Autor Wątek: Sorontar  (Przeczytany 11076 razy)

Offline Aker

• Użytkownicy
  • Pfff?
Sorontar
« dnia: Czerwca 13, 2008, 09:54:55 pm »
W Cztery Wielkie Strony Świata  !

Rozległ się zew naboru graczy na IV Edycję Gry Terenowej Sorontar o imieniu „Pieczęcie Milczących”…

Fabuła osadzona w świecie Warhammera przeznaczona jest dla 80-100 graczy i  nieprzerwanie toczy się przez kilka dni i nocy na terenie przygotowanego scenicznie lasu. W czasie gry jesteśmy całkowicie pochłonięci magicznym klimatem gry. Walka zbrojna rozgrywa się z sposób naturalny tyle, że z zabezpieczonymi w odpowiedni sposób broniami. A otrzymywane przez każdego gracza listy fabularne, nakreślające jego indywidualny bądź drużynowy wkład do ogólnej fabuły, rozwijającej się w sposób nad wyraz zapadający w pamięci. Zestawione razem owe niespotykane nigdzie indziej cechy, zaczynają tworzyć całość, z której wyłania się magiczna Brama do niezwykłego świata w ,którym możesz zatrzymać się na kilka dni, po czym z powrotem wrócić do swojego codziennego życia.

Przeddzień przygody otworzy 8 sierpnia mały konwent, toczący się na dziedzińcu zamkowym w Głogówku(województwo Opolskie). Konwent ma na celu zagospodarowanie czasu dla przyjeżdżających do miasta Głogówek larpowiczów, czekających do następnego dnia na przygotowany rano przejazd do miejsca, gdzie odbędzie się gra terenowa o imieniu „Pieczęcie Milczących”, trwająca permanentnie do 12 sierpnia.

Z całą doniosłością ! Jeżeli pragniesz wyruszyć w niezwykły świat wyobraźni, szukasz przygody w tajemniczym, dzikim ,mrocznym świecie to zajrzyj do nas na stronę www.sorontar.pl Pozdrawiam !
;)

Offline apollyon

• Użytkownicy
Odp: Sorontar
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 13, 2008, 10:55:49 pm »
idealne zgranie z koncertem Iron Maiden...

nieprzerwanie toczy się przez kilka dni i nocy na terenie przygotowanego scenicznie lasu.
mam nadzieję że nieprzerwanie oznaca również w nocy i nocleg w klimacie... bo na tym mi bardzo zależy...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Aker

• Użytkownicy
  • Pfff?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 14, 2008, 09:00:51 pm »
Podpunkt 6. "Żelaznych Praw":

[bla bla bla...]
a) „Noclegownia” - Zadaszona noclegownia znajduje się w kompleksie z karczmą, nadto za nocleg należy opłacić stosowną kwotę (oczywiście w walucie larpowej). Zaznaczam, iż fabuła gry może rozwinąć się tak, że uniemożliwi graczowi sposobność skorzystania z noclegowni (patrz punkt niżej).

b) Namioty i namiotopodobne– Larp Sorontar będący w swojej naturze larpem survivalowym zaradza konieczność pomyślenia na własną rękę przez każdego gracza/drużynę rozwiązania problemu noclegu kiedy to spędzenie nocy w „noclegowni” okaże się nie możliwe. Polecamy tutaj namioty harcerskie (najlepiej wspólne dla całej drużyny) z zastrzeżeniem, żeby nie brać ze sobą namiotów „nie klimatycznych”.  „Klimatyczność” namiotów weryfikuje w przeddzień larpa Gildia Rewizji Broni i Ekwipunku, z którą można się wcześniej skontaktować w celu rozwiania wątpliwości co do swojego namiotu, po przez e –maila G.R.B.I.E.@gmail.com [bla bla bla].

W ubiegłym roku miałem zaklepane miejsce w noclegowni (koc brałem swój). Jeżeli ktoś nie ma "klimatycznego namiotu" będzie po prostu spał "gdzieś dalej", w mniej widocznym miejscu.
;)

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 14, 2008, 09:17:38 pm »
JADĘ TAM!!
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Marcin

• Elfi Ras-Org
  • Użytkownicy
  • LOK'TAR!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 14, 2008, 10:18:34 pm »
Ciii... Nie krzycz...:P
Weź zimny prysznic i pojedź ;) (Spoko, mi się też idea bardzo podoba. Nie mam niestety czasu ani kasy raczej...:()
"Did you think we hired you to fight in a tourney? Shall I bring you a nice iced milk and a bowl of raspberries? No? Then get on your fucking horse."

Offline aileen

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 14, 2008, 10:42:13 pm »
Cześć Rudy Plecojebco ;)

Wygląda to interesująco. Jak wygląda zgłaszanie postaci? Czy jest "pula" postaci do rozdania, czy można wymyślić własną i będzie ona wpleciona w scenariusz, cz też będzie "przybyszem", który będzie mógł brać udział w wydarzeniach scenariusza?

Offline Neo

• Ten ktorego nie ma
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 14, 2008, 10:51:58 pm »
Gdybym to Ja wiedział czy bede wtedy miał wolne..czy też nie.:/
Kiedyś ludzie byli bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...<br /><br />71:5

Offline Birkart Apostata

• Użytkownicy
    • AR "Argos"
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 14, 2008, 11:50:23 pm »
Chętnie bym wpadł, choćby po to by Ci się zrewanżować, i sfragować jakieś kluczowe postacie "na punkty" :) .

Niestety orkon i inne plany wyczerpują mój urlopowy limit...

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 15, 2008, 09:22:50 am »
Wygląda to bardzo ciekawie.

Offline Luna

• Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 15, 2008, 12:26:16 pm »
Bardzo fajny pomysł :)

Ale podobnie jak Marcin nie wiem jak z kasą i czasem... damna ;/
"Pokonaj słabych wrogów, z silnych uczyń przyjaciół" ;)

Offline krassus

• Użytkownicy
    • Kompania Czarnej Dłoni
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 15, 2008, 08:21:45 pm »
I ja bym chętnie pojechał, ale pewnie urlopu nie dostanę... na Orkon jadę parę dni wcześniej...

Zobaczymy, może coś się da...
Jestem oazą spokoju...

Offline Aker

• Użytkownicy
  • Pfff?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 15, 2008, 10:31:16 pm »
No to tak, co do nieprzerwalności gry, uzupełnię, że gra toczy się także w nocy, patrz możesz zostać zasztyletowany.
Zgłaszamy postaci poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza na stronce Sorontaru. Nie ma żadnej puli postaci do rozdania. Każdy wymyśla własną postać, jest ona "cenzurowana" przez Mistrza Gry, po czym dostaje się list fabularny, w którym są napisane dużo bardziej szczegółowe informacje (postać jak najbardziej będzie wpleciona w scenariusz, chodź jeżeli ktoś nie będzie sobie tego życzył, może zostać "poza fabułą" i sam szukać szczęścia;]).
Co do kasy, to warto zaznaczyć, że za te 55 zł otrzyma się pewną ilość waluty larpowej, za którą (o ile nikt wam jej nie ukradnie) będzie można się wyżywić w osadzie przez całego larpa.
;)

Offline aileen

• Użytkownicy
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 15, 2008, 10:45:30 pm »
gra toczy się także w nocy, patrz możesz zostać zasztyletowany.

Cóż za oryginalna zachęta, miły Plecojebco... :D

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 16, 2008, 02:23:10 am »
Uelfik, a to znasz? - już czuję co się święci...
Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline Marcin

• Elfi Ras-Org
  • Użytkownicy
  • LOK'TAR!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 16, 2008, 03:00:40 am »
Hę?
Dam głowę że w tym naszym trio... ?
"Did you think we hired you to fight in a tourney? Shall I bring you a nice iced milk and a bowl of raspberries? No? Then get on your fucking horse."