Autor Wątek: Przedstawiamy się - Nowi forumowicze :)  (Przeczytany 120000 razy)

Offline Prezes

• Inspektor Promise
  • Użytkownicy
  • Tolerance is a sign of weakness.
Przedstawiamy się - Nowi forumowicze :)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 10, 2005, 02:27:19 pm »
To i ja si przedstawi. W takim gronie...
Nazywam si Prezes. Jestem krasnoludem.
Liczc od czasów po Armageddonie:
Orkon 2001 - Drung, czonek gwardii ostrogrodzkiej, udziaowiec Z&Z,
Orkon 2002 - Drung, kapitan gwardii Ludwika Opolskiego, póniej Than ostrogrodzkich krasnoludów, gówny udziaowiec kopalni, udziaowiec Z&Z,
Orkon 2003 - Drung, Than ostrogrodzkich krasnoludów, waciciel kopalni, udziaowiec Z&Z,
Orkon 2004 - Drung, Than ostrogrodzkich krasnoludów, waciciel zrujnowanej kopalni, udziaowiec Z&Z,
Orkon 2005 - Drung, Than ostrogrodzkich krasnoludów, waciciel odbudowanej kopalni, udziaowiec Z&Z  ::  ::  ::
Mówiem, e jestem krasnoludem  :)
Avatara na razie nie mam, bo na CFK nie mog si dosta  :evil:   Moe kto mi pomoe Kovalu

Dopisane:
No, ju mam avatara. Dziki Kovalu  :)
Toothbrush and paste are useful, but it is our indomitable will that promises the ultimate victory.

Offline DeadMan

• Użytkownicy
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 10, 2005, 02:54:17 pm »
przepraszam za ignoranctwo/skleroz

Ilu jest teraz "Prezesów"

Dawno temu na Gladionie '99 poznaem dwóch ale aden nie by spod Warszawy :D  :D

Masz moe Prezesie jasno co do tego tematu

Albo moe kto inny

Pozdrawiam
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 10, 2005, 04:23:52 pm »
drodzy userzy:
1. privy na priva
2. z modami si na publicu nie dyskutuje

posty pocite.
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Igor_B

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 13, 2005, 10:08:55 am »
No có jak wszyscy to wszyscy i babcia... znaczy si ja te.
Ok wic na imi mam Igor (tak to moje prawdziwe imi) Pochodz z przepiknego miasta dresów i tym podobnych (Pruszków - jeli chcesz si sprawdzi to to miasto jest dla ciebie). Na Orkonie byem ju (A) 2 razy.
Graem:
'03 - Hrothgar - Górnik Krasnolud
'04 - Sven Hartgold - owca, czowiek a póniej jeden z Wraitholudków.

Na kocu chciabym pozdrowi... albo nie. :)

Wilq

• Gość
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 14, 2005, 05:49:56 pm »
Wreszcie po robocie, wiec mona zacz si udziela... ale po kolei...

Witam... jak si nazywam jest mao wane... wane jest jak mnie zw... Cie lub Wilq do usug.
Cie... ksywka jest icie Orkonowa i wywodzi si od Szlachetnego Pana i Dobrodzieja mego Gobli... a konkretniej z jednego z zeszorocznych LARP`ów i mojch skromnych w nim "dokona".
Wilq... spotkamy si na szlaku podczas GG`05, a kady kto jest za mao domylny dowie si czemu tak mnie zw.

Aparycje mam nie za pikn, aczkolwiek raczej nie odpychajc... lat 21... 180 wzrostu, brz wosy(jak je mam)... niebieskie oczy... o czym ja pi@23rnicze... Co to kogo obchodzi  :smile:

Heh a tak po za tym to na Orkonie byem tylko w 2004 wic nie ma si na razie czym chwali za bardzo.

norweg

• Gość
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 21, 2005, 01:21:42 am »
Jestem z Norwegii!
Moim marzeniem jest wystrzelanie tych wszystkich losiow, wilkow i reniferow (bo skacza, wyja, tupia i lypia!), wyciecie tego !#@%" lasu i zbudowanie tu lotniska, tak abym mogl sie dostac spowrotem do Polski (ojczyzny)  :)

Tak na serio:
Jestem z Norwegi. Wyjechalem jakies 3 i pol roku temu. Przyjerzdzam do Polski a dokladniej Miechowa, w kazde wakacje i czasem swieta. Na Orkon jedziemy grupka z Miechowa, nikt jeszcze nigdy nie byl na Orkonie. Poznacie mnie po tym ze mowie innym jezykiem i uwielbiam polnocne piwo :).

Offline Hakken

• Użytkownicy
  • Maverick, inspektor śledczy
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 21, 2005, 03:51:18 pm »
Yo. Prosz co by si przedstawia wic grzeczno wymaga aby to uczyni. Zatem do dziea. Nazywam si Sawek i siedz ju w tym bagnie do dugo. Co do postaci to najpierw graem baaardzo dugo druchi a póniej przerzuciem si na orkasy. Ostatnio gównie jestem znany jako jeden z orgów scenariuszowych. Robiem to ju raz i jakie szalestwo zmusio mnie bym uczyni to po raz wtóry. Ale kto wie by moe w tym szalestwie jest metoda...
Call me Maverick, DJ Maverick

Ozi

• Gość
Are..
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 22, 2005, 12:49:11 am »
Eno.. No wic, mnie prawie przymuszono (dziki, Shi-chan =='), wic nie wypada odmówi (innymi sowy: tak, moesz ju odoy ten korbacz, sonko ^^")..
Ja by.. Ozi. Albo Got, jak kto wybiera - na oba zawoania reaguj prawidowo, przybiegam i prawidowo przynosz patyczek. Jestem zwierztko ywioowe (ogie, jeeee XD), pyskate cho nieustannie tresowane (odó ten korbacz, mówi..).
Na Orkonie ja by... raz. Ten ostatni. Jesli mi si uda (cho z dnai na dzie robi si to coraz bardziej wtpliwe, ale spróbuj was pomczy i w tym roku, obiecuj XD), bd i w tym i nastpnym i wszystkich pozostaych, ile tylko bogowie nadadz.
Acha, i przypominamy, e bogów nie ma. XP

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 22, 2005, 09:12:25 pm »
no prosz..znalazam to forum;)
Witam:D
Nazywaj mnie Emilia lub Veenan, jestem z Warszawy.
Jestem elfem:D
Na ostatnim Orkonie  próbowaam doj do jakiegokolwiek porozumienia z innymi rasami (z lepszym lub gorszym skutkiem)i staraam si doprowadzi do porzadku elfy z Minhiriathu (pozdrowienia dla tych których musiaam z tego Minhiriathu wyrzuci:P) jako H'azarin z Domu Srebrnych Lici, ambasadorka Królestwa Minhiriath:)
Moan byo mnie rozpozna po tym e miaam 4 osobow gwardie, ktorej nie miaam:P tzn nie byo jej gdy jej potrzebowaam;) (mnie pewnie te nie byo czsto, tam gdzie sie spodziewali:P )

Offline anathema

• Użytkownicy
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 23, 2005, 07:11:25 pm »
a nja jestem anatema i nazywaja mnie anatema
na orkonie gralam wampirami wampiramii wampirami demonami  wiedzmami i pozaraczami niemowlat az ugruntowalam sobie opinie osoby zlej do szpiku kosci ktora trzeba za.. usunac na poczatkku gry bo inaczej zniszczy swiat albo zdesakruje jakas swiatynie albo zgwalce zamorduje przez odprawie demoniczny mroczny i zly rytual
a potem nawrocono mnie i zaczelam grac niejaka thiruviel mamgiem NEUTRALNYM i MILYM tak od 3 lat
a obecnie jestem rektorem akademii ktore to stanowisko zajmuje nie dajac zrezaliozwac ambcjii niektorym magom bojowym .
i calkiem mi z tym dobrze

pzdr
a.k.a Sunny Sanchez

Offline matmis

• Użytkownicy
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 25, 2005, 08:34:29 pm »
Jestem Marcin i pojawiam si na Orkonach w towarzystwie kolegów z tzw. Zakonu Azraela. Ostatnio chciaem dla odmiany zagra zwykym klepaczem, ale tu przed gr gówn doznaem maego objawienia i zostaem sobie meta-prorokiem; w tym roku spodziewam si cakiem wskoczy na meta-poziom.

Offline alric

• Użytkownicy
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 27, 2005, 12:08:34 pm »
Jestem z Krzya Wielkopolskiego ( jakie 100km od Poznania ) Na Orkon wybieram si pierwszy raz. Próbuj skoowa ca druyn, ale ochotnicy wykruszaj si. Jednak chobym mia by i sam, na Orkonie05 bd na pewno.

pit bull

• Gość
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 28, 2005, 09:49:25 am »
Dobry.... to ja narcyz:P pozdrawiam wszystkich orkonowiczow ,.zapraszam do pogawedki  gg 4749134

Offline Gobla

• Użytkownicy
  • Rasorg Goblinów
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 03, 2005, 10:15:14 pm »
Hej :)
Jak by ktos jeszce nie zauwazyl ( a misie potrafia byc zdolne :P ) jestem Gobla. Na orkonach bywalem roznymi postaciami, ale ksywke dostalem przez jedna charakterystyczna postac - malej zielonej, cwanej besti goblinskiej bedacej gobla szamana (pozdro Slawku : D )
Znany jestem tez z tego ze robie elfie uszy ( hehe ciekawe czy sie znajkdzie ktos w tym roku, kto mnie namowi do tej roboty )
Jestem krakowiakiem ( nawet jak ktos tego nie chce uznac berserker :P ), mieszkam w wawie, a studiuje w toruniu Konserwacje i restauracje zabytkow.
Miloscia do gier rpg zarazila mnie starsza siostra, na orkonie bede po raz bodajze 5 i bede DO na gg :D

Na orkonie poznacie mnie po tym ze, jestem niski, z reguly mam gdzies w reku browar :), mieszkam w obozie wawy, jestm krotko ostrzyzony ( to wam ulatwi na orkonie :P ) i reaguje na ksywe Gobla :)

No to tyle - misiom powinno ulatwic :D

vroobell

• Gość
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 04, 2005, 01:59:42 pm »
Witam
To bdzie mój pierwszy Orkon, ale wiem e bd si dobrze bawi bo przyjedam ze znajomymi, którzy zaopiekuj si biednym Misiem  :D
Do zobaczenia w Ostrogrodzie