Autor Wątek: Przedstawiamy się - Nowi forumowicze :)  (Przeczytany 119992 razy)

Offline miłka

• Użytkownicy
Przedstawiamy się - Nowi forumowicze :)
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 04, 2005, 03:23:53 pm »
Cytat: "Gobla"
z reguly mam gdzies w reku browar

rzeczywiscie, to bardzo rzadko spotykane na orkonie, spokojnie moze byc uznane jako znak rozpoznawczy. :)

Offline Moria

• Użytkownicy
  • Czcicielka Bobrzej Nory
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 07, 2005, 12:49:08 am »
Dziendobry:]To moj pierwszy wpis.Miejsce mysle na niego odpowiednie.Monika mi na imie.Obecna na Orkonie 2004,ale bez GG;/.Cech charakterysytcznych brak.
siga siga

Realbatman

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 08, 2005, 11:05:56 am »
Witam!

Jestem cichym czytaczem jak na razie :P

Byem na Orkonie 2003. Rola po której moecie mnie pozna to hmm ... hmm ... Kolonista na Alienie :D Na grze gównej mielimy wtedy niez ekip handlu informacjami; z gry wyszlismy z niez kas. Okradem karczme z utargu. To byo najwiksze wydarzenie w mojej historii Orkonowej.

Poza tym raczej nie rozpoznawalny i nie znany :]

arges

• Gość
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 10, 2005, 01:37:33 pm »
witam.

mam na imie artur i w tym roku wybieram sie na pierwszy w swoim zyciu orkon. obiecuje byc dobrym misiem i nie psuc za bardzo klimatu  :wink:

a teraz ide wyrazac swoje watpliwosci na innych dzialach forum  :grin:

Offline Sei

• ,,,=^-^=,,,
  • Użytkownicy
  • grrr...
    • Mój blog. Teksty piosenek.
Gdy ciemność kłębi się w mojej gowie...
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 11, 2005, 05:25:28 pm »
Dobra zmieniam to co było tu napisane, bo sama nawet nie mogę się rozczytać i nie wiem o co mi chodziło. (Nie wiem co piłam i co brałam, ale było dobre)

W każdym bądź razie jestem Sei, dla tych którzy mnie jeszcze nie znają.

CZEŚĆ jestem Sei i nie jestem już anonimowym alkoholikiem.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 12:32:19 pm wysłana przez Sei »

Asder

• Gość
POSZUKIWANY
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 12, 2005, 05:57:26 pm »
ASDER FLAVIUS

Rysopis: Mczyzna rasy biaej, 160  cm wzrostu,  kg :P, niebieskie oczy, wosy blond!

Przewinienia:
Orkon 03 - Zbój z Marchii paccy w karczmie faszyw walut, zbierajcy haracze itp.
Orkon 04 - Kontynuacja postaci! Szara eminencja robica Kovalowi konkurencj ;p

W przerwach wony Akademii Magicznej!

ywemu lub martwemu da piwa ;p

Offline AnKa

• Użytkownicy
  • Komisarz Zębowej Policji
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 12, 2005, 08:15:16 pm »
Hej hej!
Mój brat Krzy zainstalowa mnie na Forum, a jego dziewczyna Ola obiecaa znale mi jakie zdjcie do awatarka, wic mog si przedstawi.
Jestem Anka.
Poprostu Anka.
Nie mam i nigdy nie miaam ksywy.
To jest moja cecha charakterystyczna.
Jestem TFUrc ale nie ORGiem.
Kim wic jestem
Prawidowe odpowiedzi prosimy wysya na priva.
"You cannot imagine, what we have seen with our eyes..."

szara

• Gość
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 13, 2005, 01:09:09 pm »
witam,
Kaka jestem
na orkonie jeszcze nie byam, bo niestety licz sobie za mao jesieni...
i równie w tym roku mam mae szanse na to (rodzice :(
o mnie zbyt wiele nie mona powiedzie ( poza tym, jak Eternus uwaa, e popeniam najwikszy bad w yciu 27 lipca 2004 :)

Offline mihhau

• Hery
  • Użytkownicy
Rada Krasnoludzkich Murzynów wzywa...
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 13, 2005, 03:09:59 pm »
Witam!

Moe tak zaczn: na Orkonie nie bylim jeszcze ale bdziem (w tyme roku).
Jak atwo wywnioskowa, wabi si Micha, i zasadniczo to pochodz z Radomia(ukony dla Sekty:), ale w praktyce tom Warszawiak.
Cechy szczególne: 4 rce (w porywach do 5ciu).
Pozdrawiam ozible z lekk nutk ironii:-)

meriq

• Gość
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 16, 2005, 01:26:06 pm »
Tak wic przedstawiam si: mówi mi Meriq, jestem wampirem- a przynajmniej tak mi si zdaje i siedzi to gboko w mojej chorej i wynaturzonej psychice- i nie chce czy te nie ma najmniejszej ochoty z tamtd wyj...uwielbiam literatur fantasy, Horrory- w szczególnoci te o wampirach czy wilkoakach,ulubieni autorzy to: S.King. Anne Rice, John.R.R.Tolkien, Terry Pratchett, no i ioczywicie takie mae zboczenie   "Piotru Pan" J.M. Barrie. Dobre kino to to co po prostu kocham, oczywicie przoduje tu kino grozy(horrory) no i fantasy, wojenne te s super w szczególnoci typu "Król Artur" czy "Twierdza", f&h -Wladca piercieni" to mistrzowski film, Dracula- w klimacie i to bardzo, Dracula 2000- b.dobry, Underworld- dreszczyk przechodzi, Van Helsing - wietna przemiana w wilkolaka. Sucham Metalu(gotyku równirz) iwszelakiego Rock'a. ulubieni wykonawcy to :Metallica- ale to klasyka, Rob Zombie, Apocaliptyca, Troch Iron Maiden - generalnie to dopiero od 1,5- 2 lat ale znam tylko z 10 kawaków, troch inne brzmienie System of a down, Korn, Gotyk Within Temptation, Nightwish, znowu klasyka- Hellowen; MoonSpell, Papa roach, Static-x,, Linkin park,no jezcze Black Sabath, Manowar ijeszcze kilka starszych.. chcecie wiedzie co wicej to piszcie na adres  meriq@o2.pl

Elen

• Gość
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 26, 2005, 03:40:57 pm »
Cytat: "Erwin"
Mistrz Erwin. i wszyscy wiedz o kogo chodzi :)

A przyszoroczne Misie szybko si dowiedz, czy nie :)

Elen

• Gość
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 26, 2005, 04:39:40 pm »
Mae govannen! Niechaj Potga Natury w swej Mocy, Pierwsza i Przedwieczna chroni to forum i jego uczestniku. Wzywam spokóój Ziemi niech da im równowag, blask Pomienia, by da im rado, kojaca Moc Wody, niechaj oczyci ich ze wszystkiego, co w nich smutne i sprawia ból oraz Skrzyda wiatru, oby uczyniy ich wolnymi...
I w tym momencie znaczna wikszoi wie z kim ma do czynienia:)
Dla tegorocznych Misiów i tych, którzy mieli szczcie nie mie ze mn stycznoci.
Jestem Elen, Opiekunka Enklawy Elfów oraz Mistrzyni Magii Natury (Czystego Lasu). Znaki rozpoznawcze:
-> jeeli widzisz co co wyglada jak mae (ok1,60m) encitko (licie i gazie wszdzie i zielono- brzowa kolorystyka) istnieje cie szansy, ze to ja
-> jeeli widzisz to encitko leczce kogo lub rozmawiajace z mnóstwem magów/ druidów/ polityków (LARPy) lub biegnce w kierunku Sajgonu, bad stamtd wracajce (najczciej "pilotowane" przez kogo lub z ogromniachnym kijem robiacym za brailówk) ewentualnie siedzace w wyej wymienionym miejscu z browarkiem i rozmarzona mina moesz susznie podejrzewa, e to ja
-> jeeli, po spenieniu powyszych dwóch punktów, wyej wspomnian osob zobaczysz w Enklawie Elfów lec w trawie/ przytulona do drzewa/ biegajaca dookoa Enklawy i krzyczac o Energii ycia, Potdze Natury to, e to ja mozecie by stuprocentowo pewni

vladmir

• Gość
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 01, 2005, 06:54:20 pm »
Ja te sie przedstawie co mi tam.
Jeli kto pamita gobosy( te prawdziwe bez kapucianych ozdóbek) to jeden  z nich i niewane który.

Offline Kolo

• Użytkownicy
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 02, 2005, 12:31:28 am »
Witam!!nazywam si kamil, byem w zeszym orku na orkonie...mialem grac w oddziale(zostal rozgormiony przez trzy wiedzmy:D i ogra czy  jakiegos takeigo potwora)...niestety nie zagraem..bo musialem zmyc sie wczeniej...w tym roku szykujemy ze znajomymi cos fajnego...i posatram sie pokazac na gg...;d

Offline anathema

• Użytkownicy
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 02, 2005, 12:52:29 pm »
jak tak was czytam to mi serce rosnie- tyle entuzjazmu i woli grania ehh mlody byc mlodym :p
meriq- uwazaj w tym roku ma byc duzo slonca
a.k.a Sunny Sanchez