Autor Wątek: Kolory modów i zachowania na forum  (Przeczytany 43144 razy)

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
Odp: Kolory modów i zachowania na forum
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 17, 2008, 11:56:57 am »
Bestia, Marcin.

Może byście się np. zamknęli co?

Ten topic jest od czegoś innego niż podpierdalania sobie nawzajem. Nie wchodząc w spór Jerzego z Schammanem, uważam, że każdy z nich poradzi sobie z merotoryczną argumentacją swoich stanowisk.  Bądź co bądź dyskusja toczy się o swego rodzaju pryncypiach i rad bym czytać przejrzystą wymianę zdań nie zakłucaną uwagami w stylu "Jerzy nie pasuje mi twój styl bycia". Za przeproszeniem walcie się z takimi uwagami na priva/ przy piwku.

Właśnie przez takie bagienko to forum ostatnio zniechęciło mnie do czytania go na bieżąco.

Mod Schamann on/krzyk zamieniony na normalny tekst/Mod Schamann off
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2008, 08:53:06 am wysłana przez Schamann »
"Red drops stain satin so white..
..the way I sign my name"

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 17, 2008, 12:23:57 pm »
`Mod on/ Offtop (ten ewidentny) skasowany. Uelfik, wiem że to koledzy na których można sobie chamsko ponajeżdźać, ale też byłabym wdzięczna za  minimum poziomu, bo jak wszyscy sobie zaczniemy chamsko odpowiadać to do niczego to nie doprowadzi. To uwaga też do reszty. Może weźcie się powstrzymajcie czasem? Ja np zanim coś napisze na forum to czekam 10 minut aż mi nie przejdzie na to chęć. Zwykle pomaga i odechciewa mi się chamsko odpisywać na głupoty jakie wypisują inni/mod off

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 17, 2008, 12:38:30 pm »
O! To kazdy ma swoj wlasny kolor? Myslalam ze jest ograniczenie do czerwonego i zielonego...
Ps. Widzisz Jerzy? Używaja, i jest dobrze^^
"Nie, nie jestem Ania."

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 17, 2008, 04:48:29 pm »
A teraz spokój - grzecznie proszę. Na czarno, nie na zielono. Jerzy ma, tak jak każdy, pełne prawo komentować moje i nie tylko moje zachowania na forum - od tego właśnie jest ten temat "Kolory modów i zachowania na forum" - zachowania nie tylko modów - każde. Takie same prawo mają też Bestia, Marcin i Koziou - do komentowania zachowań Jerzego i każdego innego użytkownika. Przyjmuję do wiadomości Uelfiku, że Tobie z kolei nie podoba się ich sposób postępowania, ale dramatyzm jest tu cokolwiek niepotrzebny - jeśli aż takim obrzydzeniem napawa Cię ich zachowanie, możesz po prostu nie czytac tego wątku - właśnie dlatego z innych wątków usuwamy tego typu wypowiedzi. Tutaj natomiast panuje podwyższona wolność, bo temat jest od tego - żeby komentowac personalnie cudze zachowania - "podpierdalać sobie nawzajem" jeśli wolisz takie określenie. Nadal jednak nie widzę powodu, dla którego miałoby to zniechęcać do forum, jako całości.

I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline Marcin

• Elfi Ras-Org
  • Użytkownicy
  • LOK'TAR!!!
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 17, 2008, 06:29:27 pm »
@Uelfiku - po pierwsze nie krzycz (nie pisz capsem), bo to nie ładnie i niezgodnie z regulaminem forum.
Po drugie: nie jeden raz Twoje flamy zniechęcały mnie bardzo do czytania tego forum i musiałem z tym żyć. Nie jesteś jedynym, który moze dosrywać innym, wiec się uspokój.

Jak powiedział Shamann, istnieje możliwość wypowiedzi i krytyki innych osób. Krytykuj sobie moje wypowiedzi ale po pierwsze nie wulgarnie (za takie uważam "walcie się" bo ja do wulgaryzmów nie sięgam w tym temacie, mimo że mnie często korci) a po drugie nie łam etykiety forum i mówiąc łagodnie, nie rozdzieraj pyszczka, bo potem płakać będziesz, że Cię wymoderowano... ::)

Dziękuję
"Did you think we hired you to fight in a tourney? Shall I bring you a nice iced milk and a bowl of raspberries? No? Then get on your fucking horse."

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 17, 2008, 06:49:07 pm »
Schamannie. Miałem wrażenie, że topic tyczył się wizji moderacji na forum i logiki postępowania.

Uwagi które można sparafrazować jako "Jerzy przegrywasz w tej dyskusji" "Jerzy poskarż sie rodzicom" itp. Są totalnie nie na miejscu. Nie są to żadne argumenty w dyskusji o naturze moderacji i działalności userów.. to zwykłe prostackie i zupełnie nie śmieszne pojazdy, na które przecież nie ma odpowiedzi.

Rozumiem, że niektórzy mają inne zdanie na ten temat. Że topic stworzony po to by wyznaczać standardy na forum służy do rzucania flamebait'ów. Ja uważam zupełnie odwrotnie.

pozdr.

Mod Schamann on/krzyk zamieniony na normalny tekst/Mod Schamann off
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2008, 08:53:49 am wysłana przez Schamann »

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwiec 17, 2008, 06:54:25 pm »
Uelfik ty wiesz komu można się poskarżyć  >:D

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwiec 17, 2008, 07:11:27 pm »
Uelfik> Ten topic nie ma restrykcji co do rzekomego "celu". Ma temat. Skoro sam sobie przyznajesz prawo do chamstwa i personalnych pojazdów - vide Twój post z góry strony - nie widzę dlaczego mielibyśmy to prawo odbierać wszystkim innym oprócz Ciebie.
I don't owe anything
I don't owe anyone
I don't belong

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwiec 17, 2008, 07:27:11 pm »
Acha, widze ze teraz trwa pojazd na Uelfika. Ciap. Faktycznie, to forum nie nadaje sie do czytania... Przestaje mi sie w ogole chciec cokolwiek na nim pisac, nie wspominajac juz o czytaniu wszedobylskich, wyjazdow personalnych. Co temat o interesujacym (no temacie, inaczej trudno) to zaraz jeden z drugim zrobia jakas przepychanke. Szkoda tylko ze na tym forum sa rowniez informacje przydatne, bo to oznacza ze niestety jestem zmuszona na nie wchodzic. Tyle ode mnie.
"Nie, nie jestem Ania."

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwiec 17, 2008, 08:17:32 pm »
To tylko mi się dobrze czyta przepychanki słowne?
Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline aileen

• Użytkownicy
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 17, 2008, 08:23:30 pm »
Agata, tupnij!  O0

Offline krassus

• Użytkownicy
    • Kompania Czarnej Dłoni
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 17, 2008, 08:25:55 pm »
Nie tylko, chociaż sporo tu skrytokibicowania  >:D
Jestem oazą spokoju...

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 17, 2008, 08:46:06 pm »
Uelfik> Ten topic nie ma restrykcji co do rzekomego "celu". Ma temat.

Truizmy na bok, proszę. Co do celu. Jeszcze niedawno toczyła się na nim bardzo ciekawa dyskusja (wystarczy rzucić okiem kilka stron przed to bagno). W swojej naiwności liczyłem, że dyskusja dalej będzie toczyć się podobnym torem i w odpowiednim tonie będą udzielane odpowiedzi. Przeliczyłem się.

Skoro sam sobie przyznajesz prawo do chamstwa

Wszyscy są cholernie czuli gdy ktoś komuś sugeruje się zamknąć, ale z uśmiechem plujemy sobie w twarz by potem podawać ręce w realu, prawda?

i personalnych pojazdów

Ja wiem co to personalny pojazd, ty też wiesz, więc czemu piszesz jakby tak nie było. Nigdzie nie pisałem o nikim "jesteś taki a taki".

- vide Twój post z góry strony - nie widzę dlaczego mielibyśmy to prawo odbierać wszystkim innym oprócz Ciebie.

Nigdzie nie sugeruję by komukolwiek odbierać do czegokolwiek prawo. Postuluję jedynie za uporządkowaną dyskusją na, bądź co bądź, ważny temat.

Ktoś coś jeszcze chce? Możemy pogadać w PX.

Offline Marcin

• Elfi Ras-Org
  • Użytkownicy
  • LOK'TAR!!!
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 18, 2008, 01:58:22 am »
Ktoś coś jeszcze chce?
Tak, po raz kolejny piszesz capsem... >:(
vide:
Są TOTALNIE nie na miejscu.
Czy ktoś wreszcie coś z tym zrobi, czy Uelfik będzie grał dalej na nosie regulaminowi forum...? Ja naprawdę mogę sobie podyskutować, ale nie wiem dla czego są równi i równiejsi... :-\
"Did you think we hired you to fight in a tourney? Shall I bring you a nice iced milk and a bowl of raspberries? No? Then get on your fucking horse."

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 18, 2008, 08:51:14 am »
a faktycznie, zaraz to skoryguję
I don't owe anything
I don't owe anyone
I don't belong