Autor Wątek: Kiermasz strojów i akcesorów larpowych - Katowice  (Przeczytany 558 razy)

Offline mikolaj

• Logistyka
  • Użytkownicy
Kiermasz strojów i akcesorów larpowych - Katowice
« dnia: Maja 16, 2010, 10:47:27 pm »
Czołem
Na dworze powoli robi się ciepło i sezon konwentowy coraz bliżej. Dlatego Klubokawiarnia Przedświt wraz ze Śląskim Klubem Fantastyki zaprasza na kiermasz strojów i rekwizytów larpowych. Jeśli w szafie zalegają Ci tuniki, peleryny, spodnie, koszule, sakiewki i powoli brakuje Ci miejsca na normalne ubrania - pakuj to i przyjeżdżaj do nas! Z drugiej strony jeśli zbrzydło Ci jechać po raz enty w tym samym, lub dopiero masz przed sobą swojego pierwszego larpa - będzie okazja łatwo zdobyć strój.
Niezależnie od klimatu czy profesjonalizmu wykonania - zapraszamy. Twórców strojów, bezpiecznej broni, biżuterii, graczy.
Będzie można się spotkać, pogadać, podzielić się planami wakacyjnymi. Pograć w jedną z dostępnych na miejscu gier (neuroshima, jungle speed, BSG). Poczuć przedsmak konwentów.
Impreza jest w pełni darmowa, nie będzie pobierana opłata za wstęp, ani marża od kogokolwiek. Jeśli chcecie coś sprzedać - dogadujecie się między sobą.
Jeśli chcecie przywieść mnóstwo rzeczy piszcie - mikolaj@przedswit.pl - będzie szansa zarezerwowania stolika na rzeczy lub wykombinowania jakiegoś innego stanowiska.
Zapraszamy też wszystkich zajmujących się strojami i rekwizytami bardziej profesjonalnie - będziemy wdzięczni za zgłoszenia.

Mam nadzieję, że zjawicie się licznie i wpadniecie, choćby tylko popatrzeć.   

Na miejscu na pewno będzie krawcowa działająca w klimacie. 
Sobota 29 maja od 12:00, Katowice (Centrum) Damrota 6, Klubokawiarnia Przedświt, zaraz za kościołem Mariackim. Dojazd tramwajem - przystanek Katowice Damrota. Autobus - Katowice Mariacka.