Autor Wątek: Koncert na Orkonie  (Przeczytany 10294 razy)

Offline apollyon

• Użytkownicy
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 16, 2009, 03:27:00 pm »
akurat porównywanie orkonu i fantazjady w kategorii "rozrywka" wypada Fantazjadzie przez okno...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Hakken

• Użytkownicy
  • Maverick, inspektor śledczy
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 16, 2009, 03:49:25 pm »
TAk jak koledzy wspomnieli grupa Zywiolak inspiruje sie twórczoscia fantasy jak i larpami.

Ktoś tak powiedział, bo jakoś chyba to przeoczyłem a to strzał kulą w płot, ponieważ Żywiołak nie inspiruje się ani larpami ani SF. To zespół pogański, inspirujący się mitologią słowiańska oraz późniejszymi wierzeniami ludowymi. Nic nie słyszałem aby mieli cokolwiek wspólnego z jakimikolwiek larpami czy twórczością fantasy. Oczywiście można założyć, ze coś na ich temat wiedzą, bo sporo pogan lubi fantasy a część również larpuje, nie mniej nie mieszałbym ich twórczości z ich ewentualnym hobby.
Call me Maverick, DJ Maverick

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 16, 2009, 03:52:11 pm »
Sorry Bestia ale orkon ma iść chyba jednak do przodu z czego wspominales a nie sie cofac !!!
I dla tego ma stać się miejscem koncertów ? Czemu w takim razie nie zaprosić Scotera? Jest jakiś taki bardziej PRO nie?

A po kolejne, a jeżeli potencjalny JA niemam najmniejszej ochoty słychać/oglądać/uczestniczyć w jakiem kolwiek koncercie za który muszę dodatkowo zapłacić, to z jakiej racji mam płacić w akredytacji za to?

Mam nadzieje że Orkon jeszcze przez wiele lat będzie Orkonem, a nie kolejną imprezą plenerową gdzie może ktoś zrobi Larpa.

Offline Tehanu

• Użytkownicy
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 16, 2009, 03:56:08 pm »
już nawet był larp na inspirowany twórczością Żywiołaka w ogólności, a Karczmą w szczególności. Robili go Ślązacy na Grojkonie :P :D

no dobra trochę bajkopisania się narobiło...

Oczywiście że nie można porównywać fantazjady z orkonem ale nie zmienia to faktu że coś tam się dzieje a koncert to dodatkowa rozrywka dla uczestnikow gry terenowej...
I dla tego ma stać się miejscem koncertów ? Czemu w takim razie nie zaprosić Scotera? Jest jakiś taki bardziej PRO nie?

A po kolejne, a jeżeli potencjalny JA niemam najmniejszej ochoty słychać/oglądać/uczestniczyć w jakiem kolwiek koncercie za który muszę dodatkowo zapłacić, to z jakiej racji mam płacić w akredytacji za to?

Mam nadzieje że Orkon jeszcze przez wiele lat będzie Orkonem, a nie kolejną imprezą plenerową gdzie może ktoś zrobi Larpa.

a czy ktoś karze Ci uczestniczyć w larpach nikt a i tak za nie płacisz tak samo spać na polu namiotowym...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 03:59:11 pm wysłana przez Tehanu »

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 16, 2009, 05:00:58 pm »
już nawet był larp na inspirowany twórczością Żywiołaka w ogólności, a Karczmą w szczególności. Robili go Ślązacy na Grojkonie :P :D

no dobra trochę bajkopisania się narobiło...

Larp inspirowany twórczością Żywiołaka, nie Żywiołak inspirujący się larpami. Jest różnica? Tak jak np larp inspirowany proza Umberta Eco, nie znaczy, że sam Umberto Eco inspirował się larpami pisząc książki.

Oczywiście że nie można porównywać fantazjady z orkonem ale nie zmienia to faktu że coś tam się dzieje a koncert to dodatkowa rozrywka dla uczestnikow gry terenowej...

Można, ale pod różnymi względami różnym imprezom wychodzi to na korzyść.

Czego dotyczy "tam" w zdaniu: "tam się coś dzieje"? Fanty czy Orkonu? I dlaczego według ciebie gdzieś się coś nie dzieje?

a czy ktoś karze Ci uczestniczyć w larpach nikt a i tak za nie płacisz tak samo spać na polu namiotowym...

I tu jest od razu odpowiedź - płacisz za pole namiotowe z którego korzystasz. Larpy masz za darmo. Koncertu nie.

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
  • Niedźwiedź mający święty spokój...
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 16, 2009, 06:07:14 pm »
A może tak zaprosić filharmonię wiedeńską  8) Albo jakiś dobry jazzband...
W zasadzie nikt chyba nie zabrania zebrać się chętnym w 20 osób i zorganizować koncert.Podejrzewam nawet że organizacja jakieś miejsce znajdzie - chcecie się bawić, się bawcie ale odgórne organizowanie koncertu dla ludzi którzy tam przyjeżdżają po coś innego a ich gusta muzyczne różne są cokolwiek.
Autobiografia Tytuł: Chichoczący niedźwiedź Podtytuł: Ja - Bydle.

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 16, 2009, 06:26:15 pm »
Zapomnijcie że nie będę miał czasu na zagwizdanie dowolnej melodyjki - gwizdam na to :)

Scootera możnaby ściągnąć - byłby fun :) Ale do koncertu Ż. poproszę skrzynkę pomidorów i kopę jaj :) - to w temacie gustów i tego co dla kogo byłoby fajne ;)
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline Vistim

• Szalony i Niezrównoważony
  • Promo
  • Użytkownicy
  • I think You know...
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:56:54 pm »
Jeśli ktoś się zgodzi przyjechać za darmo to jestem za. Nawet jeśli będzie to zespół panów w różowych dresach grających "umc umc". Przecież nie muszę na tym być.

Jeśli mam dopłacać do akredytacji to jestem na nie. Nawet jeśli będzie to jeden z moich ulubionych zespołów... Bo mam świadomość, że nie wszystkim się to może podobać, a nie po to jedziemy na Orkon, żeby płacić za koncert. IMHO.
life sucks. music doesnt.

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:06:15 pm »
ja poproszę to samo co Król Julian

Offline Triball

• Ulicznica
  • Użytkownicy
    • http://youtube.com/watch?v=TAVVBjrTu0w
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:29:14 pm »
Mój znajomy gra na zębach i zawsze chciał dać jakiś klimatyczny koncert, w repertuarze ma melodie z Flinstonów, Mario i Denvera Ostatniego Dinozaura.
A tak wogóle to prosze o larpa w klimatach Berezy Kartuskiej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 10:40:21 pm wysłana przez Triball »
"Dać Polsce Śląsk, to jak dać małpie zegarek" David Lloyd George 1919

Offline AREK

• Użytkownicy
    • Klub Twierdza
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:06:20 pm »
Ja też niby potrafię Tribal, tylko niewiele melodi znam, ale za odpowiednią opłatą mógłbym przygotować jakiś repertuar i zrobić koncert na orkonie ;)
\"I\'m a leaf on the wind. Watch how I soar...\"<br /><br />http://klubtwierdza.prv.pl

Offline Triball

• Ulicznica
  • Użytkownicy
    • http://youtube.com/watch?v=TAVVBjrTu0w
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 17, 2009, 12:36:30 am »
A masz zęby C-dur czy jakieś inne? Mój znajomy może zorganizować warsztaty gry na zębach, a na gg zbiera ekipe graczy zembowych ale to inny temat, w każdym razie wspólny koncert by go napewno interesował, tak wogóle to on się porozumiewa tylko poprzez gre na zębach, dlatego jak jest zimno mówi z innym akcentem, czasem też mlaska ale to chyba jakiś manewr polityczny, nieważne, przyjedzie na orkon to się dogadacie, poznasz go po wielkich siekaczach.
"Dać Polsce Śląsk, to jak dać małpie zegarek" David Lloyd George 1919

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 17, 2009, 12:52:49 am »
Triball tylko niech sobie przed orkonem załatwi przepustkę od Zębowej Policji ;)

Offline Wircyn

• Użytkownicy
    • Przemyska Gildia Fantastyki
Odp: Koncert na Orkonie
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 17, 2009, 04:05:14 pm »
Zmieniłem zdanie , zaprośmy Dodę.

a tak jak mówił Sławek też mam nadzieje że nikt nie bierze tego na poważnie

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja