Autor Wątek: Co sądzicie o Łutowcu 2009 ?  (Przeczytany 20134 razy)

Offline Aeryn 2010

• Użytkownicy
Co sądzicie o Łutowcu 2009 ?
« dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:50:10 am »
Pewnie macie tyle dobrych i tych niedobrych wspomnien o Orkonie 2009 w Łutowcu wiec prosze o komentarze ;)
Pozdrawiam  8)

Offline Szymon

• Wolny Strażnik
  • Promo
  • Użytkownicy
    • Moje robótki
Odp: Co sądzicie o Łutowcu 2009 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:08:58 am »
Zaplecze sanitarne w łutowcu (toitoie i prysznice na polu namiotowym) to coś wspaniałego. Tego trochę brakowało w mirowie.

Leśnikiem chciałbym być
Leśniczkę chciałbym mieć
Leśniczka mówiła mi że kocha mnie

Offline wilu

• Nietytułowany galaretowaty sześcian
  • Użytkownicy
  • Hadysz hadysz!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:16:25 am »
dziewczyny prysznicowe ze szkoły były w porządku xD niedobre wspomnienia to tylko zimna woda :P

Offline Aeryn 2010

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:29:06 am »
Dobre  ;D Wilu tylko nigdy nie widziałam żebyś wstepował do prysznicy ale to co innego  ;D

Offline Gald

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 28, 2009, 11:27:09 am »
Co sądzicie o Łutowcu? nic dobrego, trzymam mega kciuki żeby orkony były gdzie indziej.

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 28, 2009, 11:42:28 am »
Co sądzicie o Łutowcu? nic dobrego, trzymam mega kciuki żeby orkony były gdzie indziej.

+1
"Red drops stain satin so white..
..the way I sign my name"

Offline Hauer

• Użytkownicy
  • Wielki Przedwczorajszy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 28, 2009, 11:46:14 am »
+2

A co do szkolnych pryszniców to nie dość że ani razu nie uświadczyłem ciepłej wody to nawet nie znam kogoś kto uświadczył ;P

Teren gry kiepski, mało zróżnicowany. Większość to patelnia i kawałek lasu..

Tylko ludzie mili :)

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 28, 2009, 12:03:24 pm »
nawet bardzo kiepski teren gry bez trolli jest o niebo lepszy niż super teren ale z trollami
pozostałe plusy: prysznice i toitoiki na terenie obozu (bez opłat!), bufet plus stołówka, pomieszczenia w szkole,

ciepła woda? a ja myślałem ze to ja stary wygodnicki pryk jestem...

Offline Neo

• Ten ktorego nie ma
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 28, 2009, 12:16:58 pm »
Mi sie podobało, choc lasy posadzone w równy szpaler nie sa atrakcyjne..Ale wiekszość terenu była ok...i ważne ze bez troli.Zaplecze sanitarne...ciepłej wody nie potrzeba..co najwyzej pradu który był:)
Kiedyś ludzie byli bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...<br /><br />71:5

Offline Theo Griffin

• Ti-joł ;D
  • Logistyka
  • Użytkownicy
  • To wszystko brzmi jak Zapomniana Opowieść...
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 28, 2009, 12:27:02 pm »

+3.

Moim zdaniem jednak jedynymi zaletami Łutowca były niedaleka odległość od Mirowa oraz mało trolli. ogół - 2/6. Ja nie narzekam na zimne prysznice, bo w taką pogodę akurat moim zdaniem były najbardziej na miejscu. Szkoda terenu gry - faktycznie patelnia, tylko w kilku miejscach można było się schować. Tyle, że w tych miejscach akurat nie było nic ciekawego :/ Za to jeśli udałoby się skombinować miejsce z zamkiem, nie ma większych szans na uniknięcie trolli :( i tu koło się zamyka... Żałuję tylko że nie było mi dane grać na Orkonie w Mirowie, nie mam porównania do innych lokalizacji...
"Ten pomiędzy wszystkim to ja
Powinienem wybrać lecz jak...?
Każdy dzień daje znak, że zatrzymał się czas...
Drąży myśli, to wściekłość i wrzask...
Ona chwyta mnie w locie
I powstrzymuje czyny mych zaplątanych w niebo słów...
Nie wypełniliśmy się dniem...

Offline Neo

• Ten ktorego nie ma
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 28, 2009, 12:30:54 pm »
Schować sie nie ma gdzie?Przepraszam ale smiem sie nie zgodzić:)Owszem teren mogłby być lepszy ale do mega złych nie nalezy..Jest tam tak mało troli że cześć rzeczy z zeszłych lat nadal jest na terenie..Tebliczka do starej Kopalni z 07...Bezpieczne kajdanki wsrod drzew lerzały, Grota pajęczycy nadal z pajęczyną, czy czesc budynkow z Midmoru 08..:)
Kiedyś ludzie byli bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...<br /><br />71:5

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 28, 2009, 12:31:28 pm »
Teren - bez rewelacji ale nie przeszkadzał mi - nie jest dużo gorszy od późnego mirowskiego (bez obu zamków) - właściwie jest nawet lepszy dla mnie, jako że nie znam go tak dobrze jak mirowski

Warunki (pole prąd woda itp.) - najlepsze jakie były na jakimkolwiek orkonie na którym byłem lub o którym słyszałem, lepszych nie było.
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 28, 2009, 12:32:01 pm »
Łutowiec 2009 uważam, że był sprawniejszy niż Łutowiec 2008 i 2007, kwestia "rozkręcenia". A Aeryn zadała pytanie o Łutowiec, a nie o teren gry, przypominam. Bo w ten sposób ginie zadane pytanie, a rozkręca się po raz kolejny raz dyskusja na temat terenu gry i temu podobnych. Żeby nie było - osobiście nie mam nic przeciwko takim dyskusjom, ale temat jest inny.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 28, 2009, 12:58:24 pm »
Zaplecze obozowe coraz lepsze z roku na rok (i dużo, dużo, dużo lepsze niż mirów...)
- mniejsza wiata wyszła bardzo in+ w kwestii ogniskowo-imprezowej
- prysznice polowe - największy plus
- toitoie - chyba nie straszyły w tym roku ruchami górotwórczymi (przynajmniej w drugim tygodniu)
- więcej miejsca na namioty zdecydowanie pomogło - szkoda że nie da się zrobić obozu w jednym kawałku
- brak trolli MEGA ++++++
- obóz bardziej na uboczu (mniej "wizyt" osób spoza - lokalni, pielgrzymki, wycieczki, "ci z sąsiedniej wsi..." etc) ++++++

Ze szkoły nie korzystałem (obóz wystarcza w zupełności) więc się nie wypowiem.

Wiata:
- możliwość zjedzenia śniadania przy stołach pod wiatą - klasa, klasa, klasa
- żarcie: Hot Dogi in+, reszta nie bardzo (tosty z mielonką???? urgh)
- piwo: jakość/cena => zdecydowanie lepiej pójść do sklepu, ale że było na miejscu to lenistwo wygrywało momentami ... no i godziny otwarcia też in+ :)
...We just dinged them!...

Offline AREK

• Użytkownicy
    • Klub Twierdza
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 28, 2009, 01:00:57 pm »
Teren gry i warunki sanitarne mozna przezyc. Pole namiotowe i dookola -10, nie jestesmy drzewkami bonsai. Mirow w tym wzgledzie byl 1000 krotnie bardziej sprzyjajacy wieczornemu wypoczynkowy i zabawie.
\"I\'m a leaf on the wind. Watch how I soar...\"<br /><br />http://klubtwierdza.prv.pl