Autor Wątek: Co sądzicie o Łutowcu 2009 ?  (Przeczytany 20135 razy)

Offline chmielu

• Użytkownicy
Odp: Co sądzicie o Łutowcu 2009 ?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 28, 2009, 06:33:22 pm »

Pod względem logistyczno gościnnym wygrywa oczywiście Łutowiec. Choć zaopatrzenie sklepu i knajpy  czasem jest na minus.

hmm... nie łapię. Łutowiec- szkoła, jedno agro, jeden sklep. Mirów- trzy knajpy, zatrzęsienie agro, płaskie pole namiotowe, dwa sklepy. Chyba, że co innego rozumiemy pod słowem logistyka ( no bo ja piszę w sumie o inrastrukturze ;) )

Offline varimatras

• Champion
  • Logistyka
  • Użytkownicy
  • Szyję buty,zabijam smoki !!!
    • Steam&Sword
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 28, 2009, 06:41:42 pm »
(+)sanitaria
(+)brak troli
(-)teren gry

tak na prawdę nie było jednego obozowiska tzn. część namiotów koło szkoły

Nie czuło się w tym roku tego życia obozowego.Powstały wręcz 2 obozy.Fakt były ogniska ale jakoś nie czułem takiej atmosfery jak w zeszłym roku =p
Zapraszam na nowy Konwent http://steamandsword.pl

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 28, 2009, 06:49:26 pm »

Pod względem logistyczno gościnnym wygrywa oczywiście Łutowiec. Choć zaopatrzenie sklepu i knajpy  czasem jest na minus.

hmm... nie łapię. Łutowiec- szkoła, jedno agro, jeden sklep. Mirów- trzy knajpy, zatrzęsienie agro, płaskie pole namiotowe, dwa sklepy. Chyba, że co innego rozumiemy pod słowem logistyka ( no bo ja piszę w sumie o inrastrukturze ;) )

mówię o Elementarzu, lepiej nastawionych miejscowych itp ;) dla mnie akurat plusy Łutowca przeważały nad plusami Mirowa  w tej kwestii

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 28, 2009, 07:28:23 pm »
teren gry - może być, podobał mi się nawet bardziej niż w zeszłym roku, bo raz było więcej otwartej przestrzeni, raz mniej - no ale ja nie jestem fanką biegania po skałkach ze względu na wzgląd. Poza tym co do zjawiska pt. patelnia - albo siedzimy w lesie i teren jest mniej urozmaicony, albo nie - wtedy jest więcej słońca. Ja tam wolę różnorodność
ogniska/obozowisko - nie było ciasnoty, plusik, co do atmosfery - nadal uważam, że to głównie ludzie ją tworzą, jak chcą
prąd -  dzięki /m.in./ takiemu rozlokowaniu/część na terenie szkoły/ - nie brakło mi prądu i wrzątku
co do jedzenia pod wiatą - jadłam tylko tosty, naprawdę były z mielonką? nie zauważyłam :)
sanitarnie rzecz biorąc - chyba częściej udało mi się mieć ciepłą wodę niż w zeszłym roku, ale i tak ma placach można policzyć, toie były dużo mniej namierzalne, ale i kolejki jakoś mniejsze w tym roku czy jak :)
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 28, 2009, 08:04:13 pm »
tosty były ok. mi smakowały.
pamiętajcie , że mielonka (Spam) jest  narodowym hawajskim przysmakiem  ;D

Offline Aliena

• Elfy żyją wiecznie...
  • Użytkownicy
  • Port wielki jak świat...
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 28, 2009, 08:36:43 pm »
Łutowiec 2007 najbardziej mi sie podobal - w sensie konwentu jako takiego i GG.

Logistycznie bylo lepiej 2008 i 2009

Lutowiec ogolnie podoba mi sie srednio. Mirow byl znacznie lepszy.

Jelsi chodzi o mile wspomnienia to bylo ich wiele.

Jesli chodzi o niemile to nalezy do nich tegoroczna koncowka turnieju bardow, jak rowniez wszystkie te sytuacje, w ktorych slychac bylo smietnikowy jezyk w piosenkach. Uszy bolały.

Jakos na wczesniejszych orkonach tego rynsztoku bylo znacznie mniej.

To tyle wrazen ;)

To bardzo poważna sprawa - nie mieć poczucia humoru.

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego,
czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś" MarkTwain

Offline JeRzy

• Highly flammable
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:28:48 pm »
Nie czuło się w tym roku tego życia obozowego.Powstały wręcz 2 obozy.Fakt były ogniska ale jakoś nie czułem takiej atmosfery jak w zeszłym roku =p

Pytanie, czy to wina Łutowca, czy ludzi? Ja bym obstawiał na to drugie. Nie oszukujmy się - już w Mirowie zaczęły się tworzyć podgrupy, mniejsze "prywatne" ogniska, itp. Przez ostatnie lata to tylko narastało i nie wierzę, żeby zmiana lokalizacji Orkonu cokolwiek poprawiła.
"The problem is some people gonna try to convince you
That they know the answer no matter the question
Be wary of those who believe in a neat little world
Cause it's just fucking crazy you know that it is
Eh hee yeah amanaya yeaha yeah eh eh amana"

Dave Matthews - "Eh Hee"

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:32:44 pm »
Tru, tru...
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Mieszko

• Użytkownicy
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:38:12 pm »
Nie byłem na poprzednich Orkonach ale teren gry moim zdaniem był w porządku. A do pola namiotowego nie mam żadnych zarzutów, prysznic był choć zimny, a do sklepu było dwa kroki. Może mało zaopatrzony, ale wystarczało żeby przeżyć.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:45:51 pm »
Powiem wam tak chciałem w tym roku zorganizować wielką integrację namówiłem do tego masę ludzi mi osobiście przeszkodziły 2 rzeczy:

1. To że robiłem Midmor ;)

2. I to ta ważna to że nie oszukujmy się ciężko nam dziadkom jest znaleźć wspólny temat do rozmów/zabawy z młodym narybkiem Orkonowym, tym bardziej że to my oczekujemy że oni dopasują się do nas a nie my do nich. I ta postawa u mnie wygrała, nie raz i nie dwa wolałem iść do starych znajomych, nawet jeżeli kłócę się z nimi cały rok na forum.

I po mojemu niestety tak już zostanie i trzeba się z tym pogodzić. Jasne że uogólniam, ale podaje na przykładzie samego siebie, dziadka któremu nie chce się już bawić jak dawniej ;) i z całą pewnością nic tu do tego niema wiata, ogniska czy toi toje.

Offline Luna

• Użytkownicy
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:37:50 pm »
Nie wiem Bestio.. ja byłam 2 raz na Orkonie a jakoś większość czasu spędzałam z osobami, które były nie raz nie dwa na Orkonach i nie były jakimś młodym narybkiem. Myślę, że nie ma na to reguły...
"Pokonaj słabych wrogów, z silnych uczyń przyjaciół" ;)

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:40:17 pm »
No ty właśnie byłaś tym który zasymilował się za wczasu z emerytami. Luna naprawdę no jesteś złym przykładem. ;)

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:47:11 pm »
przy imprezie na 200 osób ciężko oczekiwać synchronizacji i wspólnego koło koło bawmy się wesoło ;)
Najważniejsze, żeby suma sumarum było dobrze, bo szczęście jednostek buduje szczęście ogółu czy jakoś tak ;)
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:58:24 pm »
Ja myślę że jednak dobrze było by pozostawić generalny nurt tego tematu, wprawdzie to ja rozpocząłem temat poklepywania się po ramieniu i mówienia jest wporzo. Ale może jednak wróćmy do marudzenia/chwalenia Łutowca 2009.

Offline julka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 28, 2009, 11:50:01 pm »
z roku na rok łutowiecki obóz jest coraz lepiej zorganiozwany (toiki, prysznic)...ale samo pole namiotowe jest albo patelnia albo śpi sie pod duzym katem nachylenia;/ co mi szczerze przeszkadza;/ fajnie, ze sklepik jest blisko, ale nie jednokrotnie brakuje w nim pieczywa czy pasztetu;/
co do wiaty...ciesze sie ze byla w tym roku mniejsza..bo jakos tak razniej sie zrobilo..jednak jakosc jedzenia i picia pogorszyla sie znacznie.
w skali 1-10....daje 5
nie jestem wymyślonym ludzikiem...:P