Autor Wątek: Orkon Celebrities  (Przeczytany 29216 razy)

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
Odp: Orkon Celebrities
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 15, 2009, 02:12:29 pm »
następny artykuł będzie "kogo tym razem zabije?", Fin.... ::)

Offline Fin

• Użytkownicy
  • ptyśfin
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 15, 2009, 02:15:08 pm »
no a co do mnie prosze szanownej pani??

wolnosc prasy doskonale wiem ze zostala stlumiona juz dawno temu, ale za to ze spamuje i linki wklejam
to tez juz bija??
iektórzyNIEpowinni miec dostępu do Internetu!!!

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 15, 2009, 04:55:36 pm »
Oficjalne stanowisko ex-syndyka masy upadłościowej redakcji "OCD":

Jak widać na pierwszy rzut oka nie jest to oryginalne wydawnictwo, jakkolwiek marka OCD nie jest nigdzie rejestrowana ani prawnie chroniona stąd też nie będzie wszczęte żadne postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie chcemy poinformować że majątek redakcji w postaci złamanego ołówka, paczki spinaczy, postera z Marcinem (format A0) oraz pół rolki papieru toaletowego TESCO VALUE został zlicytowany - nabywca prosił o nie podawanie jego danych do wiadomości publicznej.

Dawni pracownicy redakcji wzięli się za nieco bardziej dochodowy interes jakim jest połów wędzonego węgorza na wodach terytorialnych Republiki Wysp Marshalla. W razie sukcesu tego nomen omen śliskiego przedsięwzięcia i pozyskania zeń odpowiednich środków, ex-redakcja rozpatrzy możliwość działalności na innych polach (w grę wchodzą np pola kukurydzy w Iranie, bądź plantacje truskawek w UAE - negocjacje trwają, szczególnie w temacie ochrony środowiska naturalnego pustyń przed niekontrolowanym nawadnianiem).

Wszyscy chętni do kontynuowania (uwaga "duże słowo") tradycji "OCD" mogą korzystać z szaty graficznej bez obaw o ściganie przez odpowiednie organy (za organki i innego rodzaju piszczałki nie możemy się wypowiadać, to w miarę wolny kraj i każda piszczałka ma pewne prawa... nie mówiąc o organkach)
...We just dinged them!...

Offline Kanadianka

• vel Karolcia
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 15, 2009, 10:02:45 pm »
Rany, czyżbyśmy mieli ponownie hiperinflację? No chyba, że diabelnie wysoka cena dotyczy rocznej prenumeraty ;)
Stój Katarzyno!...

Offline Fin

• Użytkownicy
  • ptyśfin
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 17, 2009, 02:49:14 pm »
ot poprostu ceny takie jak na Cyprze i juz:P co nie Krzys??
iektórzyNIEpowinni miec dostępu do Internetu!!!

Offline Kanadianka

• vel Karolcia
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 17, 2009, 02:56:08 pm »
W tym roku Cypr, w przyszłym zapewne Emiraty Arabskie. Poczytamy, zobaczymy :)
Stój Katarzyno!...

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 17, 2009, 03:17:59 pm »
Errrr .... Emiraty są cacy - a raczej wszystko poza cenami hoteli jest tam cacy - elektronika dużo tańsza... nie mają VATu czy jakoś tak ;>>>> Paliwo w ogóle prawie za darmo (bak paliwa do Land Cruisera za ~50PLN.... zazdrość żołądek skręca ;> )

ta cena została bezwiednie skopiowana przez osoby podszywające się po oryginalne OCD ze specjalnego wydania o Bestii ;> gdzie cena musiała być odpowiednia

Offline Biraxa

• Mery!
  • Użytkownicy
    • Zdjęcia
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 17, 2009, 07:26:38 pm »
Errrr .... Emiraty są cacy - a raczej wszystko poza cenami hoteli jest tam cacy

Prosze o wybaczenie, ale sie nie moge z tym zgodzic, bo raczej w Polsce za Kit Kat'a nie placimy 5 zl, prawda? ;p
"Czasami ma się ochotę Ci przy*ierdolić, ale zamrugasz rzęsami i ręce opadają."

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 17, 2009, 07:39:45 pm »
a ile twoja fura pali tych kitkatów na setkę?
Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline Biraxa

• Mery!
  • Użytkownicy
    • Zdjęcia
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 17, 2009, 07:55:06 pm »
Hm... starczaja dwa na caly dzien jazdy. A jesli bedzie sie ladowac codziennie i codziennie jezdzic, to sobota i niedziela jezdzi bez zaladowania.

Offline telefax

• Użytkownicy
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 18, 2009, 03:03:37 am »
Maly - gdy ostatnio porownywalismy Twoj i moj pobyt w UAE narzekales na wszystko, wlacznie z Sheratonem a teraz "sa cacy"?!? ;>
powyzsze informacje w k100% pokrywaja sie z rzeczywistoscia

zmeczenie jest fikcja

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 18, 2009, 06:22:04 am »
ladowac

to "lądować" czy "ładować"? (palec pod budkę kto kocha ten język!)
Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 18, 2009, 10:27:15 am »
Prosze o wybaczenie, ale sie nie moge z tym zgodzic, bo raczej w Polsce za Kit Kat'a nie placimy 5 zl, prawda? ;p
hmmm gdzieniegdzie pewnie też się da tyle zapłacić ;> ale nie wiem gdzie kupowałaś tego KitKata ;>
Maly - gdy ostatnio porownywalismy Twoj i moj pobyt w UAE narzekales na wszystko, wlacznie z Sheratonem a teraz "sa cacy"?!? ;>

nie Sheratonem tylko Le Meridien - bo pokój walił starymi kartoflami a kosztował .... no ale... wiesz jak jest ... im dawniej to było tym fajniej to wygląda :> teraz nawet wspominam jako ciekawe pobyty w Vyksy (Niznyj Nowohrod Oblast) i noclegi w hotelu w Murom (z nieszczelnymi oknami zza których słychać było jakąś fabrykę i stację autobusów dalekobieżnych z zapowiedziami prze megafon co godzinę) ...

Poza tym mam swego rodzaju sentyment - i nigdzie Shisha nie smakuje tak jak w Doha czy w AbuDhabi :P

Offline Biraxa

• Mery!
  • Użytkownicy
    • Zdjęcia
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 18, 2009, 10:49:53 am »
ladowac

to "lądować" czy "ładować"? (palec pod budkę kto kocha ten język!)

Miało być "ładować". Nie posiadałam polskich liter przez moment :)

hmmm gdzieniegdzie pewnie też się da tyle zapłacić ;> ale nie wiem gdzie kupowałaś tego KitKata ;>

Miałam okazje przebywać w Emiratach i odczuwałam wielką potrzebę zjedzenia czegoś czekoladowego i tak jakoś wyszło ;>
Ja osobiście nie byłam zadowolona z przebywania tam. Za gorąco i za wilgotno.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 18, 2009, 06:19:27 pm »
Wszystko zależy ;> jak ja byłem to nie było akurat wilgotno ... za to odradzam Cypr w sierpniu i wrześniu - wilgotne i gorące wieczory nabierają nowego znaczenia ;> (w którego opisie zawiera się non stop klejąca się odzież)

Tak czy owak - może ktoś by zrobił jakieś OCD? albo coś innego fajnego ? (to tak wracając z naszego cudownego UAEofftopa :> )