Autor Wątek: Seriał Fantasy  (Przeczytany 9827 razy)

Offline Saszka

• Użytkownicy
  • szczoteczkowy konfident / troll rasorg
Odp: Seriał Fantasy
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 30, 2010, 12:17:46 pm »
W Czersku zdjęcia są za tydzień   ;)
Tak , na zdjęciu jest Grey  ;D
Może nie do końca sfilmować " Kłodę "  , bardziej wykorzystać pomysły i rozwinąć  :)
A jak by ktoś miał filmiki bądż zdjęcia z tej że kłody 2009 byłbym mega wdzięczny .
71:5

Offline matmis

• Użytkownicy
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 30, 2010, 04:47:20 pm »
O tym że kręcicie w Czersku, było już w mówione w czerwcu
  http://www.khazad.fora.pl/kulturalnie,11/druzyna-film-fantasy,546.html

z tego co czytam, pierwszym celem było zrobienie pojedynczego filmu fabularnego, ale skoro tak piszesz to teraz są szanse na to, by ten film był pierwszym z serii, i eksplorujecie pomysły realizacyjne na kolejne odcinki. czyli baruk khazad! i do przodu.

Offline Wircyn

• Użytkownicy
    • Przemyska Gildia Fantastyki
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 30, 2010, 07:18:54 pm »
Trzymam za was kciuki i wspieram was sercem ale z racji że zdjecia są tylko na mazowszu i że zupełnie niema informacji kiedy były by ewentualne zdjęcia i przygotowania nie jestem chyba w stanie udzielić satysfakcjonującej pomocy. I źle mi z tym.

Offline Saszka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 30, 2010, 07:36:25 pm »
Chlopaki , nie przejmujcie się .Ponieważ właśńie dopiero robimy badania , czy damy rade , czy sponsorzy dadzą jakąś kaske, czy pomożecie, czy fajne będzie .To napewno ustalimy wszystkie terminy RAZEM, tak żeby wszystkim pasowało .Wircyn, nic Cie nie pominie.A nawet jeśli nie dasz radę wpaść na zdjęcia ,możesz wesprzec produkcje pomyslowośćią !

Offline Saszka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 31, 2010, 11:26:41 am »
Własnie szukam wszelakich zdjęć i pomysłów na zrobienie od podstaw starego cmentarzyska .Czyli groby nagrobki,plyty grobowe , jakies pomniczki .Mysle że mozna uzyc styropianu ze szpachlą , drewna ,  kleju i wszystko podmalować .Poprzenosic wszelakie paprocie , mchy i tak dalej...Mysle tez o sztucznych roslinkach ,czasem za grosze mozna kupić tandetne imitacje winogron ,albo innych pnącz ,które po podmalowaniu będą wyglądac calkiem sexy .Mamy w Warszawie jedno mejsce do którego oprócz nas nikt niema dostepu, i jak sie dogadam to moge tam 10 dni siedzieć i przygotowywać taka lokacje , której nikt nie dotknie :) Wpadł mi tez pomysł żeby odlać z żywicy czaszki i kośći .

Jeszce raz bym ponowił prosbe o zdjęcia z zeszlorocznej "Klody" .

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:01:47 pm »
Gobla robił nagrobki ze styropianu. ale co do odlewania czaszek z żywicy to nie wiem czy to nie za duża i nie za szczegółowa rzecz żeby wyglądała naturalnie po odlaniu. Czaszek nie musi być dużo przecież. Nie lepiej wypożyczyć kilka prawdziwych od studentów i jakieś plastikowe ze szkół itp? Trochę więcej szukania, ale mniej pracy przy samej formie

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:38:19 pm »

Offline Saszka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:45:13 pm »
Od studentów medycyny sa mega drogie te czaszki i nikt je raczej nie wypozyczy.Ale Bestia podrzucił dobry pomysł ,widze że można odlać z gipsu :)
Nie musza byc super szczególowe, bo raz że nie wiem czy sie wogóle przydadzą ,dwa że byłyby wkopane gdzięś w ziemi , albo w którymś  z grobów ...
A Goble zaraz zatrudnimy do pomocy :)

Offline Micowhy

• Yyyyy....
  • Użytkownicy
  • Także tego...
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 31, 2010, 02:23:14 pm »
Ha! Zostałem ładnie zjechany^^ Dobra, po pierwszym poście zrozumiałem po prostu trochę inaczej bo Saszka napisał tak, że zrozumiałem, że chcecie zrobić coś w tym klimacie na własną rękę:P Mój błąd po prostu;) Teraz wszystko rozumiem. Fajna sprawa, i nie mogę się doczekać kiedy film zobaczę no i ciekawy jestem czy na pewno będzie lepszy od Wiedźmina:) Więc proszę mi wybaczyć, źle zrozumiałem:) Jak znajdę chwilę czasu, może też mógłbym w czymś pomóc?

Offline Saszka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 31, 2010, 10:46:03 pm »
Ja bynajmnej niemialem  zamiaru Cie broń boze urazić, przyjacielu! Jasne że sie przydasz.Każda pomóc ze szczerego serca sie przyda.
Napisz co bys chiał zrobic ,  kiedy dysponujesz wolnym czasem  :)

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 01, 2010, 08:01:03 pm »
piszę się na pomoc plastyczną.
A'propos czaszek - może metodą próżniową? szybko łatwo i szybko ;) /mam możliwość, ale gorzej z czasem - bo formę zrobię, ale przy próżniówce muszę poprosić  o pomoc/.

dobra, mam pomysł na jeszcze szybszą i tańszą metodę, zrobię i wrzucę efekt
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 08:04:33 pm wysłana przez Akinomaja »
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Saszka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 01, 2010, 09:00:09 pm »
Akinomaju, kochana ,super sie ciesze że chce Ci sie pomóc .A tak przy okazji może zrobimy jakies spotkanie , dla wszystkich mających mozliwośc spotkac sie w Wawie w tygodniu naprzyklad ?

Offline Saszka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:30:56 pm »
No i mam dobra wiadomosć .
Potrzebuje ludzi , do zagrania jeszcze  we wrzesniu do odcinka pilotowego ,który w kwietniu przyszlego roku powinien wejść do kin .
Bedzie 3-4 scen nakręconych w Warszawie , niemoge zdradzać szczególów na forum ogólnym ,dla wszystkich zainteresowanych
prosze o pw, a pójdzie wiadomość zwrotna ze szczególami :)

Napewno potrzebuje aktorsko :
Facetów z dlugimi włosami , lub łysych .
Dziewczyny  bez szczególowych wymagań (nie bojących sie mocno ubrzydzającej charakteryzacji)

Oraz ludzi do pomocy przy produkcji rekwizytów  i scenografii .

Wszystkie szczególy podam na pw .

Offline Saszka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 26, 2010, 12:26:17 am »
W poniedzialek będzie pierwszy oficjalny przeciek w postaci teasera ,zeby mozna bylo zobaczyc klimat.Wkleje tutaj linka.
A juz wiadomo na 100 % że zdjęcia z barbarzyńcami odbęda się w Tygodniu w okolicach 20 pazdziernika w Warszawie, i potrwaja 2 dni.
Caly czas zapraszma do pomocy  , sa to ostatnie zdjęcia do pilotowego odcinka , i poznej juz tylko czekamy na premiere :)

Offline Saszka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 27, 2010, 02:08:06 pm »