Autor Wątek: Uczestniczenie w larpach "dla tych, co pierwszy raz"  (Przeczytany 5169 razy)

Offline Witold

• Użytkownicy
  • Giń, śmiertelniku!
Uczestniczenie w larpach "dla tych, co pierwszy raz"
« dnia: Sierpień 17, 2009, 05:52:25 pm »
Ej, my byliśmy tylko na dwóch larpach jedniodniowych, możemy za rok na kołode bo mawiają że fajowe jakieś...?

Offline Aeryn 2010

• Użytkownicy
Odp: Przedstawiamy się - Nowi forumowicze :)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2009, 06:02:06 pm »
Chyba jednak Miś  ??? 
 ;D

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2009, 07:07:17 pm »
Nie, nie możecie. Kłoda jest tylko dla osób pierwszy raz będących na Orkonie - nawet, jeśli było się tylko jeden dzień, to i tak przepadło.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2009, 09:55:21 pm »
Ale ty jesteś, a może organizator Kłody stwierdzi że niema problemu?  O0 A tak zniechęcasz byłych misiów ;)

Offline Gosia

• Użytkownicy
  • Varium et mutabile semper femina
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:27:46 pm »
Jak nie byli na Kłodzie i nie wiedzą o co chodzi to jaki problem? Niech każdy ma okazje;]
Varium et mutabile semper femina :]

Offline Komuch

• Osobisty Sekretarz I Sekretarza KC PZPR
  • Użytkownicy
  • Bo oranżada była w szklanych butelkach
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:46:33 pm »
przeprasza...a co to jest kłoda? to coś w ogóle istniej bo nigdy nie widziałem :D
"Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat, idzie jednak o to, aby go zmienić." Karol Marks

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2009, 09:31:44 am »
Ja się osobiście nie zgadzam - mnóstwo było ludzi w czasie kilku orkonów, na których funkcjonuje Kłoda, którzy nie wiedzieli, o co chodzi, ale byli już na Orkonie, przez co nie mogli zagrać - dlaczego teraz ich będziemy robić w trąbę?
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Triball

• Ulicznica
  • Użytkownicy
    • http://youtube.com/watch?v=TAVVBjrTu0w
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2009, 09:50:58 am »
To znaczy że np. dzieci Bestii, Kovala czy Berserkera też nie będą mogły grać na Kłodzie? Były przypadki że ktoś grał dwukrotnie na kłodzie bo był tak niecharakterystyczny że nikt go nie kojarzył...Ja też nie grałem na kłodzie jako gracz i nie rozpaczam z tego powodu. Pozatym to wina tych ludzi że się nie wkręcili, inni mają płacić za ich nieudolność?
"Dać Polsce Śląsk, to jak dać małpie zegarek" David Lloyd George 1919

Offline AREK

• Użytkownicy
    • Klub Twierdza
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2009, 10:20:02 am »
Pozatym to wina tych ludzi że się nie wkręcili, inni mają płacić za ich nieudolność?

Abstrahując zupełnie od tego czy powinni czy nie powinni grać, to ten tekst akurat mnie zdziwił.

Czyżbyśmy zaczęli promować cwaniactwo na orkonie...? Bo idąc tą drogą równie dobrze możemy promować nie zrywanie sobie pasków życia po walce jeśli nikt akurat nie zauważy i inne podobne pomysły...
\"I\'m a leaf on the wind. Watch how I soar...\"<br /><br />http://klubtwierdza.prv.pl

Offline Triball

• Ulicznica
  • Użytkownicy
    • http://youtube.com/watch?v=TAVVBjrTu0w
Odp: Uczestniczenie w larpach "dla tych, co pierwszy raz"
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 18, 2009, 10:42:24 am »
Nikt nic nie promuje, ja tylko mówie o tym głośno...to jest taka tajemnica poliszynela. Pozatym, by rozkręcić ładnego flame'a moge dodać że cwaniactwo było promowane od wielu lat przez najwyższe szczeble, szczególnie przy rozdawaniu kluczowych ról na gre główna >:D
Główna i jedyną rzeczą która mi się nie podoba to stwierdzenie że ktoś był na Orkonie, nie wiedział o co chodzi ale nie zagrał i teraz misie które były przez 1,2 dni na orkonie i DALEJ SĄ MISIAMI mają nie grać? Problem wynika chyba ze "sławy" tych ludzi o których mówi Zaza i tego że veci już ich kojarzą przez co są w pupie, ale cóż...taka cena bycia elitą :) A jeżeli nie chodzi o nikogo znanego to w czym problem? A nawet jeśli chodzi o kogoś znanego to także w czym problem?
"Dać Polsce Śląsk, to jak dać małpie zegarek" David Lloyd George 1919

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
  • Niedźwiedź mający święty spokój...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 18, 2009, 10:48:58 am »
moge dodać że cwaniactwo było promowane od wielu lat przez najwyższe szczeble, szczególnie przy rozdawaniu kluczowych ról na gre główna >:D

W tym roku nie ma problemu - cwaniacy którzy grali bogami i podobnymi są w organizacji ;)

A co do tematu - zdrowy rozsądek przy ocenie i tyle
Autobiografia Tytuł: Chichoczący niedźwiedź Podtytuł: Ja - Bydle.

Offline Morphis

• No ten... teges ? ^^"
  • Użytkownicy
  • Rycerz bez blizny, to k*tas a nie rycerz.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 18, 2009, 10:59:21 am »
To już się robi nudne. Później dziwić się, że młodzi nic nie wiedzą, skoro na forum wypisuje się same bzdury.
...

Offline Magda

• Użytkownicy
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 18, 2009, 11:20:14 am »
To forum jest do edukacji "młodych" :D?
Myślałam, że po to, żeby sobie mile pogadać o hobby.
Może, skoro się znudziłeś powinieneś po prostu poczytać coś innego :).
Between two evils, I always pick the one I never tried before. - Mae West

Offline Hakken

• Użytkownicy
  • Maverick, inspektor śledczy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 18, 2009, 11:42:45 am »
Rany nie wiedziałem, że to forum edukacyjne...
A co do Kłody to cały jej urok polega właśnie na tym, że spora część osób nie wie o co w niej chodzi, lub ma blade pojęcie na ten temat. Też bym chciał pograć, ale złożyło się tak nieszczęśliwie, że byłem poniekąd jednym z inicjatorów pierwszej kłody a już wtedy od dawna nie byłem miśkiem. Trudno, ominie mnie ten fun. Tak czy inaczej jeżeli koniecznie chcecie grać w nocnym larpie to zorganizujcie sobie inny i nie nazywajcie go "Kłoda". Kłoda ma pewne tradycje i proponuję się ich trzymać bo to połowa jej klimatu.

A co do dzieci wyżej wymienionych, to zakładając, że wogóle będą się interesować czymś takim jak larpy to imho, nie nie będą mogli brać udziału w kłodach z powodów o których już napisałem.
Call me Maverick, DJ Maverick

Offline matmis

• Użytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 18, 2009, 12:41:08 pm »
Ej, my byliśmy tylko na dwóch larpach jedniodniowych, możemy za rok na kłode bo mawiają że fajowe jakieś...?
Tak, na przykład jako NPC-e, fajna sprawa.