Autor Wątek: SMOLEŃ - 2010 - pytania i odpowiedzi...  (Przeczytany 19992 razy)

Offline Gobla

• Użytkownicy
  • Rasorg Goblinów
Odp: SMOLEŃ - 2010 - pytania i odpowiedzi...
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 21, 2009, 02:50:50 am »
Oj tam oj tam, wy się bójcie mrówek faraonek,  które z kleszczami zabójcami sojusz mają.

Offline Wolfi

• Wredota
  • Użytkownicy
  • Coraz mniej...
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 21, 2009, 04:07:10 pm »
Chwała niech będzie Orgom!
Jejka, jejka, jejka, ja chce już wleźć w te krzaki!
Boski teren gry.
Ten podpis jest inny niż ten co wczoraj.

Offline Tomas

• GTS - Gruby Tomek Stanicki
  • Użytkownicy
  • I LOVE MY COFFEE ¦
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 21, 2009, 06:21:17 pm »
Ja już też chce wleźć w te krzaki...te kleszcze, nietoperze...aaaahh :D Kiedy wybiera się tam jakaś większa ekipa?
W zasadzie dla Polaków nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia,<br />chyba że... muszą zbudować drogę.

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 21, 2009, 10:13:46 pm »
...Kiedy wybiera się tam jakaś większa ekipa?
chyba jakoś około 18-31 lipca
ale ja się nie znam, ale popytaj bo podobno ktoś na tym forum zna kogoś kto jest kolesiem orgów

Offline TomaK

• DOHTOR
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 22, 2009, 12:51:21 am »
Ja już też chce wleźć w te krzaki...te kleszcze, nietoperze...aaaahh :D Kiedy wybiera się tam jakaś większa ekipa?
Pewnie po tym jak spadnie snieg, stopnieje snieg, spadnie snieg, stopnieje śnieg [...], spadnie śnieg i stopnieje śnieg. Czyli na Majorkon np ;) No chyba, że imć masz lepszy pomysł.

To właśnie ten haczyk, nie można pić alko podczas konwentu, bo tam są nieletni.
No, ale chyba nie jedziemy tam po to, żeby alkohol pić i spiewać sprośne rzeczy po pijaku, prawda?
- wiem, że nic nie wiem -
...ale i tak będę nosił damskie torebki!

Offline anathema

• Użytkownicy
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 22, 2009, 06:50:54 pm »
Jaram się!
Buszowałam po tym terenie dziecięciem będąc z mym szanownym rodzicielem, woził mnie tam średnio 3 razy w miesiącu bo nudziłam mu strasznie. Jest tam bosko, tylko baszta zaszczana była.
Norma :D
szkoda że "nie można wchodzić na zamek"
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 07:00:26 pm wysłana przez anathema »
a.k.a Sunny Sanchez

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 23, 2009, 04:31:24 pm »
Off topic usunięto. Jest do tego właściwy temat.
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Morhołt

• Użytkownicy
  • Oto nadchodzi Wiek terroru
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 24, 2009, 02:30:23 pm »
[MOD apollyon ON] A czarnogród też nie będzie zdobywał zamku, bo baca będzie siedział z Frankiem a Telesfor na Drzewie [/MOD apollyon OFF]
Kto widział tyłeczek elfiej panny ten wie o co chodzi  ;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 02:44:18 pm wysłana przez apollyon »
"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, któr

Offline Patrol

• Inquisitor
  • Użytkownicy
  • Samotnik ze szramą na oku...
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 20, 2009, 05:02:57 pm »
Teren wygląda fajnie.
Dużo fajniej niż w Łutowcu.

Mam nadzieję, że do czasu Orkonu nie postawią tam biedronki albo innego Lidla, chodź w sumie to wódke czy wińska to tam mają tanie...

Nie mniej approves, chodź szkoda że "wara od zamku".
\" Zabijam pierworodnych na oczach matek. Obracam miasta w gruz, a jeśli zechce to wyrywam dusze z małych dziewczynek. Możecie myśleć o tym całe życie, ale i tak tego nie zrozumiecie...\"

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 08, 2010, 09:17:37 pm »
Usunięto Offtopic.

Dzięki Khordis
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Fifi

• Użytkownicy
  • "It's not how big ur fwoosh is, it's how u use it"
    • Moja radosna twórczość
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 14, 2010, 02:47:43 pm »
Nie byłam jeszcze na Orkonie i trochę mnie bawi wizja kilkuset osób w kolejce do 5 pryszniców, jak to w rzeczywistości wygląda? :)

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 14, 2010, 07:26:55 pm »
Stoi się w kolejce, albo jest się prawdziwym mężczyzną i się po prostu nie myje.

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 14, 2010, 07:53:28 pm »
Nie byłam jeszcze na Orkonie i trochę mnie bawi wizja kilkuset osób w kolejce do 5 pryszniców, jak to w rzeczywistości wygląda? :)

:D

Kilkaset to trochę strasznie brzmi. Fakt, w zeszłym roku było blisko 300 osób, ale to podliczenie obejmuje wszystkich akredytowanych w ciągu całego ORkonu. Nie wszyscy przyjechali na cały, nie wszyscy mieszkają na polu namiotowym i na szczęście nie wszyscy myją się ;)(na raz - każdy ma trochę inny rozkład dnia), także da się.
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 14, 2010, 11:05:36 pm »
W niektórych godzinach wchodzi się bez kolejki i ma się ciepłą wodę - między 6 a 8 rano...

lub podczas larpów....

najgorzej jest około 17-19...

W tym roku ciepła woda ma być cały czas. Aczkolwiek to jeszcze potwierdzę

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 21, 2010, 11:38:08 am »
Radosny temat o prysznicach orkonowych został przesunięty tutaj
http://forum.orkon.org//index.php?topic=2686.0

Zaś z informacji organizacyjnych:
a) Będą polowe, przenośne prysznice
b) będzie jeden prysznic ogólno dostępny, bezpłatny w którym ciepła woda będzie dostepna cały czas (pojemność i moc boilera na to wskazują, aczkolwiek czy okaże się wystarczająca dla potrzeb orkonowiczów- to zobaczymy)