Autor Wątek: WC Kwadrans- czyli rzecz o Wojechu Cejrowskim  (Przeczytany 60292 razy)

Offline Radar

• Producent Chichotu
  • Użytkownicy
  • Pan Gąsienica
Odp: WC Kwadrans- czyli rzecz o Wojechu Cejrowskim
« Odpowiedź #645 dnia: Grudzień 02, 2009, 11:41:30 am »
Ja chcę by ktoś to przerobił na gitarę i dorobił dobre polskie słowa do "On ma dwóch ojców". Na orkonie przy ognisku to może być przebój. Dźwiedziu do roboty.
Kłamiesz! Widziałem Rogatego Króla! Jest przynajmniej metr wyższy!

Offline chmielu

• Użytkownicy
« Odpowiedź #646 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:49:42 pm »
Piosenka powinna być na orkonie. Co do programu, po obejrzeniu połowy programu- już sam dobór materiałów i gości wskazywał na to, że nie będzie tam rzeczowej dyskusji. Seynyszyn, Cejrowski są siebie warci. Do tego dobrano oczywiście skrajne przykłady edukacji seksualnej w krajach zachodniej Europy, co sprawia podobne wrażenie, jak postrzeganie całego polskiego katolicyzmu poprzez pryzmat niektórych audycji i wypowiedzi w Radiu Maryja. Oczywiście, w tym gronie Palikot, co jest dziwne i nienormalne, wychodzi na najbardziej rozsądnego.

No i do tego problem homoseksualizmu, tak na deser, żeby zrobić jeszcze większą sensację. Bo wiadomo, jaki na ten temat ma pogląd Cejrowsk i Seynyszyn.

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #647 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:16:09 pm »
Ale za to WC przez to że się mało odzywał, pozostawił nawet nienajgorsze wrażenie ;) Jak już coś powiedział to włos się jeżył, ale po całości programu miałem dużo gorszą opinię o tych, którzy mówili więcej ;)
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline chmielu

• Użytkownicy
« Odpowiedź #648 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:19:23 pm »
W sumie racja. Ale tych kilka wypowiedzi Cejrowskiego- straszny człowiek, przerażający. BTW, bardzo "podobał" mi się moment, kiedy Pośpieszalski poprosił WC o przetłumaczenie z hiszpańskiego treści obrazka. Wszystko inne sam tłumaczył, nawet holenderską piosenkę, ale jak hiszpański to niech Cejrowski się wypowi.