Autor Wątek: Lista wakatów !  (Przeczytany 1943 razy)

Offline Tehanu

• Użytkownicy
Lista wakatów !
« dnia: Marzec 10, 2010, 08:44:51 pm »
Nie chce być upierdliwym użytkownikiem forum...ale przydało by się zamieścić na stronie głównej naszego konwentu listę wakatów dostępnych do rozdania między innymi  dla miśków.Można dzięki temu uniknąć głupich pytań w stylu z chęcią zagram zwierzoczłekiem wędrowcom...

co wy na to?
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 08:54:52 pm wysłana przez Tehanu »

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Odp: Lista wakatów !
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2010, 09:25:46 pm »
A nie pomyślałeś o tym że gdyby GTS chciał rozdać jakieś role i odczuwał potrzebę oficjalnego komunikatu to by to zrobił... ot choćby jak z ogłoszeniem do Brodatych Chopów. A skoro tego nie robi to może niema/nie chce rozdawać ról.

Chyba że piszesz we własnym imieniu? Ale w takim wypadku właściwiej było by napisać na gg.orkon@gmail.com

Offline Tehanu

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2010, 10:00:14 pm »
nie zrozumiałeś mnie.

Na forum jest pełno ról do rozdania np:

Pod Stryczkiem

Pod pękniętym jeżem

Pod pieczoną gęsią

Lazaret Selene

te kolacje ciągle szukają chętnych.

Jeżeli kogoś uraziłam i zrobiłam złą reklamę przepraszam...!

myślę że ułatwiło by to sprawę...nie każdy zagląda i rejestruje się na forum.

Offline Vistim

• Szalony i Niezrównoważony
  • Promo
  • Użytkownicy
  • I think You know...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2010, 10:21:45 pm »
Ciii..., niedrażnij Bestii. Jakiś nerwowy się zrobił ostatnio. (Choć ja bym wszystkich pobanował po przeczytaniu n-tego pytania o cokolwiek. Dlatego nie nadaję siędo organizacji czegokolwiek.)
life sucks. music doesnt.

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2010, 12:39:04 am »
wiesz, mam wrażenie, że jeśli kogoś rzeczywiście interesuje szukanie roli/dołączenie do jakiejś grupy, to powinien włożyć w to trochę wysiłku.

na forum i tak warto zajrzeć :D
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2010, 09:09:46 am »
informacje z forum pojawią się na stronie...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2010, 09:46:30 am »
IMO ogólny pomysł nie jest zły, tylko IMO trzeba go ciut inaczej zrealizować - może warto by założyć osobny dział wewnątrz działu Gra Głowna gdzie różni gracze ogłaszaliby swoje poszukiwania i castingi - a na stronie umieścić tylko link bezpośredni do tego działu?

Offline julka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2010, 10:39:27 am »
mysle,ze "kolacje" w miare sprawnie informuja czy kogos potrzebują...nie trzeba zakladac do tego osobnego watku.wystarczy sie rozejrzeć.
nie jestem wymyślonym ludzikiem...:P

Offline TomaK

• DOHTOR
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2010, 01:09:10 pm »
J ale chodzi o to żeby na głównej był odnośnik do forum. A wtedy najlepiej, by na forum wsje tego typu rzeczy były w jednym miejscu. Ale, z tego co widzę, już są... w dziale Forum Orkonowe > Orkon - Gra Główna > Gra Główna...
- wiem, że nic nie wiem -
...ale i tak będę nosił damskie torebki!