Autor Wątek: Orkon 2009 - Zgubione/znalezionie  (Przeczytany 13158 razy)

Offline Prezes

• Inspektor Promise
  • Użytkownicy
  • Tolerance is a sign of weakness.
Orkon 2009 - Zgubione/znalezionie
« dnia: Sierpnia 03, 2009, 01:43:09 pm »
Znalazłem katolicki medalik na rzemyku.
Toothbrush and paste are useful, but it is our indomitable will that promises the ultimate victory.

Offline Gald

• Użytkownicy
Odp: Orkon 2009 - Zgubione/znalezionie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 03, 2009, 01:51:16 pm »
cud...

Offline Sei

• ,,,=^-^=,,,
  • Użytkownicy
  • grrr...
    • Mój blog. Teksty piosenek.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 03, 2009, 01:52:02 pm »
Witam.
Mi w tym roku zaginął grill kociołek - który wygląda tak (tyle, ze trochę pordzewiały) - http://www.wymarzonyogrod.pl/zdjecia/zeliwny_kociolek_450.jpg
oraz dwa taborety składane - http://www.arte.info.pl/98054HF_s.jpg oraz http://a.swistak.pl/000/338/338115_400.jpg (są one takie same różnią się tylko kolorami, dlatego dwa zdjęcia).
Zostały wyniesione do karczmy na Midmor, ale nie wróciły do mnie.
Wszystko z lokacji zostało zabrane po grze, poszłam jeszcze, później sprawdzić, czy przypadkiem coś tam nie zostało i wsiąkło.

Miło by było jak by się znalazło. Pozdrawiam.

Offline Rafałsz

• Szyderca
  • Użytkownicy
  • Czołem!
    • Kompania Czarnej Dłoni
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 03, 2009, 02:10:26 pm »
Gdzieś wśród Orkonowego stuffu zaplątał się mój nóż sprężynowy. Cały stalowy z wygrawerowanym konikiem. Otwiera się tak jak nóż rozkładany i ma blokadę. Zamknięty ma około 10 cm długości.

Będę wdzięczny za wszelką informację,
pozdrawiam!
R.
Graliśmy uczciwie, ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
Graliśmy uczciwie... 71:5

Offline Biraxa

• Mery!
  • Użytkownicy
    • Zdjęcia
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 03, 2009, 02:31:40 pm »
Do mnie dotarło w czasie GG lusterko otwierane srebrno-złote, a dokładnie do cyrku.
Ktoś szuka?
"Czasami ma się ochotę Ci przy*ierdolić, ale zamrugasz rzęsami i ręce opadają."

Offline AREK

• Użytkownicy
    • Klub Twierdza
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 03, 2009, 04:32:52 pm »
Zaginęła Czarna czapka z daszkiem, chyba gdzieś na terenie misiówki i 40k

Drugiego dnia GG gdzieś chyba w okolicach namiotu królewskiego, zaginął też mały nóż do rzucania (wyrób silikonowy, kupiony w bardzie - o ciemno srebrnym kolorze, owinięty czarnym skajem na rękojeści)
\"I\'m a leaf on the wind. Watch how I soar...\"<br /><br />http://klubtwierdza.prv.pl

Offline Marcin

• Elfi Ras-Org
  • Użytkownicy
  • LOK'TAR!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 03, 2009, 04:36:47 pm »
Arku - czy ta czapka miała jakieś metalowe elementy oprócz zapięcia regulacji z tyłu? Bo jeśli tak, to była jakaś powieszona na drzewie przy hamaku obok małej wiaty, już po misiówce i WH40K. Nawet myślałem, że to moja, ale ta miała jeszcze chyba jakieś zapięcie/napę z boku.
"Did you think we hired you to fight in a tourney? Shall I bring you a nice iced milk and a bowl of raspberries? No? Then get on your fucking horse."

Offline Neo

• Ten ktorego nie ma
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 03, 2009, 04:50:22 pm »
Zaginał mi czarny walcowaty piórnik z nibyskóry, w którym był czarny woreczek z kostkami do gry, i akcesoriami typowymi dla piórnika...Bardzo byłbym wdzięczny za jakieś wieści.ostatni raz widziany 1 dnia GG...:(
Zaginęła mi też ładowarka do Motoroli choc ni jestem do niej strasznie przywiązany.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2009, 05:05:16 pm wysłana przez Neo »
Kiedyś ludzie byli bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...<br /><br />71:5

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 03, 2009, 05:04:02 pm »
zaginęła mi :
zielona bandamka, niech jej ziemia lekką będzie,
zaginęła mi tegoroczna czarna koszulka orkonu, nie rozpakowana nawet...
uczciwego znalażcę czeka nagroda  :o
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Chloru

• Gibberling
  • Promo
  • Użytkownicy
  • Designed to die!
    • Gibberling Press
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 03, 2009, 06:45:31 pm »
Wsiąkły mi gdzięś na pomidmorze grube (czyli drogie), czarne nici typu "dratwa tapicerska" w wielkiej szpuli, oraz nożyczki chirurgiczne.
Byłbym wdzięczny za informacje o nich...

Offline Arawath

• Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 03, 2009, 06:56:52 pm »
Arku: Nóż do rzucania został znaleziony i o ile się nie mylę to battle chłop go ma...
Drużynka Battle chłopów! Brać swoje dwuręczne miecze po dziadkach, i do ataku!

-Arrr...!

Po wyczynach z wampira, nazwany UPĄ przez Gaxa i Grajasa...

Najfajniejsza postać: Hobbicki kapłan Tymory. Drowy załatwiam od zaraz, demony w trochę dłuższym terminie....

http://www.lordswm.com/?rid=3

Offline Fionka

• św. Fiona od Melanżu xD
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 03, 2009, 08:45:40 pm »
A ja posiałam gdzieś czarne pseudo skórzane (bardziej lateksowe spodnie) i telefonik :P I jeśli straciłam nadzieję  (o ten nieszczęsny telefon chodzi)...to co do spodni nadal jakąś mam :P
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"

Tennessee Williams

Offline AREK

• Użytkownicy
    • Klub Twierdza
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 03, 2009, 09:16:05 pm »
Arku - czy ta czapka miała jakieś metalowe elementy oprócz zapięcia regulacji z tyłu? Bo jeśli tak, to była jakaś powieszona na drzewie przy hamaku obok małej wiaty, już po misiówce i WH40K. Nawet myślałem, że to moja, ale ta miała jeszcze chyba jakieś zapięcie/napę z boku.

Nie to nie ta. Ta o której mówisz miała "czaszę" w kształcie półkuli, a moja miała w kształcie walca. JAk u ciebie na zdjęciu.

Arku: Nóż do rzucania został znaleziony i o ile się nie mylę to battle chłop go ma...

Hmm...no coż, nie grałem na sporej cześći larpów, który to ten battlechłop? I drugie pytanie nie wiecie czy oddał go orgom/ochronie czy zabrał ze sobą...?

\"I\'m a leaf on the wind. Watch how I soar...\"<br /><br />http://klubtwierdza.prv.pl

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 03, 2009, 09:24:38 pm »
Zaginał mi czarny walcowaty piórnik z nibyskóry, w którym był czarny woreczek z kostkami do gry, i akcesoriami typowymi dla piórnika...Bardzo byłbym wdzięczny za jakieś wieści.ostatni raz widziany 1 dnia GG...:(
Zaginęła mi też ładowarka do Motoroli choc ni jestem do niej strasznie przywiązany.

Neon, a tyle razy darłysmy się na Ciebie z Karoliną: pilnuj swoich rzeczy inie zostrawiaj byle gdzie w obozowisku. Został przygarniety w czasie pakowania.

Ile jest dla Ciebie wart, i co jesteś w stanie za niego zapłacić? Wszystko ma swoją cenę. Wystarczy tylko podpis. :P

Hmm...no coż, nie grałem na sporej cześći larpów, który to ten battlechłop? I drugie pytanie nie wiecie czy oddał go orgom/ochronie czy zabrał ze sobą...?

Nie jest to Gonzales przypadkiem?

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline Gosia

• Użytkownicy
  • Varium et mutabile semper femina
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 03, 2009, 10:10:03 pm »
Fionka twoje spodnie były w naszym namiocie, bo Ziuta je pożyczała na Kłodę. Są u mnie i przy najbliższej okazji je dostaniesz.
Znalazłam też piórnik czarny, materiałowy były w nim tylko przybory do pisania. A i jeszcze kubek z napisem "GOSIA", jeśli właścicielka się nie zgłosi to z chęcią zatrzymam bo też idealnie do mnie pasuje;]
Varium et mutabile semper femina :]