Autor Wątek: Ochrona i Sprzątanie Obozowiska  (Przeczytany 8228 razy)

Offline Kędzior

• Prezydent
  • Użytkownicy
  • Da ba di da ba dai
    • Międzynarodowy Serwis Informacyjny
Odp: Ochrona i Sprzątanie Obozowiska
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 27, 2008, 01:10:38 pm »
Sprzątanie obozowiska będzie promowane upierdliwością ochrony zatem. Dość głosów "za" było.

Mod Kędzior On// Jak słusznie powiedziała Zsa-Zsa, temat sprzątania lokacji jest tutaj Off-Topem. Lokacje są poza terenem objętym ochroną, więc ochrona nie ma z tym nic wspólnego. Proszę o nie kontynuowanie tematu. //Mod Kędzior Off

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 27, 2008, 01:57:14 pm »
Temat sprzątania lokacji, a temat sprzątania obozowiska to dwa różne tematy, przy czym temat sprzątania lokacji w tym topiku jest offtopem.

W związku z tematem sprzątania obozowiska, zgadzam się z przedmówcami. Dodam jeszcze, że niewielka część ludzi znajduje przyjemność życia w burdlu, w związku z czym, jeśli postawi im się kosze na śmieci, rozda worki na śmieci (np. 1 na mini-obozowisko), to będą po sobie sprzątać w dużo większym stopniu, niż obecnie.

kosze były, worki były. I burdel też był.
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline katu

• Last King of Terrain
  • Użytkownicy
  • Kay-Dub
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 27, 2008, 05:04:20 pm »

kosze były, worki były. I burdel też był.

Jak dla mnie to dostepnosc workow byla taka sobie. Ale moze nie docieraly juz do naszej czesci obozowiska. Wydaje mi sie, ze juz przejscie ochrony i rozdanie workow na smieci mogloby sporo zdzialac. A kosze, przynajmniej te pod wiata, byly notorycznie przepelnione.
"We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true." - Robert Wilensky

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 27, 2008, 06:20:17 pm »
ochrona z tego co wiem...conajmniej trzy razy zrobiła wielkie rozdawanie worków( przeszła sie po całym obozie) ponadto kto chciał-wystarczyło sie zapytac worki miał  :o ( Katu- sierotko)
co do wiaty - z tego co wiem to niestety była to broszka obsługi baru- by zachować wokół niej porządek- jak było wiecie....

ps. ale co po próżnicy gadać co było a co nie... trzeba większy nacisk za rok na to położyć i koniec
tak się kończą nocne igraszki.. .....