Autor Wątek: Opór przed formalizacją.  (Przeczytany 6476 razy)

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Odp: Opór przed formalizacją.
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 06, 2009, 03:57:48 pm »
Bestia. Co do wygrywania LARPów i kontrole nad Orkonem. Chodziło mi raczej o kontrolowanie Orkonu przez orkonowiczow w tym konkretnym wypadku. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Och jak to dobrze że jednak sprostowałeś, zdecydowanie to ja jestem ten gorszy bo Śmiem powiedzieć że przygotuję i przekażę do oceny i opowiedzenia się swoją propozycję,
a nie od razu grożę że przez tyle lat mogłem przejąć orkon ale tego nie zrobiłem bo chodziło mi przecież o kontrolowanie orkonu przez orkonowiczów.

Tak zdecydowanie stawia mnie to pośród tych którzy chcą dokonać zamachu i tworzą układ. Pozdrów ode mnie bliźniaków.

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 06, 2009, 03:59:11 pm »
Bestia, Radar - opanujcie się, proszę. Teksty zaczynają latać takie z poziomu piaskownicy...
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 06, 2009, 04:15:42 pm »
Radar - czy ja dobrze rozumiem że odrzucasz moje zaproszenie na rozmowy przy piwie?

ModAdmZsaZsa: obawiam się twoje porównanie może obrażać użytkowników piaskownic ;) 

Offline Radar

• Producent Chichotu
  • Użytkownicy
  • Pan Gąsienica
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 06, 2009, 04:34:50 pm »
Zsa-zsa. Jestem opanowany. Jak zawsze. :)

Bestia.
Co do oceny i opieprzenia - nie ja będę oceniał i opieprzał twoje propozycje. Nie jestem w konklawe. Jednak na forum pomysły durne i szkodliwe będę stanowczo tępił.
Stowarzyszenie jest takim właśnie pomysłem.

Koval.
Przy piwie zawsze chętnie pogadam.  ;D 

W ramach ciekawostek powiem że kilka lat temu sam byłem zwolennikiem sformalizowania Orkonu. Po przedstawieniu mi za i przeciw tego pomysłu zmieniłem zdanie na obecne. Wtedy wyaśnił mi to Lucky. Teraz szczegóły Kłys i Koval bo ja nie jestem specjalistą.

Szacun wielki dla Gawrona ze podpięcie Orkonu do ŚKFu. Jest to chyba teraz najbardziej zasłużona z działających organizacji fandomu polskiego i to zaszczyt że nam patronuje.
Kłamiesz! Widziałem Rogatego Króla! Jest przynajmniej metr wyższy!

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 16, 2009, 10:48:04 am »
Kurcze, faktycznie niema to najmniejszego sensu, bo wszystko co możemy dostać jako stowarzyszenie, możemy również dostać podczepiając się choćby pod ŚKF...

Szacun wielki dla Gawrona ze podpięcie Orkonu do ŚKFu. Jest to chyba teraz najbardziej zasłużona z działających organizacji fandomu polskiego i to zaszczyt że nam patronuje.
ŚKF powiedział bym ma nawet i więcej zasług, bo jak by nie patrzeć to ekipa ŚKF'u stworzyła 1 orkon ;)

Offline Wircyn

• Użytkownicy
    • Przemyska Gildia Fantastyki
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 16, 2009, 12:04:44 pm »
Może mnie źle zrozumieliście.
Formalizacja nie musi być koniecznie założeniem osobnego stowarzyszenia. Są różne formy jak choćby stowarzyszenie zwykłe i partnerstwo choćby własnie z ŚKF, wtedy od rozliczeń mamy dobrego partnera a jako stowarzyszenie zwykłe posiadamy odpowiedzialność cywilną więc "zamach" na Orkon byłby znacznie utrudniony.   

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
  • Niedźwiedź mający święty spokój...
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 16, 2009, 04:18:23 pm »
a jako stowarzyszenie zwykłe posiadamy odpowiedzialność cywilną więc "zamach" na Orkon byłby znacznie utrudniony.  
???
Stowarzyszenie zwykłe to akurat taka trochę zabawowa instytucja dla tych którzy koniecznie chcą się stowarzyszać.
Autobiografia Tytuł: Chichoczący niedźwiedź Podtytuł: Ja - Bydle.

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 16, 2009, 04:26:09 pm »
Zwykłe nie ma osobowości prawnej... wszystkie czynności prawne są robione na odpowiedzialność osoby odpowiedzialnej, wskazanej w regulaminie...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5