Autor Wątek: Alchemikon 2009  (Przeczytany 1851 razy)

Offline Alan

• Użytkownicy
Alchemikon 2009
« dnia: Września 09, 2009, 12:59:56 pm »
Zapraszam serdecznie na IX już odsłonę Alchemikonu, który odbędzie się w TARNOWIE w kawiarni/pubie Alchemik, ul. Żydowska 20, w terminie 25-27 września.

Jak zwykle zapewniamy świetną, domową atmosferę, prelekcje (tradycyjnie nie tylko o fantastyce i grach), konkursy i bezpieczeństwo na konwencie na którym alkohol nie jest zabroniony*.

Osoby spoza Tarnowa prosimy o potwierdzanie swojej obecności wysyłając do mnie Prywatną Wiadomość na tym forum (robimy to z powodu organizacji miejsc noclegowych w centrum miasta)

Alan

Szczegóły akredytacyjne, lokacyjne, programowe już wkrótce!

* Alchemikon odbywa się w pubie, gdzie sprzedawany jest (wyłącznie osobom pełnoletnim) alkohol, ale nigdy podczas naszego konwentu nie odnotowano ani jednego przypadku upojenia, zbydlenia, schamienia lub nadużycia. Jesteśmy z tego dumni ;)

Offline Alan

• Użytkownicy
Odp: Alchemikon 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Września 14, 2009, 11:13:26 am »
Update informacji:

- akredytacja na cały konwent wynosi 25 zł do 23.09.2009 a później, oraz w dzień konwentu 30 zł.
UWAGA! Osoby spoza Tarnowa, które internetowo potwierdzą swoje przybycie do 23 września również traktowane są tak, jakby dokonały przedpłaty, czyli płacą 25 zł.

Zgłoszeń można dokonywać albo przez Wiadomość Prywatną na forum albo wysyłając maila do mnie na adres alchemikon@o2.pl

- początek akredytacji przed startem konwentu planujemy w piątek 25.09 na godzinę 17.

Powyżej mapka dojścia/dojazdu na Alchemikon

Można iść piechotą z punktu A (dworzec PKP) do punktu B (Alchemik) podążając wzdłuż błękitnej linii, lub autobusami nr 9 i 30, których trasa zaznaczona jest czerwoną linią.
Przystanki zaznaczone są czerwonymi kropkami. Należy wysiąść na ostatnim z zaznaczonych (najbliżej punktu B).

Trasa piesza zajmuje nie więcej niż 20 minut, autobus jedzie około 5 minut. Bilety można kupić w kiosku na dworcu, lub w kiosku przy przystanku, ewentualnie u kierowcy, ale jest drożej.

Prócz tego kilka punktów oznaczających miejsca interesujące, czyli:
1. Frasses bar - fast foodownia, napychające jedzenie, spore porcje, lepiej niż w McDonaldzie
2. McDonald's (opis zbędny)
3. Pizzeria Aida - dobre pizze wszelakiej wielkości, plus miłe, ciche miejsce do siedzenia
4. Muzeum Okręgowe - tutaj się nie je
5. Ratusz (niestety w remoncie)

Inne kulinarne i kulturalne atrakcje można sprawdzić na mapce starówki, która znajduje się tutaj - http://www.it.tarnow.pl/pliki/mapa_stare_miasto_skladanka_awers_2009.pdf
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2009, 12:37:37 pm wysłana przez Alan »

Offline Alan

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Września 24, 2009, 09:48:06 am »
UWAGA    UWAGA      UWAGA

Z największym żalem i przykrością zawadamiam, że z mojej winy i przeoczenia nie zamieściłem informacji o tym, że nocleg na Alchemikonie kosztuje 5 PLN.

Za takie haniebne zaniedbanie przepraszam i mam nadzieję, że nie zmieni to Waszej decyzji odnośnie przyjazdu na nasz konwent.

Z wyrazami szacunku,

Alan

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #3 dnia: Września 24, 2009, 09:57:00 am »
A ja dodam, że mocą edyktu Głównego Sekty Orkonu 2010, każda osoba zaakredytowana na Alchemikonie dostanie zniżkę w wysokości 5 zeta na wjazd na Orkon.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Września 24, 2009, 04:40:31 pm »
o yeah... qll

Alan - a gdzie będą noclegi? schronisko na przeciwko to co zwykle?

(i krakowskim zwyczajem...)
a czy 5 PLN za noc czy 5PLN za całość? :>>> bo wiesz... ;> przy tak wygórowanej cenie muszę wiedzieć ;>
...We just dinged them!...

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #5 dnia: Września 24, 2009, 05:47:47 pm »
no no , dać palec a tu od razu.....  :o całość ...5 zeta to dwa browary w końcu , trza mieć tylko ze sobą na Orkonie jakieś potwierdzenie akredytacji...
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Września 24, 2009, 06:34:42 pm »
Dowiedziałem się od Alana że nie to schronisko co myślałem (co 2 lata temu i wstecz) ale miejscówka z zeszłego roku - też koło rynku więc blisko :)
Do zobaczyska w Tarnowie - ktokolwiek przybędzie (a słyszałem, że będą tacy co będą  8) i nawet rozmawiałem z takimi co się zastanawiali czy nie przyjechać)

EDIT:
no no , dać palec a tu od razu.....   całość ...5 zeta to dwa browary w końcu
Sekta ... nie pytałem o zniżkę na orkon tylko o cenę noclegów ;>>>>> czy 5PLN za całość czy za nockę ;> weź ty się ogarnij bo coś widzę śląskie powietrze zaszkodziło :D

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Września 27, 2009, 10:26:05 pm »
Mniam, mniam. Bawiłam się przednio, jeden z fajniejszych konwentów, które pamiętam. Miła, kameralna atmosfera, fajne prelekcje i konkursy - pełen wypas. Dziękuję.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Września 28, 2009, 08:38:09 am »
Było świetnie - fajnie było spotkać całą ekipę tarnowską i nie mniej fajnie było spotkać ekipę orkonową w Tarnowie ;>
Jak zwykle nie miałem czasu żeby się nudzić (tak samo jak i żeby coś zjeść w sobotę ;> dzięki za Kebab czynny do 02:00 na ul. Żydowskiej ... i Fungusowi za dostarczenie owego prosto na konkurs kalamburów ;>)

Dziękuję wszystkich których pogrążyliśmy w eliminacjach w/w konkursu (<30s na wszystkie 4 hasła ;> hell yeah ;> wraz z "obcym" w mniej niż 4s ;>>) od których potem dostaliśmy łomot w późniejszym etapie (a może to był łomot od haseł? "Amos Dragon powiernik maski" w 2 min? no way...)

Poza tym dzienks za LARPa w klimacie "The Unit" z niespodziewanym zakończeniem, ..... itd itd itd... ;>

EDIT:
A... Zsa-Zsa - czekam na jakiś link do fotek ... zresztą na rabkonowe też czekam o ile mi sie dobrze wydaje ;> bo wydaje mi się że pstrykałaś a nigdzie nie natknąłem się na ślady galerii w sieci ;>
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2009, 10:12:17 am wysłana przez Mały »

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Września 28, 2009, 09:03:06 am »
Będę miała trochę czasu, to przebiorę i wrzucę. I z Rabkonu, i z Alchemikonu, i resztę z Orkonu - miejsce na Picassie mi się kończy :(

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Października 25, 2009, 10:45:58 pm »