Autor Wątek: Co sądzicie o Łutowcu 2009 ?  (Przeczytany 20140 razy)

Offline Prezes

• Inspektor Promise
  • Użytkownicy
  • Tolerance is a sign of weakness.
Odp: Co sądzicie o Łutowcu 2009 ?
« Odpowiedź #135 dnia: Września 03, 2009, 03:13:22 pm »
Ja się uśmiechnąłem  :)
Toothbrush and paste are useful, but it is our indomitable will that promises the ultimate victory.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #136 dnia: Września 03, 2009, 04:17:58 pm »
ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

Dzięki Fax!

Do zobaczenia na Maciejowej na Rabkonie
(info dla tych co nie wiedzą: taki konwent, nawet terenowy poniekąd, w zupełnie innym miejscu <najwyzej położony konwent w Polsce>, z innymi warunkami sanitarnymi, organizowany przez inne osoby <choć czasami przy pomocy tych samych co orkon>, z innymi uczestnikami <choć bardzo często tymi co i są na Orkonie>, z reguły z południa Polski <choć często też z innych rejonów nie pomijając Warszawy czy Trójmiasta - SZACUN!>, w gronie niewspółmiernie mniejszym niż Orkon <sytuacja HardCore = 1 uczestnik, kilkoro organizatorów... tak było...>, z akredytacją dużo niższą niż Orkon <no offence bo to tylko 3-4 dni ;) >, bez agro <ale ze schroniskiem>, w zasadzie gdyby używał nazwy "Orkon" i miał grę w świecie orkonu to spełniałby postulaty niektórych użytkowników jakie stawiają Orkonowi ;> ... acha... nie ma zamku...i z parkingiem pod schroniskiem cienko... i dojazd do bani bo na Maciejową trzeba wyjść "o zgrozo" na piechotę ;>>> )
...We just dinged them!...

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #137 dnia: Września 03, 2009, 05:08:08 pm »
To może ja spróbuję... a nuż sie uda... ::) Uwaga, raz, dwa, trzy back on topic:

Łutowiec 2009 podobał mi się dużo bardziej niż Łutowiec 2008. Wiele wynikło z tego, że poznałam choćby z widzenia osoby obsługujące Łutowiec z Elementarza jak i z wioski.

+ możliwość zwykłego ludzkiego dogadania się w wielu kwestiach: zapłacenia z góry za kilkakrotne skorzystanie z prysznica, zamiast biegania za każdym razem z 5zł (to bardzo drobna rzecz, ale było mi miło, że dało się ją załatwić), udostępnienie kuchni, kiedy z dziewczynami gotowałyśmy śniadanie i obiad na 16 osób na Dzień Turniejowy, wypożyczenie sprzętu gotującego (garnków, patelni), termosu z gorącą herbatą na Kłodę, możliwość przechowania kilku rzeczy przed Orkonem (wioząc rzeczy orkonowe + bagaże własne i znajomych nie było szans obrócić na raz, cześć przywieźliśmy tydzień wcześniej)

+ pożyczenie nam harcerskiego namiotu na stanowisko ochrony
+ postawienie prysznica polowego własnym sumptem
+ postawienie wiaty
+ regularnie wymieniane toiki
+ posprzątany prysznic i toaleta w szkole
+ stołówka szkolna
+ skoszenie boiska do KK (też własnym zachodem)
+ prowadzenie baru mimo braku prądu
+publiczne woda i prąd :)

To mnóstwo drobnych rzeczy, które zafundował nam Łutowiec. Że cześć z nich ponoć należy się "jak psu zupa"? No może. Niezależnie od tego nadal są dla mnie udogodnieniami.

Były też rzeczy, które mi się nie podobały w Łutowcu. Część została niezależnie od roku, część w tym roku się pojawiła.

- zaśmiecony obrzydliwie las (składowisko papy, składowisko szkła, składowisko starych gratów, walająca się luzem drobnica)
- nie wywożone kontenery na śmieci (te na terenie szkoły)
- załatwianie materiałów na 5 po 12stej, zamiast wcześniej
- zagracenie pola namiotowego składami drewna

Zarówno plusy jak i minusy wymieniam te, które są od Łutowca zależne. Nie będę narzekać na pole namiotowe, że jest krzywe, bo jest na zboczu i nic się z tym zrobić nie da, czy że ma cień tylko w jednym zakątku.

Ciężko mi coś mówić o terenie gry... zeszłoroczny podobał mi się bardziej, ale de facto teren jest dla mnie drugorzędny w stosunku do tego co jest na tym terenie. Owszem namioty były ciekawe, ale bardziej przypadł ni do gustu zeszłoroczny fort-nie-fort: pozwalał na ciekawsze zakręcenie przestrzeni fabularnej wokół niego.

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline JeRzy

• Highly flammable
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #138 dnia: Września 03, 2009, 05:57:32 pm »
Myślę, że nie odbiegnę zanadto od meritum sprawy, odnosząc się do kolejnych trzech stron dyskusji tym linkiem:
http://www.youtube.com/watch?v=7s0AxMJOa-c
"The problem is some people gonna try to convince you
That they know the answer no matter the question
Be wary of those who believe in a neat little world
Cause it's just fucking crazy you know that it is
Eh hee yeah amanaya yeaha yeah eh eh amana"

Dave Matthews - "Eh Hee"

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #139 dnia: Września 03, 2009, 06:46:51 pm »
lubię różne piosenki a propo.... te dla dzieci też....śpiewam je razem z córką...będziecie mieli okazję za rok ją zobaczyć.. ;D
dziękuje wszystkim tu się wypowiadającym za swoje spostrzeżenia (te pozytywne i negatywne).. nie dziękuje za jak zwykle małe flejmy...
osobiście pojechałbym na Orkon w Karkonosze...super tereny..niebo w gębie...
ps. na dzień dzisiejszy Orkon zostaje w Jurze...tyle mogę napisać... miłego flejmowania.. a może nie?  :o
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline 2bloki

• Robsoman Rastaman
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #140 dnia: Października 09, 2009, 02:35:48 pm »
wiem ! szukamy jeziora tak ? to zrobmy w Poznaniu nad maltą ! (będę miał blisko i zawsze będzie można skoczyć na kebab)
Eddain rastaman
Lump nie spali 5g solo (po 0,5 ledwo mowil)
warszawa wygrywa- zawsze, przemeldowac sie ?
jeszcze cos dopisze bo w biegu jestem
"Płakałe, kiedy pluł krwią na chodniku"
adrenalina i glupia mina
orkon rasta

Offline Morhołt

• Użytkownicy
  • Oto nadchodzi Wiek terroru
« Odpowiedź #141 dnia: Października 10, 2009, 08:59:58 pm »
było spoko mało albo prawie wcale turystów ( stonki ) jak to nazywamy

miejscowi ( Pan Zenek) zawsze poczęstował czym miał

i wyrozumiała sklepowa

Mirów byłem tam raz ale pełno stonki wszędzie i na co to komu
"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, któr

Offline Luna

• Użytkownicy
« Odpowiedź #142 dnia: Października 11, 2009, 07:03:00 pm »
chyba trolli a nie stonki :P
"Pokonaj słabych wrogów, z silnych uczyń przyjaciół" ;)