Autor Wątek: Broń lateksowa, rekwizyty, stroje.  (Przeczytany 1895 razy)

Offline Wircyn

• Użytkownicy
    • Przemyska Gildia Fantastyki
Broń lateksowa, rekwizyty, stroje.
« dnia: Czerwca 22, 2009, 07:13:43 pm »
W larpach w których brałem udział zawsze przywiązywałem wagę do stroju i rekwizytów, które wydają mi się nieodzownym elementem kreacji postaci. Niestety często doskwierał mi brak możliwości zaopatrzenia się w wymarzone przedmioty.

Tak jak kiedyś zapowiadałem przygotowuje się do otwarcia sklepu internetowego www.rekwizyty.net w którym znajdziecie wiele larpowego sprzętu.
Mimo moich starań nie udało mi się rozpocząć działalności przed tegorocznym wakacyjnym sezonem larpowym. Żeby jednak zupełnie nie rozczarować oczekujących postanowiłem jeszcze przed Orkonem uruchomić produkcję bezpiecznej broni. Dołożę wszelkich starań aby produkowana broń nie odstępowała jakością wykonania od jej zachodnich odpowiedników a jednocześnie była znacznie korzystniejsza cenowo. Broń ta będzie również wyważona oraz w realistyczny sposób malowana.  

Broń będzie produkowana dobrze znaną już techologią : rdzeń z włókna szklanego, pianka + powłoka lateksowa.

Na dzień dzisiejszy mogę zagwarantować iż jeszcze przed Orkonem ruszymy z produkcją mieczy klasycznych o wymiarach : 80, 110, oraz sztyletów 40 cm. Być może uda się też zrealizować kilka indywidualnych zamówień na broń innego typu.
Według wstępnych szacunków ceny produkowanej przez nas broni będą oscylowały w przedziale 50 -150 zł.  

Kiedy tylko będzie to możliwe postaram się pokazać wam zdjęcia prototypów oraz jakiś film z testów.
na bieżąco będę też informował  w tym temacie o postępach i nowym asortymencie.

Czekam też na wasze pytania dotyczące sklepu lub produktów oraz przez pw na wstępne deklaracje chęci zakupu takowej broni.  

Tak, mam zgodę Bestii na umieszczenie tego ogłoszenia.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Odp: Broń lateksowa, rekwizyty, stroje.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 24, 2009, 09:34:32 am »
Wircyn puki nie będziesz miał sklepu/fotek słowem czego zaprezentować, nie liczyłbym na specjalne zainteresowanie.
Bo ja może bym u ciebie coś zamówił, ale dopiero po tym jak zobaczę jak wygląda wykonana przez ciebie broń. A najchętniej na samym orkonie (oraz czy przejdzie testy).

edit. Został miesiąc myślę że skoro niemasz strony jeszcze to przed orkonem nic nie uhandlujesz. Może przygotuj parę sztuk (może i parę na sprzedaż) przywieź na orkon, daj je do atestu (potem na stronie wbijesz sobie że przeszły atest na orkonie), a może i na miejscu np. mi nie będzie chciało się pierniczyć z robieniem miecza i w tedy go kupie....

Offline Saszka

• Użytkownicy
  • szczoteczkowy konfident / troll rasorg
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 24, 2009, 09:43:43 am »
A ja zamowie chętnie miecz i sztylet. O ile dasz rade wyrobic sie przed orkonem  ;D
71:5

Offline Wircyn

• Użytkownicy
    • Przemyska Gildia Fantastyki
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 24, 2009, 11:14:49 am »
Zdaje sobie sprawę Bestia, na Orkon na pewno coś przywiozę i zaprezentuje nie mniej jednak tak jak wyżej napisałem postaram się wcześniej wrzucić fotki tutaj na forum.
Poza tym są osoby które już mi zaufały , mam nadzieje że sie nie zawiodą.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2009, 12:45:48 am wysłana przez Wircyn »

Offline Gald

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 30, 2009, 10:59:26 am »
Ja bym chetnie zamowił z dwa krotkie toporki i jeden maly do rzucania. No ale kurcze szkoda ze nie ma propozycji jakichs juz gotowych. Jesli do 10 lipca nic u ciebie sie nie da wykombinowac bede musial z barda zamowic.

Offline Saszka

• Użytkownicy
  • szczoteczkowy konfident / troll rasorg
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 30, 2009, 11:51:47 am »
Galdzie , napisz na PW.Mnie Wircyn odrazu odpisał i juz się doagdalismy :)
71:5