a reszta jest dostępna
dla userów i koniec... (personalne kolory dla modów to moim zdaniem głupota)

podszywanie sie pod modów - powinny być konsekwencje

a nadmierne offtopowanie (które sprawia ze tak na prawde w tej chwili jest jeden bełkot na forum) też powinno zacząć być przycinane - sorki ale mi się na prawdę już odechciewa czytać i wypowiadać w większości wątków na forum... i wiem nikt mnie nie zmusza więc tego nie robię ;>

pozdr dla wszystkich którzy lubią się kisić w tej własnej zupie ;>

a mod niech wydzieli / przerzuci te posty do kolejnego topicu pt jakie modowanie być powinno / jak userzy powinni sie zachowywac na forum itd itd itd
...We just dinged them!...

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:23:23 pm »
Weźcie sobie znajdźcie jakiś temat, żeby móc pisać, bo obecnie wszyscy sobie offtopują we wszystkich wątkach, dziwię się, że jeszcze modów cholera ciężka nie wzięła.
bierze, bierze, ale powoli
i za niedługo chyba zaczniemy porządki i wtedy po prostu powywalamy i pokasujemy te offtopy
bo wycinanie OTów do osobnych wątków też ma swoje granice i swoją wartość krytyczną

informuję, że rezerwacja koloru dla modów dotyczy całości zielonego włącznie z różnymi odcieniami
i użycie dowolnego odcienia zielonego będzie karane 8)

Offline apollyon

• Użytkownicy
Odp: Kolory modów i zachowania na forum
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:26:16 pm »
a to było takie fajne i bezstresowe forum....
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:30:59 pm »
Ape... było ... tak na prawdę do póki użytkownicy i modowie trzymali razem pewien status quo tego co wolno i tego co się robi
ale przyznam że w pewnym momencie się to zatraciło bo zaczęło panować przekonanie "a to mi wytnijcie" albo "jak łamie regulamin to mnie zmodujcie" i to forum przestało być fajne a zaczęło... takie jak jest
...We just dinged them!...

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:33:53 pm »
AP, do ciężkiej anielki. "Fajność i bezstresowość" tego forum według Ciebie to na czym polega? Na p%$^&leniu, co ślina na język przyniesie? Żesz w mordę i nożem, mamy sobie, owszem, luzackie forum, ale bez przesady. Jest cały, wydzielony dział na p&^%*&lenie i pogaduchy, a kilka innych powinno pozostać merytorycznych. Żesz w mordę. Bo Ci pokażę moderację w tematach Afgaraq'u na warriorze - jest temat do p$%^&lenia i są temat merytoryczne, w których posty nie na temat są wyrzucane.

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 24, 2008, 01:37:39 pm »
wg mnie powinno być jasno powiedziane czerwony i zielony (zwykły i limegreen/jasnozielony) są dla modów a reszta jest dostępna
dla userów i koniec... (personalne kolory dla modów to moim zdaniem głupota)

Zgadzam się w całej rozciągłości. Kto jest za?  8)

Offline JeRzy

• Highly flammable
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 24, 2008, 02:02:35 pm »
A ten kolor? Bo w rozpisce figuruje jako "niebieskozielony" i nie wiem, czy mogę go używać jak niebieskiego, czy nie mogę jak zielonego i limonkowego. Dla mnie on jest bardziej niebieski wizualnie, ale w nazwie jest częściowo zielony, a nie chcę się narazić.
"The problem is some people gonna try to convince you
That they know the answer no matter the question
Be wary of those who believe in a neat little world
Cause it's just fucking crazy you know that it is
Eh hee yeah amanaya yeaha yeah eh eh amana"

Dave Matthews - "Eh Hee"

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 24, 2008, 02:03:46 pm »
Bo Ci pokażę moderację w tematach Afgaraq'u na warriorze - jest temat do p$%^&lenia i są temat merytoryczne, w których posty nie na temat są wyrzucane.
no właśnie... Więc gdzie indziej sobie chce trochę luzu i nieskrępowanej atmosfery zaznać...

Offline JeRzy

• Highly flammable
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 24, 2008, 02:07:37 pm »
Ape, luz i swoboda to na forum Paradoxu. Tutaj władza i kontrola. Ordnung must sein.  ;)
"The problem is some people gonna try to convince you
That they know the answer no matter the question
Be wary of those who believe in a neat little world
Cause it's just fucking crazy you know that it is
Eh hee yeah amanaya yeaha yeah eh eh amana"

Dave Matthews - "Eh Hee"