Autor Wątek: Wampir Maskarada: Tajemnice Chicago 2  (Przeczytany 660 razy)

Offline Arond

  • "tam gdzie rodza sie baśnie"
  • Użytkownicy
  • Wiadomości: 32
Wampir Maskarada: Tajemnice Chicago 2
« dnia: Sierpnia 05, 2009, 03:19:30 pm »
Witam serdecznie i zapraszam was wszystkich na larpa odbedzie się on 21 sierpnia w chrzanowie(miasto koło kraka) a oto fabuła:

Rok 2000…
Po wydarzeniach z ostatniego roku książę czując na sobie wzrok Sabatu i prawie ginąc od jednego z ich zamachowców postanowił przenieść swą siedzibę w tajemnicy przed innymi spokrewnionymi na obrzeża Chicago. Udało mu się to bez większych trudności .Jednak on sam i jego świta czują swoistego rodzaju niepokój który ogniskuje świadomość zdrajcy w jego otoczeniu .Na dodatek  Zamieszkująca te tereny banda anarchistów zwana” szkarłatnym lotosem” z pewnych  źródeł otrzymała informacje o „przeprowadzce” księcia i postanowiła zająć się tym co robi najlepiej czyli wtykaniem nosa w nie swoje sprawy.
Sabat postanowił nie pozostawać biernym w tak istotnych sprawach, albowiem rzeczywiste wpływy na bieg wydarzeń w mieście mają ci, którzy dzierżą informacje. Poprzez swe niecne działania, udało im się zdobyć informatora w najbliższym otoczeniu księcia. Rada sabatu wydała również zlecenie na jednego z członków rady księcia w celu osiągnięcia dzięki temu istotnych wpływów przy podejmowaniu decyzji przez księcia.
W okolicy panoszy się ponoć grupa łowców wampirów. Wszelkie poszlaki wskazują na to, że mogą czegoś szukać. Wiadomym jest też to, iż zabito kilku kainitów. Dostarczono raport na temat jednego z członków tej grupy, może on mieć pewne powiązania z Zakonem Płomiennej Dłoni.

Całkiem niedawno zaczęto w okolicy prowadzić badania Archeologiczne prowadzi je znany i szanowany Profesor Jones wraz z grupą studentów. Udało im się znaleźć doskonale zachowane szczątki człowieka jak poinformowano prasę może on mieć nawet kilka tysięcy lat. Z pewnych źródeł wiadomo iż osobnik miał wbity w serce kołek.
Łowcy Wampirów:
Młody łowca-(Br. Palna Krótka <srebrne pociski>,2 kołki)-
Młody łowca-(Br. Palna Krótka <srebrne pociski>,2 kołki)-
Ksiądz/Zakonnica <prawdziwa wiara>-(Krucyfiks,1 kołek)-
Palladyn-(młot/Miecz<otulinowy110cm>,Zbroja)-
Łowca Wampirów-(Br. Palna Długa,3kołki)-
(Jeśli chodzi o broń palną należy wziąć ze sobą repliki a nabojami będą szyszki dzierżone w drugiej dłoni przy wystrzale z broni krótkiej pojedynczy rzut szyszką zaś przy wystrzale z broni długiej można rzucać max 4 szyszkami to ograniczenie wprowadziłem dlatego ażeby nikomu nie stała się krzywda broń będzie sprawdzana przed larpem czy przypadkiem nie ma w niej amunicji)

Wampiry:
Świta Ksiecia:
Książę, Ventrue- Węgiel
Potomek Księcia, Ventrue- Borys
Ochroniarz Księcia, Brujah-
Doradca Księcia, Torreador-
Doradca Księcia, Malkav-
Doradca Księcia, Nosferatu-
Harpia, Gangrel-
Lokalni Przedstawiciele Kainitów:
Młody Wampir, Giovanni-
Młody Wampir, Tremere-
Młody Wampir Tremere –
Lokalny Medyk, Brujah-
Anarchista, Gangrel-
Anarchista, Brujah-
Wichrzyciel, Malkav-
Informator, Nosferatu-
Śledczy, Ghul –

Wolne Postacie:
Kustosz Muzeum, Torreador-
Śledczy, Człowiek-
Śledczy, Człowiek-
Student,Człowiek-
Student,Człowiek-
Wykładowca Archeologii, Człowiek-
Samotnik, Psychopata -
Sabatnik, Lasombra-
Zabójca, Assamita –
Stary Wampir(??)-

(kolor czerwony role już zaakceptowane i obsadzone)

"dawno dawno temu...a nie chwila to chyba inna historia?"