Ankieta

Czy jesteś za poniżej sformułowanym planem?

Za
16 (45.7%)
Przeciw
17 (48.6%)
Nie mam zdania
2 (5.7%)

Głosów w sumie: 35

Autor Wątek: mechanika - plan informatora  (Przeczytany 2795 razy)

Offline Vistim

• Szalony i Niezrównoważony
  • Promo
  • Użytkownicy
  • I think You know...
Odp: mechanika - plan informatora
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 12, 2009, 04:18:53 pm »
To było chyba odniesienie bardziej do postu Chlora...

Można by dać dział "Plotki", czyli popularne wiadomości krążące wśród ludu (niekoniecznie prawdziwe), to ułatwia odgrywanie postaci. Albo np. przy opisie ras "Co myślą gobliny o ludziach" itp.
life sucks. music doesnt.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2009, 04:21:53 pm »
AP bardzo cię proszę abyś nauczył się czytać. Przeczytaj tak jak Leezard proponuje jeszcze raz mój post i skończ pi.niczyć.

I wyjaśnie ci że napisałem że zgadzam się z Vistimem a pomysł chlora jest do dupy i niechce mi się tłumaczyć dla czego uważam że jego pomysł jest do dupy więc bardzo cię proszę abyś czytał ze zrozumieniem, bo przez ciebie znów stanę się atrakcją wieczornych rozmów w px.

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 12, 2009, 11:30:36 pm »
hehhe dobry jesteś Bestia.... :o.
ciesz się jesteś sławny ....
mi sie pomysł ten nie podoba np... bo zawsze czytam cały informator i zawsze mi sie podobało to i już...
a głosów jest teraz po równo :P
dodałbym bym tez by był opis kto jest kto...możliwie z ksywkami osób które już na pewno będą grac ta postacią... lepiej będzie można je sobie później kojarzyć...że np. ten Vistim to gra elfiego ambasadora firirirulala.... :o
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 13, 2009, 07:53:42 am »
dobra, ok, przepraszam Bestio...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 13, 2009, 10:11:53 am »
grzeczniej!
Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline TomaK

• DOHTOR
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 13, 2009, 05:52:28 pm »
Ok, może sobie z czegoś nie zdaje sprawy, ale skrócenie informatora to jakaś oszczędność? Te kilkanaście stron w stosunku do stuzłotowej (czy ile tam w tym roku) akredytacji? Zwłaszcza, że oszczędność pomniejszona jest o liczbę egzemplarzy ogólnodostępnych.

Zastąpienie opisami aktualnych wydarzeń tyczących się GG (i być może też Midmor) wygląda już znacznie lepiej, ale broń boże żadnym opowiadaniem.

Choć jeśli mam być szczery to w ogóle bym nic nie kroił z mechaniki, bo dobrze, miło i wygodnie dla wszystkich móc w dowolnym momencie sięgnąć sobie do informatora, i spokojnie, popijając piwko, zastanowić nad konstrukcją postaci. I nie musieć biegać do orgów żeby dowiedzieć się co to za zdolność jest ten twardziel na piątym.

Co do tego biegania, to wyobraźcie sobie... Albo ktoś musi ciągle nosić ta mechanikę, albo przy tym dyżurować - dodatkowa odpowiedzialność, a nie mówcie mi, że orgowie mają za dużo czasu. Z drugiej strony jak to oleją, to gracze będą musieli biegać, szukać i prosić się o tą mechanikę. Jeżeli zaś pomysłem była otwarta pula, to gwarantuje, że bardzo szybko się egzemplarze wytracą.
- wiem, że nic nie wiem -
...ale i tak będę nosił damskie torebki!

Offline Kamil Rauch

• Krauch
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 19, 2009, 12:38:59 pm »
Zgadzam sie z Tomakiem. Orkonowa mechanika jest na tyle skomplikowana, że warto by każdy posiadał egzemplarz. "Ogólnodostępne" egzemplarze szybko zostałyby rozdrapane, byłyby kolejki do nich przed GG.