Autor Wątek: Teren Fantazjady a przenosiny Orkonu (znowu)  (Przeczytany 6259 razy)

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Teren Fantazjady a przenosiny Orkonu (znowu)
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2008, 12:22:43 pm »
Fajne, fajne. Może ktoś zorientowany w temacie wie, ile kosztuje wynajęcie terenu/pola/fortu?
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline aileen

• Użytkownicy
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 29, 2008, 12:31:34 pm »
Fulko.

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 29, 2008, 12:45:38 pm »
Fulko, czy mógłbyś się wypowiedzieć (bez konkretnych sum): jesteś w tegorocznej organizacji Orkonu, wiesz ile kosztuje teren pod fantazjadę - czy kwoty są porównywalne (biorąc pod uwagę czas trwania obu imprez)?
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Fulko

• Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 29, 2008, 01:08:27 pm »
@Zsa-Zsa: nie przyglądałem się szczegółom, bo póki co to jeszcze mamy, zdaje się, tegoroczny Orkon przed sobą i parę rzeczy do zrobienia w związku z nim, zanim zaczniemy gdybać o innych sprawach. ;-) Ponadto w Srebrnej Górze jest kilka różnych obiektów i kilka stron, z którymi można rozmawiać. Ale tak prima facie nie wydaje się to poza zasięgiem.

EDIT: a ceterum censeo, Gawronowi, Małemu i ekipie należy się szacunek za Łutowiec i udany Orkon w nim, mimo słabości łutowieckiego terenu gry. :-)
They crossed the border an hour before dawn
Moving in lines through the day...

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 29, 2008, 01:12:00 pm »
Nie pytałam o szczegóły, tylko o koszt wynajęcia terenów fantazjady i jak procentowo wygląda to w porównaniu z kosztami wynajęcia terenu na Orkon :)

Offline Fulko

• Użytkownicy
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 29, 2008, 01:32:21 pm »
Pisząc, że nie przyglądałem się szczegółom, miałem na myśli, że nie wiem w tej chwili dostatecznie dużo, żeby odpowiedzialnie udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. :-)
They crossed the border an hour before dawn
Moving in lines through the day...

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 29, 2008, 01:39:23 pm »
Aaaaaaa, to przepraszam :)

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 29, 2008, 01:52:55 pm »
tylko chciałem zaznaczyć że gadanie pt "jaki gdzieśtam jest fajny teren i czemu tam nie zrobiCIE orkonu" jest bez sensu - niech gadający i narzekający przyłożą się do tego - pojadą do miejscowości B i rozpoznają sytuację anie zawodzą tylko na forum czemu INNI tego nie zrobią. Porozmawiać o warunkach najmu miejsca, pola namiotowego, zgodzie sołtysa/burmistrza/rady gminy/whatever może przecież każdy. Wcale nie musi powoływać się na bycie organizatorem, a jedynie powiedzieć, że poszukuje alternatywy dla istniejących lokacji dla takiego typu imprezy - potem przedstawić to orgom - śmiem przypuszczać, że nie zostanie taka akcja zapomniana danej osobie.

Orgowie mogą, ale nie muszą, szukać nowych lepszych miejsc jeżeli jakieś nie zawiodło - chyba że sytuacja tego wymaga (vide sytuacja z Mirowem).

Komentować na forum siedząc na 4 literach przed kompem to każdy potrafi... jeden w lepszej drugi w gorszej formie pseudohumorystycznej

@MOD może by tak wydzielić z wątku o fantazjadzie nasze dywagacje odnośnie terenu orkonu i całą resztę offtopu? (może nawet do wątku "Mirów czy nie Mirów" czy też nowego pt teren orkonu)

« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2008, 01:56:16 pm wysłana przez Mały »
...We just dinged them!...

Offline Zarazza

• Użytkownicy
Odp: Teren Fantazjady a przenosiny Orkonu (znowu)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 29, 2008, 02:25:59 pm »
Na terenie Srebrnej Góry znajduje się ok 3000 miejsc noclegowych (agropodobnych) kilka fortów do "dyspozycji" i miejsc do rozbicia namiotów. Jednak tern jest w wielu miejscach ekstremalnie niebezpieczny a i można się spodziewać sporej ilości turystów - ale tylko przy "głównej" twierdzy.
Zarazza

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 29, 2008, 02:34:04 pm »
Mały! Podpisuję się wszystkimi kończynami pod Twoim postem!

Zawsze wszystkim jest najwygodniej mówić "zróbcie". Niektórzy mówią nawet "pomożemy", w większości przypadków tego "pomożemy" potem ze świecą szukać :/ Mam nadzieję, że Schamann w tym roku nie ma takich doświadczeń :)

Offline Birkart Apostata

• Użytkownicy
    • AR "Argos"
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 29, 2008, 03:23:49 pm »
To ja tylko dodam że w Srebrnej Górze da się robić duże gry terenowe :)

Prywatnie cieszyłbym się z Orkonu w Srebrnej, bo to i bliżej dla mnie, i teren znam. Co do konkretów- gadajcie z Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej - oni rządzą tym najlepiej nadającym się na bazę fortem (Vysoką Skałą). Ostróg zdaje się jest zamknięty przez nadzór budowlany, Donjon nieklimatyczny i zarządzany przez nie wiem kogo (choć pewnie dałoby radę go załatwić).
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2008, 05:51:02 pm wysłana przez Birkart Apostata »

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 29, 2008, 04:21:04 pm »
po wyjazdach "terenowych" jakie  przeprowadzała organizacja w tym roku, mogę stwierdzić, że nie doceniacie  Łutowskiego terenu:)

Offline krassus

• Użytkownicy
    • Kompania Czarnej Dłoni
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 29, 2008, 05:08:02 pm »
I ja tak uważam. Łutowiec ma sporo jeszcze nieodkrytego potencjału. Mam nadzieję, że w tym roku będzie bardziej widoczny nie tyle potencjał co sporo naprawdę fajnych miejsc.

Poniekąd nasza w tym głowa.
Jestem oazą spokoju...

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 29, 2008, 05:33:30 pm »
po wyjazdach "terenowych" jakie  przeprowadzała organizacja w tym roku, mogę stwierdzić, że nie doceniacie  Łutowskiego terenu:)
miejmy nadzieje, że tak będzie.... :o
ps. co do tego o czym dywagowałem sobie....Mały nie masz powodu by tak się irytowac...wybór nowego terenu zawsze niesie ze sobą  masę trudności...i trzeba być wyrozumiałym....
myslę jednak że każdy ma prawo do wypowiedzi.... :o.... a mi po prostu teren łutowca totalnie nie podszedł (innymi słowy był lipny), co nie zmienia faktu że wasz Orkon jako całosć był jednym z najlepszych na których byłem...więc wyobrax sobie by się działo na lepszym terenie :o
ps. co do lobbowania - jest to fakt i juz....i nie ma co się tu zasłaniać...czterema literami...i wzywac arcyorgów na daremno....
ps2. a nasze teksty o wypadkach smiertelnych na fantazjadzie wzięły się stąd że w zeszłym roku tak spławiono moje pytania co do nie próbowania nawet "terenu fantazjady",,,cytuje" jest daleko, a poza tym teren jest bardzo niebezpieczny i grozi poważnymi wypadkami".....
prosze teraz o wyrzucanie Mi, że się sam tym nie zająłem a mam do wszystkich pretensje i nie potrzebnie w ogóle się odzywam... :o
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 29, 2008, 06:12:19 pm »
O! Sekta w sedno, jak rzadko!  8)
+1
"Red drops stain satin so white..
..the way I sign my name"