Autor Wątek: Bro  (Przeczytany 11565 razy)

Offline księciunio_młody

• Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 27, 2006, 05:00:33 pm »
Cytat: "May"
dokadnie - ich wócznie wygldaja jak ultra solidne pay....
ale za to s te mega bezpieczne jeli chodzi o ilo warstw

Czy w takim przypadku wóczniaq nie mogaby by dusza
ziewięćdziesiąt dziewięć
wiader krwi na ścianie,
Dziewięćdziesiąt dziewięć
żadne nie zostanie...

Offline księciunio_młody

• Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 27, 2006, 05:02:28 pm »
Czy w takim wybadku wócznia nie mogaby by dusza niz 140cm Zastanawiam si czy nie mona by zwikszy troche dugoci broni. Dlaczego np. nie 150cm te 10-20 cm chyba nie robi rónicy Jesli to istotne to prosze mnie poprawi.
Pozdrawiam!
ziewięćdziesiąt dziewięć
wiader krwi na ścianie,
żadne nie zostanie...

Offline Majza

• Użytkownicy
  • Ten który chamem się zwie
    • http://www.lineage2.bo.pl
Bro
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 27, 2006, 05:34:40 pm »
jak 10-20 nie robi rónicy, to przecie 40 te nie. A jak 40, to czemu nie 60 A jak 60 to czemu nie 3 metry Wkocu byway i dusze bronie
Bezpieczestwo, bezpieczestwo i jeszcze raz bezpieczestwo, im bro wikrza, tym wikrze prawdopodbiestwo zrobienia komu kuku (sprubuj dokadnie pchn w dany punkt 3 metrowym kijem). Pozatym, Bestia w którym temacie wietnie napisa (nie jest to dokadny cytat):
"Daj mi 2 metrow wucznie, to nie zbliysz si na odlego 3,5 metra."
Czy jako tak :P

Offline Hakken

• Użytkownicy
  • Maverick, inspektor śledczy
Bro
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 27, 2006, 05:45:44 pm »
Kwestia wóczni bya ju dyskutowana tu na forum. To nie jest kwestia bezpieczestwa tylko przepaku. Bronie pcv dusze ni 140 cm wykazuj tendencje do tzw "efektu wdki" dziki czemu uzyskujemy bro, która po udeeniu w tarcz zawija si nad przeciwnikiem i udea go w plecy. Po za tym w realiach orkonu spróbuj si zmierzy z kim kto ma tak dug bro i zamiast ni udea cigle ultra szybkie sztychy robi.  Powodzenia :P
Call me Maverick, DJ Maverick

Offline Morf

• Król Niechcemisięlandii
  • Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 27, 2006, 06:02:22 pm »
Dobrze powiedziane. Poza tym, od pewnej dugoci bro staje si niewygodna w uytkowaniu, ciy walczcemu. a wócznia 140 to i tak ciki orzech do zgryzienia.
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline księciunio_młody

• Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 27, 2006, 06:10:32 pm »
No có...Panowie mnie przekonali :)
ziewięćdziesiąt dziewięć
wiader krwi na ścianie,
żadne nie zostanie...

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 05, 2006, 08:08:15 pm »
a ja mam pytanie. Czy jest moliwo, eby na orkonie walczy dwoma metrowymi acuchami W Leroy Merlin jest do kupienia plastikowe sklepikowe acuchy, które nie wa prawie nic. Czy gdyby po obu stronach ogniw przyklei niewielkie kawaki otuliny to zaliczaoby sie do bezpiecznej broni
"Nie, nie jestem Ania."

Offline Kędzior

• Prezydent
  • Użytkownicy
  • Da ba di da ba dai
    • Międzynarodowy Serwis Informacyjny
Bro
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 05, 2006, 09:54:18 pm »
A mog si zawin wokó szyi (Nie wiem jak twardy ten plastik)

Offline mihhau

• Hery
  • Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 05, 2006, 10:21:13 pm »
Cytat: "Shiva Hassireth"
a ja mam pytanie. Czy jest moliwo, eby na orkonie walczy dwoma metrowymi acuchami W Leroy Merlin jest do kupienia plastikowe sklepikowe acuchy, które nie wa prawie nic. Czy gdyby po obu stronach ogniw przyklei niewielkie kawaki otuliny to zaliczaoby sie do bezpiecznej broni

IMHO bron strasznie przepakowana, uderzenie dowolna czescia lancucha zabieraloby pasek(bo inaczej sie nie da), a taka bron w prawdziwych warunkach bojowych szczerze mowiac egzaminu by nie zdala(mozna komus siniaki ponabijac najwyzej, niepewny chwyt, brak celnosci, latwo takie lancuchy stracic.
Kwestia bezpieczenstwa: Taki lancuszek mozna przerwac rekami, ale, jak wyzej napisalem, celowanie czyms takim jest prawie niemozliwe (bo jest lancuch ultralekki naprawde) i mozna kogos albo w oko, albo w twarz generalnie latwo stuknac. Jesli by zamocowac maly obciaznik na koncu lancucha, to w przypadku zaplatania sie wokol szyi, mogla by sie zabawa bardzo nieprzyjemnie skonczyc.

Offline KOVAL

• Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 06, 2006, 10:59:42 am »
IMO jedyna opcja to aby na kocach ancuchów zamocowa gbkowe kule i tylko trafienie nimi zadawaoby hity - ale i tak sdze ze to zbyt przepakowane i potencjalnie niebezpieczne
dlatego nie sdze zeby ktos to dopusci - (ja bym nie dopusci)

Offline Kędzior

• Prezydent
  • Użytkownicy
  • Da ba di da ba dai
    • Międzynarodowy Serwis Informacyjny
Bro
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 06, 2006, 11:43:53 am »
Koval, to by by taki bardzo duy korbacz... tylko bez rczki...

Offline mihhau

• Hery
  • Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 06, 2006, 12:55:26 pm »
Korbacze byy bardzo restrykcyjnie oceniane podczas dopuszczania do gry, przynajmniej mojego teamu:-). Pieczke tenisowa z kuli trzeba bylo wyrzucic, zostala sama otulina, a to za maly chyba ciezar, zeby lancuch dobrze latal. i juz widze te klotnie: "Nie liczy si, ancuchem dostaem!"

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 06, 2006, 03:33:40 pm »
oki. tylko pytalam...
"Nie, nie jestem Ania."

Offline mihhau

• Hery
  • Użytkownicy
Bro
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 06, 2006, 05:52:24 pm »
Nie no, sam pomys acucha fajny przecie. Jeli dotego dooy pónag wojowniczk ze strzpami mulinowego wdzianka... <rozmarzony>
:-)

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
Bro
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 06, 2006, 09:19:18 pm »
Cytat: "mihhau"
Nie no, sam pomys acucha fajny przecie. Jeli dotego dooy pónag wojowniczk ze strzpami mulinowego wdzianka... <rozmarzony>
:-)

nastepny :  :P  ale jakiego wdzianka muslinowego odkd wojowniczki chodza w mulinie;) co..niewane..
tak tylko sie zastanwiam czemu dwa najbardziej aktywne tematy na tym forum to mechanika walki i bro... i z tym jake filozoicznym pytaniem zakocze ten post jak i OT.postanowiam z kim podzieli si przemyleniem;):P