Autor Wątek: Orkon 2009 - Zgubione/znalezionie  (Przeczytany 13157 razy)

Offline Marcin

• Elfi Ras-Org
  • Użytkownicy
  • LOK'TAR!!!
Odp: Orkon 2009 - Zgubione/znalezionie
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 03, 2009, 10:36:56 pm »
W obozie Małej Warszawy zostawiono małą siatkę zawierającą min. nity, kły dzika i trochę kształtek. Długi, Ira, może rzuciła się wam w oczy?
"Did you think we hired you to fight in a tourney? Shall I bring you a nice iced milk and a bowl of raspberries? No? Then get on your fucking horse."

Offline Fin

• Użytkownicy
  • ptyśfin
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 03, 2009, 10:44:14 pm »
wypraszam sobie:P co jak co maly to ja nie jestem:P

ja zapomnailem w obozie, a dokladnie w namiocie Bartosza swojego LSW oraz okularow Willey SG1:)
bede wdzieczny za info kto ja przygarnal:P (jak co roku jakas replika musi zostac nie:P)
iektórzyNIEpowinni miec dostępu do Internetu!!!

Offline Fionka

• św. Fiona od Melanżu xD
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 03, 2009, 11:00:10 pm »
Gosia...tak podejrzewałam :D Ale pewna nie byłam - thnx! ^^'
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"

Tennessee Williams

Offline Morf

• Król Niechcemisięlandii
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 04, 2009, 03:50:03 am »
Poszukuję rogu do picia, pojemność ok 220 ml, zaginął drugiego dnia GG,najprawdopodobniej na drodze pomiędzy wiatą karczemną, a namiotem króla.
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline Samalai

• Larpownia.pl
  • Promo
  • Użytkownicy
  • Larpownia.pl
    • Larpownia.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 04, 2009, 09:24:27 am »
Ja za to zgubiłem czarną pelerynę z kapturem zrobioną z półkola. Została pożyczona w okolicach Kłody i nie została mi zwrócona. Bardzo cieszyłbym się, gdybym ją odzyskał.

Offline Kamil Rauch

• Krauch
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 04, 2009, 10:34:40 am »
Zginęły mi:
- czapka z daszkiem, potwornie brudna, w miejscu aplikacji (herb miejski) przyczepiona plakietka (nr ok. 90)
- pudełko ze sklejki, zamykane na zatrzask, w środku były dwa zatkane korkami, szklane pojemniczki z cukrem i bodaj resztka herbaty. Zostawiłem chyba w namiocie Ochrony.
- płaskie pudełko czarnej farby do ciała. Mazała się nią przed meczem drużyna zwycięzców.
- larpowy pisaczek z drewna i złotej blaszki, zwieńczony kształtem ptasiej główki.

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 04, 2009, 10:57:20 am »
- pudełko ze sklejki, zamykane na zatrzask, w środku były dwa zatkane korkami, szklane pojemniczki z cukrem i bodaj resztka herbaty. Zostawiłem chyba w namiocie Ochrony.
zostawiłeś na pradze... mam ją...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline TELESFOR

• żałosny, zboczony idiota
  • Użytkownicy
  • Gdy wrogów morze Telesfor pomoże...
    • stronka
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:21:12 am »
Ja 10 razy dziennie gubiłem i znajdowałem w trawie igły i dratwe. Na szczęście na koniec poznajdowałem wszystkie( poza jedną pożyczoną ::) ) Niestety zostawiłem je Mackowi i chyba on je pogóbił na nowo na orkonowym obozowisku, za rok mogą być ofiary w ludziach :-\

Offline Wircyn

• Użytkownicy
    • Przemyska Gildia Fantastyki
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:44:39 am »
Ja straciłem lateksowy sztylet. Ok 30 cm z zawijanym ku górze jelcem. Był zabrany z lokacji i zapewne jest wśród orkonowych gratów w darkowej budce.

Offline Prezes

• Inspektor Promise
  • Użytkownicy
  • Tolerance is a sign of weakness.
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:54:42 am »
Obawiam się, że mógł zostać przejęty przez Łutowskie dzieci.
Toothbrush and paste are useful, but it is our indomitable will that promises the ultimate victory.

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:57:02 am »
Wszystkie te bachory bym wystrzelał, albo chociaż pociągnął serią z 450fps'owej repliki.

"patrzcie mam miecz! znalazłem miecz!"
"tratatatatatata"
"aaaaa...mamo...."
"tratatatata.."
"....."
"Red drops stain satin so white..
..the way I sign my name"

Offline Prezes

• Inspektor Promise
  • Użytkownicy
  • Tolerance is a sign of weakness.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:57:56 am »
Ojtam ojtam.
Toothbrush and paste are useful, but it is our indomitable will that promises the ultimate victory.

Offline Rafałsz

• Szyderca
  • Użytkownicy
  • Czołem!
    • Kompania Czarnej Dłoni
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:28:52 pm »
Ten sztylet rezydował w ostatnie dni, ostatnie godziny nawet (mojego pobytu), pod organizatorską wiatą, gdzie był wszechstronnie testowany na kłucia i dildo.

Zniknął również dwuręczny miecz 140 z jelcem skośnym ku ostrzu (połowa jelca złamana), doważony śrubą w rękojeści. Był wykorzystywany na turnieju wojowników, potem zaginął.
Graliśmy uczciwie, ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
Graliśmy uczciwie... 71:5

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:37:12 pm »
Wircyn-  twój sztylet faktycznie trafił w łapy dzieci... gdy wyjeżdżałem leżał pod bramą, ale już miał naddartą rękojeść... więc stwierdziłem że to już śmieć...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Sei

• ,,,=^-^=,,,
  • Użytkownicy
  • grrr...
    • Mój blog. Teksty piosenek.
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 06, 2009, 12:27:21 pm »
Chciałam jeszcze dodać, ze zaginęły okulary przeciwsłoneczne Tomasa czarna ramka z Tribalami (na tym czymś co idzie za uszy, aby się okulary trzymały)  i ja zgubiłam kolczyk na GG [jak uciekałam od namiotu Eryka (króla) do kuźni, szukałam go na tej trasie ale nie znalazłam, więc może ktoś znalazł i się przyzna] długi ok. 6 cm złotopodobny z kłami i dzwoneczkami - sztyft.