Autor Wątek: Rabkon 2009  (Przeczytany 3767 razy)

Offline katla

• Użytkownicy
  • Lady Armageddon
Odp: Rabkon 2009
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 28, 2009, 03:24:59 pm »
Jeszcze raz przypominam o zblizajacym sie Rabkonie, oraz o koniecznosci mailowego zgloszenia sie na mojego LARPa. Nastapil ponury paradoks- schronisko cale zarezerwowane, a zgloszen na LARPa mam zaledwie kilka :/

Wszelkie informacje o grze znajduja sie na stronie Rabkonowej.  ::)

K.

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #16 dnia: Września 07, 2009, 12:01:19 am »
Dzięki Orgom, Uczestnikom i schronisku na Maciejowej - bardzo było fajnie. Dziękuję.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline katla

• Użytkownicy
  • Lady Armageddon
« Odpowiedź #17 dnia: Września 07, 2009, 01:06:54 pm »
Ja tez dziekuje wszystkim uczestnikom, w imieniu organizacji :) Ogladalam juz pierwsze zdjecia, i te z LARPa wiktorianskiego rządzą.

A z rzeczy praktycznych:
Na Maciejowej zostawiliscie troche itemow. W moim posiadaniu znajduje sie damska bluza welurowa z kapturem zapinana z przodu na zamek, w kolorze pomiedzy brazowym a oliwkowym, rozmiar S, firmy deep. Jesli znajdzie sie wlascicielka, niech sie do mnie zglasza.
Znaleziono takze koszulke Opeth, dzinsowa koszule z krotkim rekawem, i kilka innych ciuchow, ktorych wygladu dokladnie nie pamietam- cala siatke zabrali chlopcy z Board Games. 
Znalazlam takze torebeczke Lucji.

Pozdrowienia, usciski, etc.

Katla.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Września 07, 2009, 01:39:08 pm »
Na Maciejowej zostawiliscie troche itemow
Fajnie ;> wszyscy się wzbogacili ;>

Ja się cieszę, że mogłem spotkać paru znajomych i poznać i zagrać z paroma nowymi osobami:>
Nie ma to jak rozpalać ognisko w deszczu (dzięki Sułku :) ) i posiedzieć (uwędzić się) przy nim aż do przemoknięcia (thx Fax & Charles),
nie ma to jak pograć w kości, BANG!a, zjeść wspólne śniadanie, schroniskową jajecznicę, szarlotkę i bigos i robić te wszystkie rzeczy które robiliśmy jak co roku na Maciejowej ;>

Było qll  ;D

a... niezbyt wiele fotek TUTAJ
...We just dinged them!...

Offline katla

• Użytkownicy
  • Lady Armageddon
« Odpowiedź #19 dnia: Września 10, 2009, 02:08:57 pm »
Kilkanascie moich zdjec z Rabkonu mozna znalezc na :
http://goblingirl.deviantart.com/

Za jakis czas wrzuce na siec komplet, dam znac.

Hugs&Kisses,

Katla.

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #20 dnia: Października 25, 2009, 10:46:34 pm »
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.