Autor Wątek: Uczestniczenie w larpach "dla tych, co pierwszy raz"  (Przeczytany 6556 razy)

Offline Wircyn

• Użytkownicy
    • Przemyska Gildia Fantastyki
Odp: Uczestniczenie w larpach "dla tych, co pierwszy raz"
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 18, 2009, 08:35:04 pm »
Kwestia jest tego kogo uznajemy za miśka. Czy osoba która była 1 dzien na 1 larpie podczas orkonu nie jest luż miśkiem ?

czy krytwerium jest zaakredytowanie się choćby na 1 dzień czy np udział w GG, dwudniówce czy misiówie ?

Offline julka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 18, 2009, 09:48:53 pm »
taka prawda ,że osoby, które były np przez 1-2 dni na orkonie jakiś czas temu i nie były na kłodzie...wcale nie będa mialy problemu pojśc na nią na kolejnym konwencie. wystarczy nie przyznać sie do swojej obecnosci poprzednio podpiac sie pod druzynke i juz...
a to, że ewentualnie moga wiedziec cos o tym larpie jest tylko i wyłącznie ich prywatną sprawą.
nie jestem wymyślonym ludzikiem...:P

Offline Theo Griffin

• Ti-joł ;D
  • Logistyka
  • Użytkownicy
  • To wszystko brzmi jak Zapomniana Opowieść...
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 18, 2009, 10:04:12 pm »
W moim "Cygańskim Obozie" był chłopak który zaliczył Misiówkę, posiedział jeszcze ze dwa dni i nawiał. Moim skromnym zdaniem on Miśkiem już nie jest a przyzwolenie mu w przyszłym roku na grę na Kłodzie byłoby nie fair w stosunku dla innych. Nie był na Kłodzie - nie wie co stracił. I już się nie dowie. Takie jest moje zdanie.

A co by nie było że piszę zbyt oficjalnie: :)
"Ten pomiędzy wszystkim to ja
Powinienem wybrać lecz jak...?
Każdy dzień daje znak, że zatrzymał się czas...
Drąży myśli, to wściekłość i wrzask...
Ona chwyta mnie w locie
I powstrzymuje czyny mych zaplątanych w niebo słów...
Nie wypełniliśmy się dniem...

Offline Timitum

• Kosiarz Umysłów
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 18, 2009, 10:18:52 pm »
Ja byłem w tym roku na kłodzie, i powiem tak: to powinien być larp dla niewtajemniczonych. Najlepiej na miejscu ocenić kto będzie grał, a kto nie. Przypominam, że jeszcze jakieś 11 miesięcy zostało, więc nie ma co robić niezdrowych sensacji.
A niektóre miśki (w tym ja) mogły się domyśleć niektórych rzeczy już na miejscu, bez pytania innych. Mogli by organizatorzy i nad tym popracować ;)
A właśnie: kto organizuje kłodę? Chciałbym wziąć udział, ale nie jako gracz :D

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 18, 2009, 11:06:51 pm »
myślę że w ogóle nie powinniśmy dla dobra Kłody rozmawiać o niej na forum publicznym...a wszelkie wątpliwości graczy rozwiązywać indywidualnie (org Klody) i tyle...
jako super surowy mod zamykam temat...
tak się kończą nocne igraszki.. .....