Autor Wątek: Przedstawiamy się - Nowi forumowicze :)  (Przeczytany 119127 razy)

Offline Manferd

• Użytkownicy
    • http://www.niemamswojej.strony.com.pl
Przedstawiamy się - Nowi forumowicze :)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2005, 06:30:42 pm »
A ja jestem Manfered razem z zukiem bylismy na Orkonie 2004 pierwszy raz. Tak gralismy tlo czyli straz p. namiestnika vel braciaka. No i tyle, licze ze sie troche tego pozniej uzbiera
Szubienica jest najlepszym miernikiem twardosci kregoslupa"

Verence

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 28, 2005, 11:02:15 pm »
Nazywam si: niewane jak si nazywam  :wink:
Zainteresowania: mam  :wink:
Dowiadczenia Orkonowe: znam tych 2 goci na górze, co si przede mn wypowiadali  :D
Pozna mnie mona... bdzie, tak, pozna mnie mona bdzie na Orkonie 2005 (mam nadziej...)

To chyba tyle.  :P

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 31, 2005, 09:49:57 am »
no to tera ja

KOVAL jestem
rysopis: wzrost do wysoki, wosów raczej brak
miejsce zamieszkania: Varshavka
stan cywilny: onaty
dzieci: ........ wkrótce si okae :D

na na Orkonie byem ju (w historii po-armagedonowego Ostrogrodu):
-2001 Robert Opolski (Pan tych Ziem ), ojciec (póniejszego) Ksiecia Ludwika
-2002 szef Mafii a póniej wspózaoyciel Gildii Kupieckiej
-2003 Org od spraw pobocznych (takich jak magia i kupiectwo)
-2004 ProRektor Akademii i ArcyInkwizytor Gillbert Moivre

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 31, 2005, 02:28:39 pm »
No nie... jeli Koval i Gawron sie juz przedstawili... to chyba sie tez skusze

No wic... ;>
Ekipa Krakowska dawniej (o kiedy to byo...) zwana demoralizujc ORKON

na orkonach nieprzerwanie od '97
role róne - zwykle ludzie ale trafi sie raz goblin ;>
ostatni eksperyment na O'05 - mag bojowy ... odszed z hukiem i w blasku niekoniecznie chway :>>>

Poza tym - wspózaoyem z Gawronem i Wie Centrum Fotografii Konwentowej
i jestem jego "prowadzcym"
...We just dinged them!...

Offline Luqash

• Użytkownicy
...
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 31, 2005, 02:39:53 pm »
Ok, to teraz moja kolej...
Na imie mam ukasz (domysliby si kto;]), mieszkam i zyje w Poznaniu... ;]
Na orkonie byem tylko w zeszym roku... Na gg gównej to jako gobos przesiedziaem sporo czasu w karczmie...
Inne cechy charakterystyczne: Pikne piwne oczy, cudne krcone woski, wietne poczucie humoru...i...i.... I to by byo na tyle.. ;]
Pozdrawiam!

Offline Triball

• Ulicznica
  • Użytkownicy
    • http://youtube.com/watch?v=TAVVBjrTu0w
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 31, 2005, 06:04:06 pm »
Tri
"Dać Polsce Śląsk, to jak dać małpie zegarek" David Lloyd George 1919

Offline DeadMan

• Użytkownicy
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 01, 2005, 10:49:18 am »
DeadMan jak ksywka na zywo se chyba nie przyjela i jestem Krzychu i wszelkie odmiany tego imienia  :D
Mob City is my City  8)
Zapraszam do Cafe Apteka (www.cafeapteka.pl) bo pewnie sie Wam spodoba a ja tam troche robie  :P -Ozarow Mazowiecki

na Orkonie 04 mis ale w ogole to co ze mnie za mis  :D

w tym roku juz pewnie ktos bedzie chcial mnie zabic albo cos mi zrobic albo przynajmniej spytac o droge  :D

acha. czy orgowie odpowiedza na moja odpowiedz na ich uwagi do H.P.

pozdrawiam Wszystkich
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline DeadMan

• Użytkownicy
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 01, 2005, 02:05:36 pm »
moja ksywka DeadMan jakos nie przyjela sie w "realu" (uwielbiam to slowko :D ) wiec mowi sie na mnie Krzychu i wszystkimi odmianami tego imienia, a takze Kriss (bojowy ;-))

Na orkonie gralem postacia maga zupelnie nie rzucajacego sie w oczy - no moze oprocz najdlozszej laski  :D i ksiegi do ogluszania.

w tym roku postaram sie swoim postepowaniem zasluzyc sobie na probe dobrania mi sie do skory ;-)

w sumie jestem Orkonowym misiem chociaz misiem w ogole to ja nie jestem  :P

Tyle

wiecej informacji na priva chi chi chi
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

veter

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2005, 06:36:45 pm »
A ja jestem modszy Ociepka (chocia niekoniecznie brat chce si do tego przyzna...)

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 02, 2005, 10:19:21 pm »
Cze, jestem Marian, lubi muzyk disko-polo i rajdy Polonezem po okolicy. Poznam mod bezpruderyjn w celu matrymonialnym.

Riand

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 03, 2005, 02:42:53 pm »
Witam wszystkich. Mam na imi Pawe. Moja kswyka "Riand" jest ju od ponad roku moim larpowym pseudonimem, pod którym zna mnie cakiem sporo poznaskiego larpwego ludu. O tym forum dowiedziaem si od koleanki z forum poznaskich larpów mage.pl. Mam nadziej, e bdzie mi si z wami mio postowao :D

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
Hiehiehie
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 03, 2005, 03:05:45 pm »
NO dobrze... wszyscy jush siem przedstawili to ja te sprubój. na imie mam Agata( nie nawidz tego imienia) Ale wszyscy (pojcie wzgldne) woaj na mnie Shi bd Shiva. xywk wymyliy mi koleanki z naszego fandomu(www.hdt.prv.pl) Chocia tak na prawd to mia si tak nazywa nasz kot. Mam Siostr(Anka- najczciej Elf) Brata. I ca mas rónego rodzaju zwierzt w domku. (Mieszkamy w Vawie i jeszcze nas nie deportowali(Yupi!!! twardzi s XD) W RPGi gram od 4 roku ycia(dziki bratu) i jeszcze yj(chocia niktórzy twierdz innaczej) POzna mnie mona po dugich ciemmnobrzowych woskach, piwnych oczkach i "gryzcym" charakterze.  Nie radz dzwoni z opisem do psychiatryka^^ przestali reagowa na dowcipyXD :D  :D  :D  :D :D  :D  :D  :D  :D
Ps. moje gg - 4561153
"Nie, nie jestem Ania."

Offline Kaspian

• Użytkownicy
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 03, 2005, 04:10:16 pm »
oki to co i o mnie.

Maj nick to Kaspian, tudzie Kaspi. Gdzie indziej znany jako Koko (impreza, Coconut pisao na butelce któr przyniosem, im bardziej protestowaem tym bardziej mnie tak nazywali).

Na Grze Gównej raczej nie znaczca posta Restimara del Ponte, maga z Akademii który si szwenda tu i tam, co poczaruje, i jest gównym uczniem Erwina Mandragorre. No ale mam nadziej w tym roku si to zmieni i z moim Mistrzuniem podbijemy ten ndzny padó Ostrogod... ups, chyba si wygadaem  :twisted:

aha, tak naprawd naprawd to si Krzysiek nazywam.

Insze postacie które gralem na 2 Orkonach to - Karczmarz Przekltej Karczmy Touracha, alchemik który szuka lekarstwa na O! zaraz ale nie dane mu byo bo wirnite druidki zrobiy z niego drzewca  :P , zbójnik, chochlik Chicken, syn chopa maorolnego na którego polu zostawio lady ufo, "zapijaczony" kodowy owca nagród, który narzeka e któs narzyga mu na buty  etc.

Przebywam zwykle z obozem Bielsko/Czechowickim :)

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 03, 2005, 06:04:08 pm »
hoc mao mnie na forum to tez sie przedstawie
czesc jestem sekta
poznac mnie mozna po nozu wbitym w plecy... zazwyczaj
 :D
coz jestem chyba redniozaawansowanym veteranem 8) tak to sie chyba nazywa
najatwiej poznac mnie mozna po irokezie (czyms podobnym)
a ponadto
jestem modym inteligentnym przystojnym mezczyzn  o szerokich zainteresowaniach a na  wszystkich poprzednich orkonach graem cóz jakby to powiedziec" wrednym skrytobójc"  z a wyjatkiem dobrego namiestnika Lamberta za czasów ksicia Ludwika.
 to tyle o mnie... a zapraszam wszystkich do  miych rozmów ze na orkonie pa :grin:
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Kot w Butach

• Użytkownicy
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 03, 2005, 06:29:19 pm »
:D  :D  :D
AAALE JAJA  HaHAHA nawet Maly i Gawron sie przedstawiaja HAHa - rewia gwiazd .. o kurcze ale fajnie...  :D  :D  :grin:

no dobra - teraz powaznie

To ja Kot w Butach, dla znajomych Lucky, dla nieznajomych strasznie upierdliwy gosc, dla dobrych znajomych cholernie upierdliwy gosc

-2000 Brad Boguslaw zwany Piaskunem - OSCAR i piwo od Feniksa (rzecz w tych czasach niezwykla)
-2001 Ludwik Opolski
-2002 Ludwik Opolski - Ludwik II Malager (tak tez sie przyznaje do Korwina Aileen)
-2003 Przeor - g i umierajacy Ludwik II (to byla rola:-))
-2004 Virtan Rainer - dowodca (silnej duchem nie liczba) strazy akademi mag - OSTROGRODCZYK

zajebista rewia gwiazd - super ... Maly - twoja postac sie naprawde tak nazywa ;-)[/list]
to dziś pamięta... :(