Autor Wątek: Flejmik na temat SKW, Warszawy i innych miast  (Przeczytany 3915 razy)

Offline Hakken

• Użytkownicy
  • Maverick, inspektor śledczy
Flejmik na temat SKW, Warszawy i innych miast
« dnia: Września 17, 2009, 11:39:48 am »
Ależ Emilia postąpiła bardzo słusznie. Mówisz, że jest wyjście, mówisz kiedy i nie podejmujesz dyskusji.

To zależy wg jakich standardów.
To ja w poniedziałek zaproponowałem czwartkowe wyjscie do kina Markowi i Gobli, Emilia spytała czy może iść z nami więc powiedzieliśmy, ze jasne. A teraz dowiaduję się, ze wyjście jest o godzinie, która totalnie mi nie pasuje i nie można jej zmienić bo jakimś osobom ona nie pasuje. Sweet.

Miłego wyjścia.

[Zsa-Zsa on] wycięłam, możecie flejmować dalej, temat kulturalny zostawiając w spokoju [Zsa-Zsa off]
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2009, 01:04:19 pm wysłana przez Zsa-Zsa »
Call me Maverick, DJ Maverick

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Odp: SKW, czyli Spotkania Kulturalne Warszawy
« Odpowiedź #1 dnia: Września 17, 2009, 11:43:34 am »
(Tak coś mi się wydawało, że i z takiej fajnej inicjatywy jakiś kwas wyniknie towarzyski...) - co powiedziawszy, znika w swoim kącie.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Września 17, 2009, 12:21:40 pm »
ROTFL ;> ale wy fajni jesteście ;>

fajnie załatwiacie sprawy wąskiego kręgu znajomych na publicznym forum, które kiedyś było tematyczne ;>

rozumiem, że chodziło żeby jakaś inna grupa poczuła sie zazdrosna o to że w Mieście na W coś się dzieje? czy o co? ech ta chęć zabłyśnięcia przed publiką....
bo wiecie - istnieją takie fajne prywatne formy załatwiania tego jak: telefon, komunikatory, email (np. listy mailingowe czy grupy dyskusyjne, których uwaga zdradzam wielki sekret... my z Kur...dolka np używamy ;> )

tak czy owak - w imieniu reszty dziękuję za kolejny odcinek telenoweli z kategorii jak to W-wa potrafi się pokłócic o byle co :>
...We just dinged them!...

Offline Hakken

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Września 17, 2009, 12:34:17 pm »
tak czy owak - w imieniu reszty dziękuję za kolejny odcinek telenoweli z kategorii jak to W-wa potrafi się pokłócic o byle co :>

Pokłócić? Jak na razie nikt tu się o nic kłócił.
Strzeliłem publicznego focha i jeśli do kogoś w tej sprawie masz mówić to do mnie a nie do ogółu.
Forum jest tematyczne, ale skoro istnieje dział dotyczący "innych spotkań" to temat jest właściwy. Nie wiem jak w twoim Kur...dołku, ale w naszym jest na tyle spory fandom, że używanie maili i telefonów nieco mija się z celem i forum jest wygodniejsze.
Ale jak rozumiem nudzi Ci się dzisiaj w pracy, więc miałeś sobie ochotę jakiegoś flejma rozpalić a wjazd na miasto na W może Ci to zagwarantować ;>

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #4 dnia: Września 17, 2009, 12:39:23 pm »
nie pytałam nikogo czy mogę iść z nim do kina O_o
ustaliliśmy to wyjście z Marcusem bo teatr udało się załatwić dopiero na przyszły czwartek. A godzina to nie mój pomysł akurat, tylko  grupy która ustalała to wyjście.
Ja napie trochę na wstrzymanie i przyczepcie się do czegoś innego. chyba zacznę rzeczywiście zapraszać indywidualnie, skoro wynikają takie rzeczy po tym jak chcielismy  cos zorganizować dla większej grupy osób.

a Ty Mały, weź się odczep za przeproszeniem, bo naprawdę to zaczyna podchodzić pod jakąś paranoje.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Września 17, 2009, 12:49:01 pm »
Nie - po prostu jesteście momentami śmieszni i gro osób z takich sytuacji i z was mocno polewa i tyle - ale o tym nie wiecie bo wszyscy w ramach ę ą politycznej poprawności tego publicznie nie mówią, a ja mam jakiś tydzień niechęci do zakłamania i postanowiłem wyrazić opinię wprost zamiast pośmiać sie w duchu i posłuchac o tym "w kuluarach" przy najbliższej okazji. Po prostu tak to wygląda w oczach osób spoza - śmiesznie - a że robicie to na forum publicznym to każdy może to zobaczyć i się z danej grupy osób pośmiać.

flejmy są dla Onetowców ktorzy na prawde sie nudzą. Ja tylko stwierdziłem fakt. Jak sie ktoś czuje urazony to najwyrazniej coś jest na rzeczy nie?

Jakby inne miasto niż Warszawa robilo takie rzeczy na forum to bym sie do innego pewnie przyczepił - nie myśl Sławku że jesteście jakimś specjalnym targetem dla ewentualnych spostrzeżeń z racji miejsca zamieszkania, po porstu tak się składa że osoby produkujące największą ilość e-makulatury są z Warszawy - jakby były z Myślenic to bym napisał o mieście na M. Jakiekolwiek komentarze o kompleksach miasta na K nie mają tu odniesienia, bo to nie był żart, tylko żartobliwie napisana prawda.

@Milady - ależ proszę bardzo - zapomniałem że jeżeli ktoś nie przyklaskuje i mówi jak fajne jest pare osób to ma paranoję ;>

niniejszym odczepiłem się
...We just dinged them!...

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
  • Niedźwiedź mający święty spokój...
« Odpowiedź #6 dnia: Września 17, 2009, 12:51:21 pm »
Zostawcie Małego - on żeby wyjść do kina musi rok wcześniej robić sezon łowny w Krakowie a my mu jeszcze potencjalnych towarzyszy wyjścia podbieramy. Więc siedzi sam przed komputerem bo co ma robić  >:D
Autobiografia Tytuł: Chichoczący niedźwiedź Podtytuł: Ja - Bydle.

Offline Radar

• Producent Chichotu
  • Użytkownicy
  • Pan Gąsienica
« Odpowiedź #7 dnia: Września 17, 2009, 12:55:55 pm »
Biedak.
Kłamiesz! Widziałem Rogatego Króla! Jest przynajmniej metr wyższy!

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #8 dnia: Września 17, 2009, 01:05:12 pm »
zapomniałem że jeżeli ktoś nie przyklaskuje i mówi jak fajne jest pare osób to ma paranoję

Popatrz, a u nas tak mówią o Krakowie. Ale nie martw się, Ty też jesteś fajny! Poklikamy?

Offline Hakken

• Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Września 17, 2009, 01:18:15 pm »
Nie - po prostu jesteście momentami śmieszni i gro osób z takich sytuacji i z was mocno polewa i tyle - ale o tym nie wiecie bo wszyscy w ramach ę ą politycznej poprawności tego publicznie nie mówią, a ja mam jakiś tydzień niechęci do zakłamania i postanowiłem wyrazić opinię wprost zamiast pośmiać sie w duchu i posłuchac o tym "w kuluarach" przy najbliższej okazji. Po prostu tak to wygląda w oczach osób spoza - śmiesznie - a że robicie to na forum publicznym to każdy może to zobaczyć i się z danej grupy osób pośmiać.

Ach, to o to chodzi. Niech się śmieją, już dawno wyrosłem z wieku w którym mnie to cokolwiek obchodziło. Śmiech to zdrowie, więc na zdrowie, cieszę się, ze mogłem dostarczyć Ci i tej tajemniczej grupy z kuluarów rozrywkę.  8)

Offline Prezes

• Inspektor Promise
  • Użytkownicy
  • Tolerance is a sign of weakness.
Odp: Flejmik na temat SKW, Warszawy i innych miast
« Odpowiedź #10 dnia: Września 17, 2009, 03:14:24 pm »
Mały, Ty lepiej powiedz w mieście na jaką literę będziesz w ten weekend?
Toothbrush and paste are useful, but it is our indomitable will that promises the ultimate victory.

Offline Edain

• Użytkownicy
« Odpowiedź #11 dnia: Września 18, 2009, 10:17:03 pm »
Boże, a Ty widzisz i nie grzmisz... O0
Bo gdyby nie Wy, nic nie byłoby takie same...

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #12 dnia: Września 19, 2009, 02:31:24 pm »
A może nie widzi? Co jeśli nie ma internetu?

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline Komuch

• Osobisty Sekretarz I Sekretarza KC PZPR
  • Użytkownicy
  • Bo oranżada była w szklanych butelkach
« Odpowiedź #13 dnia: Września 19, 2009, 02:59:21 pm »
Ciekawie macie w tej Warszawie.

U Nas w Krakowie to nudy. Nikt z nikim się nie kłóci, nie obraża, nie bije i nie wyzywa.

Hej ludzie z Krakowa może się tak pokłócimy o jakąś głupotę ? Np. co myślicie o tej sytuacji z końmi na rynku?
"Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat, idzie jednak o to, aby go zmienić." Karol Marks

Offline PanciaUla

• Kapitan HSS Charyzma
  • Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
  • Liga AntyMisiowa/exGTS
« Odpowiedź #14 dnia: Września 19, 2009, 06:19:00 pm »

flejmy są dla Onetowców ktorzy na prawde sie nudzą. Ja tylko stwierdziłem fakt. Jak sie ktoś czuje urazony to najwyrazniej coś jest na rzeczy nie?

Jakby inne miasto niż Warszawa robilo takie rzeczy na forum to bym sie do innego pewnie przyczepił - nie myśl Sławku że jesteście jakimś specjalnym targetem dla ewentualnych spostrzeżeń z racji miejsca zamieszkania, po porstu tak się składa że osoby produkujące największą ilość e-makulatury są z Warszawy - jakby były z Myślenic to bym napisał o mieście na M. Jakiekolwiek komentarze o kompleksach miasta na K nie mają tu odniesienia, bo to nie był żart, tylko żartobliwie napisana prawda.

@Milady - ależ proszę bardzo - zapomniałem że jeżeli ktoś nie przyklaskuje i mówi jak fajne jest pare osób to ma paranoję ;>

niniejszym odczepiłem się

To miło, że jesteśmy momentami śmieszni. Znam takich co są śmieszni non stop^^.

Naturalnie, że masz prawo do swojej opinii a inteligentni ludzie nie powinni dać się wciągać w twojego flame'a. Chociaż szczerze mówiąc: jeśli chodzi o twoją wypowiedź - niewątpliwie jest ciebie dość dużo, ale przesadzasz uważac się za całe 'gro'.

Skoro już mowa o szczerości to uważam, że ten twój awatar jest obleśny i wstrętny. To nic personalnego, ale skoro umieszczasz go na forum publicznym to chyba każdy może ocenić.

Co do onetu to nie wiem bo nie zaglądam, ale wierzę specjaliście na słowo.

Właśnie Milady. Mały ma całkowitą rację. Tak mi się wydaje. Bo to zdanie da się interpretować na różne sposoby. Pewnie jakieś przecinki w środku mogłyby pomóc... albo ja nie wiem.

Btw: czemu tak wybiórczo używasz polskich znaków? To brak umiejętności używania klawiatury czy targające tobą emocje podczas pisania tego gów... tej wypowiedzi?
Archeolog, kostiumograf, rysownik, kapitan i DJ.

http://spiraldancestudio.deviantart.com/