Autor Wątek: Ubezpieczenie NNW -- zapisy  (Przeczytany 10730 razy)

Offline aileen

• Użytkownicy
Odp: Ubezpieczenie NNW -- zapisy
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 14, 2008, 08:51:41 am »
Ja też. Raz nie miałam i źle na tym wyszłam (nie w trakcie Orkonu, ale tym bardziej).

Offline Grey

• Król Smról
  • Promo
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 14, 2008, 10:01:04 am »
Dopiszta mnie, choć w ubezpieczenia nie wierzę :D
Mały jestem, niby nic,
lepszy niż zepsuty rydz.

Znane powiedzenie Goblinów Królewskich

Offline Gald

• Użytkownicy
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 14, 2008, 10:56:08 am »
Gald i Msz

Offline sunssilk

• Mistrzyni Chochli
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 14, 2008, 11:30:57 am »
jeśli do wtorku do 19 pojawi się numer konta - zgłaszam się do ubezpieczenia. później wyjeżdżam i jestem już offline.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2008, 09:47:08 am wysłana przez sunssilk »

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 14, 2008, 11:37:13 am »
Żona kazała też mi się zgłosić :)

Offline varimatras

• Champion
  • Logistyka
  • Użytkownicy
  • Szyję buty,zabijam smoki !!!
    • Steam&Sword
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 14, 2008, 01:39:09 pm »
Chlora też dopiszcie do listy bo już się zgodził.
Zapraszam na nowy Konwent http://steamandsword.pl

Offline Radar

• Producent Chichotu
  • Użytkownicy
  • Pan Gąsienica
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 14, 2008, 04:37:21 pm »
I Lisek....

I Radar...
Kłamiesz! Widziałem Rogatego Króla! Jest przynajmniej metr wyższy!

Offline Inny

• Fanatyczny Optymista
  • Użytkownicy
  • BTZ
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 15, 2008, 08:51:23 am »
Inny

Offline marqve

• GTS 2012
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 15, 2008, 12:21:56 pm »
Zgłaszam siebie i Piotrka P.
pechowa noc...nawet dla szopa

Offline Adrian

• Użytkownicy
  • Cogito, ergo doleo.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 15, 2008, 02:03:11 pm »
Dodatkowe informacje i pytania, dotyczące ubezpieczenia grupowego:

1. Jesteśmy grupą nieformalną, dlatego ubezpieczeniem zostaną objęte osoby z zamkniętej listy imiennej - nie będzie możliwości przystąpienia do ubezpieczenia na konwencie!!

2. Ostatecznym terminem zamknięcia listy jest najbliższy piątek. Mogę spróbować przedłużyć go do poniedziałku, ale nie gwarantuję, że mi się to uda.

3. Do umieszczenia na liście potrzebne są następujące dane: imię, nazwisko, data urodzenia (lub pesel), dokładny adres.

4. Po konsultacji z underwriterami Allianz w ubezpieczeniu nie znajdzie się jednak klauzula dotycząca sportów ryzykownych - dotyczy ona wyczynowego/zawodowego uprawiania takich sportów. W zamian zostaniemy zaliczeni do podwyższonej grupy ryzyka, co wychodzi nieco taniej, a również będzie odzwierciedlało pecefałowanie i ryzyko spotkania Sekty ;)

5. Ubezpieczenia będzie obejmowało wypadki powstałe pod wpływem alkoholu, z wyjątkiem samookaleczeń oraz prowadzenia na bani pojazdów mechanicznych.

6. Podany przez Fulka koszt ubezpieczenia (ok. 18 zł) dotyczy wersji, w której suma ubezpieczenia wynosi 5.000 zł. Świadczenie wynosi wówczas 50 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu (np. złamanie ręki to ok 5%, czyli 250 zł). W przypadku ponad 90% utraty zdrowia wypłacane jest podwójne świadczenie. Moim zdaniem warto pomyśleć o ubezpieczeniu na dwukrotnie wyższą kwotę - ale pozostawiam to do Waszej (możliwie szybkiej) decyzji.

7. W grupówce wszystkich obejmują te same zasady ubezpieczenia - nie da się ubezpieczyć części osób za 18 zł, a części za 36 zł. Istniałaby możliwość stworzenia dwóch grup, gdyby chętnych było znaaacznie więcej :(

8. Ubezpieczenie będzie trwało od 22 lipca do 3 sierpnia. Jeśli lista zostanie zamknięta do piątku (i składki wpłyną na wskazany jutro w tym wątku numer konta), termin ubezpieczenia być może będzie mógł zacząć się od 21 lipca. Nie wpłynie to na wysokość składki.

9. Jeśli zbierze się nas powyżej 50 osób, cena ubezpieczenia będzie nieco niższa.

10. Proszę wysłać mi na PM: imię, nazwisko, datę urodzenia (lub pesel), dokładny adres (tak, z kodem) i deklarowaną wysokość ubezpieczenia: 5.000 (ok 18 zł składki) lub 10.000 (ok 36 zł składki). Jeśli wszyscy zadeklarują chęć wpłacenia wyższej składki, wybierzemy tę wersję ubezpieczenia - w przeciwnym razie zostaniemy przy wariancie za ok. 18 zł (lepiej cokolwiek, niż nic).

P.S. Dla wyjaśnienie: nie pracuję już dla Allianz i nie odnoszę żadnych korzyści w związku z tym ubezpieczeniem.
Welcome to the Internet, where men are men, women are men, and 13 year old girls are FBI agents.

Offline Neo

• Ten ktorego nie ma
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 15, 2008, 02:17:04 pm »
To ja też sie pisze.
Kiedyś ludzie byli bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...<br /><br />71:5

Offline Adrian

• Użytkownicy
  • Cogito, ergo doleo.
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 15, 2008, 02:48:39 pm »
W załącznikach:

1. Ogólne warunki grupowego ubezpieczenia NNW w Allianz.

2. Oferta w wersji za 35,88 zł. W przypadku wyboru przez grupę wersji tańszej (za ok. 18 zł), pierwsze cztery świadczenia (te kursywą) będą o połowę niższe, pozostałe - bez zmian.

Proszę przysyłać mi na priv dane do ubezpieczenia (patrz nieco wyżej w tym wątku).
Welcome to the Internet, where men are men, women are men, and 13 year old girls are FBI agents.

Offline Adrian

• Użytkownicy
  • Cogito, ergo doleo.
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 18, 2008, 12:01:11 am »
Przypominam o wysłaniu mi niezbędnych danych na priva. Najlepiej na wczoraj.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 10, 2008, 08:21:35 pm »
Tak ci ciekawości jak zakończyła się sprawa ubezpieczenia? Było?

Offline Adrian

• Użytkownicy
  • Cogito, ergo doleo.
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 07, 2008, 10:54:56 pm »
Nie było. Pomimo wystarczającej ilości 'wstępnie chętnych', ostatecznie za mało osób przesłało potrzebne dane. Próbowaliśmy to jeszcze uzupełnić na samym Orkonie, ale nie wyszło. Przed następnym rokiem trzeba po prostu zacząc zapisy w styczniu, to powinno się udać ^^;