Autor Wątek: Gogle na ASG  (Przeczytany 2595 razy)

Offline Duszpasterz

• Użytkownicy
Gogle na ASG
« dnia: Marca 20, 2009, 07:06:01 pm »
Zrodziło się w mej głowie pytanie czy gogle spawalnicze będą nadawać się do strzelanki (dokładnie Orkon 4000).
Mam obawy, że te genialnie trzymające klimat gogle mogą nie przetrwać bliskiego spotkania z 6 milimetrówkami...
Cóż sądzicie?

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Odp: Gogle na ASG
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 20, 2009, 07:09:52 pm »
Pewnie wypowiedzą się spece, ale z tego co wiem, nie nadają się.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 20, 2009, 08:12:55 pm »
hmmm po mojemu nadają się... maski się nadają napewno...

Ale są różne gogle... wiem o co ci chodzi i powiem, jako organizator larp-a airsoftowego...

WSZYSTKIE GOGLE I OKULARY, KTÓRE ZAKWESTIONUJE (nie bedę znał ich pochodzenia, będą wątpilwego pochodzenia, będą jedynie adaptowane do warunków ASG), BĘDĘ OSOBIŚCIE SPRAWDZAŁ MOJĄ REPLIKĄ, A JAK SIĘ ZNAJDZIE SILNIEJSZA, TO REPLIKAMI RANDERCZYKÓW...

Dlatego jeśli się chcesz przekonać, to najlepiej je przestrzelaj. Nie masz repliki?? Nie masz kumpli?? Nie masz gdzie?? Wejdź na WMASG (www.wmasg.pl), znajdź jakąś drużynę z swoich okolic, napewno chętnie ci pomogą... Pewnie okaże się że jakiś airsoftowiec mieszka w twoim sąsiedztwie... są wszędzie...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Duszpasterz

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 20, 2009, 08:30:06 pm »
Hehe...
Replikę akurat mam.
No to sobie postrzelamy;)

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 20, 2009, 09:04:21 pm »
daj znać jak się skończyły testy i wrzuć zdjęcie...

Aha- jeśli ktoś by chciał mieć Maskę P Gaskę typu słoń, to są różne słonie... w niektórych szybki się tłuką, w innych nie przebijesz bez solidnego uderzenia młotkiem... należy więc sprawdzić... są na tyle tanie, że można sobie pozwolić na takie testy... na 10 testowanych przeżyło 7....
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Vistim

• Szalony i Niezrównoważony
  • Promo
  • Użytkownicy
  • I think You know...
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 21, 2009, 09:02:36 pm »
Heh życzę powodzenia każdej osobie chcącej biegać po lesie w słoniu xD Ja swojego przywiozę, ale raczej nie będę (chyba) tego ubierał.
life sucks. music doesnt.

Offline Arawath

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 05, 2009, 09:10:01 am »
A tak odemnie:
Polecam okulary http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=485   uvex-Ivo. Sam je mam, a w naszej grupie jeszcze z 5 os. i jak narazie wytrzymały wszystkie testy. a do tego jak na ochronę oczu do ASG nie są drogie....
Drużynka Battle chłopów! Brać swoje dwuręczne miecze po dziadkach, i do ataku!

-Arrr...!

Po wyczynach z wampira, nazwany UPĄ przez Gaxa i Grajasa...

Najfajniejsza postać: Hobbicki kapłan Tymory. Drowy załatwiam od zaraz, demony w trochę dłuższym terminie....

http://www.lordswm.com/?rid=3

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 08, 2009, 08:30:58 am »
Owszem, Ivo to bardzo dobre okulary, sam je mam... znaczy się podobno leżą gdzieś u krassusa...

Ale ja polecam te http://www.taiwangun.com/shop,show,154 tanie, a zdecydowanie najlepsze co mi się trafiło- duże, nie zasłaniają bocznego pola, nie parują, bo są dość daleko od twarzy- za niewielką cenę to najlepszy zakup...

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2009, 08:35:32 am »
mam, używałem, parowały - parują nadal.
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline Prezes

• Inspektor Promise
  • Użytkownicy
  • Tolerance is a sign of weakness.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 08, 2009, 09:33:14 am »
Wszystkie parują. Jeszcze nie widziałem takich, które by nie parowały. Mniej czy więcej, ale wszystkie.
Toothbrush and paste are useful, but it is our indomitable will that promises the ultimate victory.

Offline jezior

• Neuroteam
  • Użytkownicy
  • hadysz!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 09, 2009, 07:26:53 pm »
Na parowanie dobrze robi "anti-fog" specyfik, ten sam ktorego uzywa sie w samochodzie. A te okularki do ktorych link podal Ape sa naprawde spoko. Moze nie sa tak lansiarskie jak uvexy, ale "maja swoje walory", ze tak powiem ;)
Dodatkowym ich plusem jest to, ze mieszcza sie pod nie okulary korekcyjne (o ile sa odpowiednio male, takie ze zwykla druciana ramka).

prawde mowiac parowaly mi jedynie kiedy zakladalem maske neoprenowa (ktora jak na moje potrzeby, okazala sie zbedna).
there's too much blood in my alcohol system

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 09, 2009, 10:05:54 pm »
Wszystkie parują. Jeszcze nie widziałem takich, które by nie parowały. Mniej czy więcej, ale wszystkie.

moje nigdy nie parowały...może raczej znaczenie ma tu układ twarzy? bo moje nie opierają się całkowicie na policzkach, przez co nie mają jak zaparować. ale u kogoś kto ma inna budowę nosa i kości policzkowych będą już dotykały szczelniej.

mam takie: http://www.military.pl/bobster_14m/bobster-prowler-okulary-strzeleckie_1566t.html i przeszły już chrzest bojowy z ostra bronią:) oczywiście nikt w nie nie strzelał, ale oczy podczas treningu zachowałam. no i nie parowały