Autor Wątek: Stargate 2 " Ragnarok " - 18.09.2010 - Nadarzyn  (Przeczytany 726 razy)

Offline apollyon

  • Użytkownicy
  • Wiadomości: 4181
Stargate 2 " Ragnarok " - 18.09.2010 - Nadarzyn
« dnia: Września 07, 2010, 03:56:32 pm »
W imieniu Stargate ASG Org. Team zapraszam wszystkich na Strzelankę - LARP w klimatach serialu STARGATE

    Stargate 2 " Ragnarok "

    Planeta Midgard (N2X258) podobna bardzo do Tauri, lecz znacznie bardziej górzysta i pocięta licznymi wąwozami . Klimat surowy, górski, wymagający od mieszkańców siły i zdolności przetrwania.
    Planetę zamieszkują ludzie podobni ziemianom. Ludność miejscowa, wojownicza z usposobienia ale nieufna i nieskora do nawiązywania bliskich kontaktów obcymi. Niechętna do współpracy. Stan zaawansowania cywilizacyjnego (oceniając po ubiorach broni i przedmiotach codziennego użytku) miejscowej ludności jest oceniany na AD VII-VIIIw. Działają w oparciu o struktury plemienne, podobne do plemion Wikingów w historii Ziemi. Oddają cześć bóstwom nazywanym Tyr, Odyn , Freja. Wierzą, że niebawem nadejdzie czas określany jako Ragnarok. Wojowniczość mieszkańców jest powszechnie znana. Potrafią walczyć odważnie, do końca i z wielkim poświęceniem i jeżeli zginą, udowadniając swoje bohaterskie czyny, zasłużą sobie na nagrodę w Vallhalii. Staną wtedy u boku swoich bogów jako równi wojownicy w czasach Ragnarok.


    Planetę tą nawiedza wielu przedstawicieli cywilizacji poszukując cennych minerałów. Jednakże ślad po nich się urywa nie wiedząc z jakiego powodu.

    Po wielu poszukiwaniach planety, na której znajdują się złoża Naquadah, SGC trafia na planetę N2 X258 zwaną jako Midgard. Odczyty z sond świadczą o sporych złożach tego metalu.
    Obecnie na planetą Midgard zawisła nowa groźba. Wojna !!! Pojawili się nowi przybysze, do tego z dwóch skłócony ze sobą cywilizacji Tauri i Goauld.

Organizatorzy zapraszają szczególnie larpowiczów do zgłaszania się do gry po stronie WIKINGÓW , mieszkańców świata będącego miejscem rozgrywki. Ich zaangażowanie przesądzi o larpowym klimacie strzelanki. Orgowie zapewniają istotne miejsce w scenariuszu i organizacje lokacji.

Grę chcemy utrzymać w stylu strzelanki z ciekawym scenariuszem ale tym razem dla urozmaicenia dojdą elementy milsimowe oraz larpowe.

TERMIN - 18.09.2010

DOJAZD - N2 Nadarzyn http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s ... 4&t=h&z=13 (ostatnia szansa na zobaczenie legendarnego Nadarzyna 2)

Orgowie dla najlepszych larpowiczów przewidzieli cenne nagrody

Po więcej informacji zapraszam

http://www.weekend-warriors.pl/viewtopic.php?f=17&t=3235
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5