Forum > Problemy techniczne

Punkt w regulaminie

(1/3) > >>

Bestia:
W regulaminie jest punkt.

e) Umieszczając zdjęcia w postach należy używać serwisów w stylu 'ImageShack'

Powstały jeszcze kiedy pod forum, było mało miejsca. W danej chwili jest go chyba trochę więcej, a i fotki wrzucane przy tym skrypcie wyglądają znacznie lepiej jeżeli wrzuca się je przez opcję dodatkowe... -> Załącz. Bo ładują miniaturę i ładnie powiększają się, dodatkowo w starych postach niema ryzyka że fotka/obrazek gdzieś zniknie i link stanie się martwy.

Mały:
Wg mnie nadal jest lepiej używać ImageShack (i sam tak robię) - IS generuje od razu skrypt w phpbb do wklejenia na forum itd.
Miejsca chwilowo jest więcej ale raczej bez gwarancji, choćby z racji tego że forum i strona nadal przebywają gościnnie na serwerze CFK (który nie wiem jak długo będziemy utrzymywać - vide moja decyzja o zamknięciu CFK).

apollyon:
Zdjecia umieszczone dwa lata temu na imageshacku są dalej dostepne... jestem pod wrażeniem...

Mały:
są - ja również -  nie wiem czy to jest poniekąd kwestią że założyłem np dla swoich zdjęć darmowe konto na IS dzięki któremu widzę wszystko co uploadowałem i mogę sam pousuwać fotki które uznam że tego wymagają.

Jakby nie było - po pierwsze wygodne ...
a po drugie zmusza do pewnej pracy i zastanowienia się 2x nad wysłaniem załącznika czy na pewno jest to warte zachodu.

JeRzy:
Mogę się mylić, ale ze stronami typu ImageShack jest jakoś tak, że one utrzymują te zdjęcia, które są oglądane tak długo, ile trzeba, a kasują te, które nie były odwiedzane przez określony czas - nie wiem, jak jest traktowane podlinkowanie fotki pod forum. Tak, czy inaczej, ImageShack nie wydaje mi się do końca bezpieczny.

A gdyby tak powolutku przenieść CFK na osobne konto założone na Picasa? Ja nie mam własnego, więc nie wiem, na ile jest to wykonalne, jakie są ograniczenia, itp. Ale może ktoś ma pojęcie, czy da się to zrobić?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej